REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nowy Zarząd Dzielnicy Białołęka.

23.10.2002 12:08 #zorientowany
SLD i Gospodarność zawarły porozumienie powyborcze. Ustalono, że Burmistrzem dzielnicy zostanie Tadeusz Sementkowski. Dla SLD przypadnie zastęca i skarbnik dzielnicy. Ciekawe, czy tym zastępcą nie będzie Arkadiusz Przybylski. Załatwił sobie miejsce na liście do rady Warszawy mimo sprzeciwu Półrolniczaka, to załatwi i stanowisko w dzielnicy.
Głsowali jak chcieli, a wybrali kogo trzeba.
23.10.2002 12:14 #lepiej zorientowany
To nie przejdzie, raczej burmistrzem Jachimczyk albo Bieliński, wice Jeż lub Nalbert. Dla Smoczyńskiego przewodniczącego rady (Przybylski jako sekretarz albo Majlert). Semetkowski idzie do JW Construction
23.10.2002 14:58 #lepszy
Ty "lepszy" walisz ściemę. Wiem to z dobrego źródła. Zresztą pomyśl sam. JW wykazało wielokrotnie, że malepszych od Sementkowskiego specjalistów. Ten był dobry na ZSL. W dzielnicy może sie przydać. Jedyny kłopot to za kogo się schować. Co do Jachimczyka to zgoda, badzo by chciał, ale nie potrafił sobie nawet załatwić pierwszego miejsca. Dziś jest specjalitą od handlu w gminie centrum wszak ma doświadczenie, choć po firmie eksport - import, została mu żona z importu. Te pozycję pewnie utrzyma. Robota żadna, a grosz niezły. Handel fietami podupadł, ale Bieliński wybierze pewnie członka nieetatowego zarządu - bezpieczniej. Ze Smokiem zgoda, ale to tylko atrapa. Skretarza radziłbym zostawić w spokoju Janik się sprawdził, a prócz wentylacji ktoś musi pracować w tym urzędzie.
23.10.2002 15:50 #prowokator
A może taki ukad- szefem D. Ostrowski, vice -Pusz, członkowie zarządu Madej i Ziętecka
23.10.2002 18:08 #NN
Że SLD i Gospodarność razem, to żadne odkrycie.Władza trzyma się razem. Ale łupy będą do podziału dopiero w poniedziałek i może się okazać... Należy pójść na wybory i zagłosować na inną listę! To proste! I konieczne!
23.10.2002 20:51 #-o-
l;lkmnlkm
23.10.2002 22:34 #piotr
Aby doszło do takiej tragedi( burmistrz Semetkowski), SLD I Gospodarność muszą wziąść łącznie 11 mandatów. Czy im się to uda? Myślę, że nie. Istnieje jeszcze jedno niebezpieczeństwo-postawa typu Stefek Bieliński czy Dziewulska-tam dobrze, gdzie władza, a ideały czy zasady to dla nich zbędne przymioty.
24.10.2002 13:50 #NN
Ta tragedia się stanie, jeśli SLD zdobędzie 7 - 8 mandatów i do tego należy nie dopuścić głosując na kogokolwiek z PiSu, lub Unii dla Warszawy, lub nawet PO (w granicach zdrowego rozsądku). Są to listy, które mogą odebrać głosy byłej nieudanej władzy.
24.10.2002 18:27 #Wyborca
Powiedz o jakich nieudolnościach myślisz . Uważam ,że PIS MA CHARYZMATYCZNEGO PRZYWÓDCE ,ale brak programu Poza tym na liście stanowczo za dużo jest robotników-techników i innych takich edukacyjnych wynalazków.Tymczasem Unia w obecnym kształcie to socjaliści, a ja wolę liberałów
24.10.2002 19:12 #NN
Ja też jestem liberałem, lecz liberałów na listach jak na lekarstwo.
A co do nieudolności: główny zarzut to nieudolność urbanistyczna i brak zrównoważonego rozwoju. Nie zezwala się na podwojenie w ciągu kilku lat liczby mieszkańców, gdy wiadomo że wyjechać z tej aglomeracji można tylko jedną drogą, w dodatku wojewódzką, z walącymi się wiaduktami.
REKLAMA
25.10.2002 10:38 #wyborca1
Wyborco! Piszesz, że PiS ma charyzmatycznego przywódcę. Nie będę na ten temat sie wypowiadać, ale bardzo Ciebie i wszystkich innych Białołężan proszę - nie głosujcie na Kaczyńskiego. On zabierze pieniądze, które mają być przeznaczone na most Północny i przeznaczy je na metro. A to chyba nie jest po naszej myśli.
25.10.2002 14:51 #archanioł
A dlaczego nie? Metro nie zakorkuje się a Most Północny na pewno przy zjeździe na Żoliborz i tyle będzie tego udogodnienia!
28.10.2002 09:08 #zorientowany
A nie mówiłem, głosowali jak chcieli, ale odpowiednie karty do głosowania odpowiednie mieli. Szkoda, że na kartach nie było tylko Smoczyńskiego.
28.10.2002 12:59 #wyborca1
Archaniele, a kiedy to metro do nas dotrze - za 50 lat? To ja już wolę zakorkowany, ale most.

7885/7907 

• Poleć
  • Polub Tu Białołęka
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA