REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# wajra

26.02.2015 14:58

No trochę inaczej wygląda sprawa 77 niż napisaliście.
Kursuje ona cały tydzień od 4-5 do 23.
W godzinach szczytu co 4-5 minut.
W międzyszczycie co 7-8 minut.
Rano i wieczorem co 10 minut.
W soboty co 8 minut, w niedziele co 8-10.

 oHolender

26.02.2015 15:43

@wajra
Słuszna uwaga, dziękuję. Pierwsza koncepcja na 77 była taka, jak w tekście.

# VW Garbus

27.02.2015 09:57

Z Wawra na lewy brzeg Wisły, w zalezności od lokalizacji to zaledwie 10 km w porywach do 15 km. Taką odległość na rowerze pokonuje się w czasie 30-60 minut więc moim zdaniem nie najmniejszej tragedii. Trzeba po prostu zmienić swoje zasiedziałe przyzwyczajenia i aktywnie dojeżdżać poruszać się po mieście, do pracy, szkół, sklepów.

REKLAMA

# caffee

03.03.2015 14:15

#VW Garbus napisał(a) 27.02.2015 09:57
Z Wawra na lewy brzeg Wisły, w zalezności od lokalizacji to zaledwie 10 km w porywach do 15 km. Taką odległość na rowerze pokonuje się w czasie 30-60 minut więc moim zdaniem nie najmniejszej tragedii. Trzeba po prostu zmienić swoje zasiedziałe przyzwyczajenia i aktywnie dojeżdżać poruszać się po mieście, do pracy, szkół, sklepów.
Rozbrajają mnie tacy ludzie jak Ty.
Na pewno będę dojeżdżał w garniturze na rowerze podczas opadów i jeszcze podwożąc dziecko do przedszkola. A moja doba jest z gumy i mam na to czas.
Zobacz jak się rozpędziłem.

# VW Garbus

08.03.2015 16:46

Do Caffee
Złej baletnicy ... Jak widać owo powiedzonko jest ciągle aktualne.
1. Garnitur i rower wcale się nie wykluczają jeśli tylko wykaże się odrobiną kreatywności. Ja podpowiem, że istnieją co najmniej 3 rozwiązania.
2. Również na deszcz nie ma co zwalać winy bo Polska nie leży równikowej strefie deszczy monsunowych. Zdecydowanie mniej jest dni deszczowych niż słonecznych a jeśli się bliżej zapozna z historią meteorologii to możemy śmiało znależć nie jeden okres co najmniej 3 miesięcy bez dnia deszczowego.
3. Argument z dzieckiem jest najbardziej zabawny. Czyż dziecko nie może samo pojechać obok rodzica na własnym rowerku 500 m? Nawet jakby miało do przedszkola 1 km to także da radę. Na pewno będzie to dla niego spora frajda.
4. Doba z gumy? Sądzę, że to kierowcy najbardziej narzekają na długie godziny spędzane w korkach więc pojazd bezkorkowy da więcej czasu, nieprawdaż?
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe