REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowy Zarząd Dzielnicy Białołęka.

# zorientowany

23.10.2002 12:08

SLD i Gospodarność zawarły porozumienie powyborcze. Ustalono, że Burmistrzem dzielnicy zostanie Tadeusz Sementkowski. Dla SLD przypadnie zastęca i skarbnik dzielnicy. Ciekawe, czy tym zastępcą nie będzie Arkadiusz Przybylski. Załatwił sobie miejsce na liście do rady Warszawy mimo sprzeciwu Półrolniczaka, to załatwi i stanowisko w dzielnicy.
Głsowali jak chcieli, a wybrali kogo trzeba.

# lepiej zorientowany

23.10.2002 12:14

To nie przejdzie, raczej burmistrzem Jachimczyk albo Bieliński, wice Jeż lub Nalbert. Dla Smoczyńskiego przewodniczącego rady (Przybylski jako sekretarz albo Majlert). Semetkowski idzie do JW Construction

# lepszy

23.10.2002 14:58

Ty "lepszy" walisz ściemę. Wiem to z dobrego źródła. Zresztą pomyśl sam. JW wykazało wielokrotnie, że malepszych od Sementkowskiego specjalistów. Ten był dobry na ZSL. W dzielnicy może sie przydać. Jedyny kłopot to za kogo się schować. Co do Jachimczyka to zgoda, badzo by chciał, ale nie potrafił sobie nawet załatwić pierwszego miejsca. Dziś jest specjalitą od handlu w gminie centrum wszak ma doświadczenie, choć po firmie eksport - import, została mu żona z importu. Te pozycję pewnie utrzyma. Robota żadna, a grosz niezły. Handel fietami podupadł, ale Bieliński wybierze pewnie członka nieetatowego zarządu - bezpieczniej. Ze Smokiem zgoda, ale to tylko atrapa. Skretarza radziłbym zostawić w spokoju Janik się sprawdził, a prócz wentylacji ktoś musi pracować w tym urzędzie.

REKLAMA

# prowokator

23.10.2002 15:50

A może taki ukad- szefem D. Ostrowski, vice -Pusz, członkowie zarządu Madej i Ziętecka

# NN

23.10.2002 18:08

Że SLD i Gospodarność razem, to żadne odkrycie.Władza trzyma się razem. Ale łupy będą do podziału dopiero w poniedziałek i może się okazać... Należy pójść na wybory i zagłosować na inną listę! To proste! I konieczne!

# -o-

23.10.2002 20:51

l;lkmnlkm

REKLAMA

# piotr

23.10.2002 22:34

Aby doszło do takiej tragedi( burmistrz Semetkowski), SLD I Gospodarność muszą wziąść łącznie 11 mandatów. Czy im się to uda? Myślę, że nie. Istnieje jeszcze jedno niebezpieczeństwo-postawa typu Stefek Bieliński czy Dziewulska-tam dobrze, gdzie władza, a ideały czy zasady to dla nich zbędne przymioty.

# NN

24.10.2002 13:50

Ta tragedia się stanie, jeśli SLD zdobędzie 7 - 8 mandatów i do tego należy nie dopuścić głosując na kogokolwiek z PiSu, lub Unii dla Warszawy, lub nawet PO (w granicach zdrowego rozsądku). Są to listy, które mogą odebrać głosy byłej nieudanej władzy.

# Wyborca

24.10.2002 18:27

Powiedz o jakich nieudolnościach myślisz . Uważam ,że PIS MA CHARYZMATYCZNEGO PRZYWÓDCE ,ale brak programu Poza tym na liście stanowczo za dużo jest robotników-techników i innych takich edukacyjnych wynalazków.Tymczasem Unia w obecnym kształcie to socjaliści, a ja wolę liberałów

REKLAMA

# NN

24.10.2002 19:12

Ja też jestem liberałem, lecz liberałów na listach jak na lekarstwo.
A co do nieudolności: główny zarzut to nieudolność urbanistyczna i brak zrównoważonego rozwoju. Nie zezwala się na podwojenie w ciągu kilku lat liczby mieszkańców, gdy wiadomo że wyjechać z tej aglomeracji można tylko jedną drogą, w dodatku wojewódzką, z walącymi się wiaduktami.

# wyborca1

25.10.2002 10:38

Wyborco! Piszesz, że PiS ma charyzmatycznego przywódcę. Nie będę na ten temat sie wypowiadać, ale bardzo Ciebie i wszystkich innych Białołężan proszę - nie głosujcie na Kaczyńskiego. On zabierze pieniądze, które mają być przeznaczone na most Północny i przeznaczy je na metro. A to chyba nie jest po naszej myśli.

# archanioł

25.10.2002 14:51

A dlaczego nie? Metro nie zakorkuje się a Most Północny na pewno przy zjeździe na Żoliborz i tyle będzie tego udogodnienia!

REKLAMA

# zorientowany

28.10.2002 09:08

A nie mówiłem, głosowali jak chcieli, ale odpowiednie karty do głosowania odpowiednie mieli. Szkoda, że na kartach nie było tylko Smoczyńskiego.

# wyborca1

28.10.2002 12:59

Archaniele, a kiedy to metro do nas dotrze - za 50 lat? To ja już wolę zakorkowany, ale most.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break