REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# REX

03.10.2015 17:24

Niech się tam razem pozagryzają. Ale jest jeden wielki plus. Przynajmniej dla mnie. Zlikwidowali wreszcie to obsyfiałe lodowisko przy OSiR bemowo. Będzie można spokojnie odpoczywać zimą.

# EwaM

04.10.2015 20:54

REX Lodowisko przesuwają!Teraz Beata B. będzie miała lodowisko pod swoją sypialnią!Patrz na stronie dzielnicy Bemowo jest przetarg na demontaż i przeniesienie za jedyne...350 tysięcy!!!!Lodowisko pal licho-jak ruszą tu rozgrywki I ligi koszykówki to będziemy mieć kiboli i potłuczone butelki co tydzień na Osmańczyka!

# Viola

05.10.2015 10:40

Jestem za wyczyszczeniem tej stajni Augiasza do końca.Byłam kilka razy świadkiem zachowania Pana Grzegorza Kucy wobec mieszkańców.Ma wyjątkowo pogardliwe podejście do ludzi.Na spotakaniach z mieszkańcami przyjmuję taką znudzoną pozycję i ciągle bawi się telefonem albo zerka na swojego sikora(zegarek).Ten człowiek nic dobrego bemowianom nie wróży.Miłego oglądania telewizji Panie Kuca(kanał o modzie?)

REKLAMA

# tezeusz

09.10.2015 14:04

Bardzo zła decyzja. Nie sądzę aby nowo mianowany komisaryczny burmistrz zrobił coś dobrego. To wyjątkowo cyniczny człowiek, traktujący wszystkich z góry. Nie wiem jaki był jako wice na Woli, natomiast wiem, co robił na Bielanach.
Nie sądzę, aby się nagle zmienił. Pewnie i w naszej dzielnicy jego priorytetem będą oszczędności na wszystkim co się da.
Ustawa o ustroju Warszawy jest nienormalna. Generuje mnóstwo kosztów i nie ma nic wspólnego z samorządnością. Po co wybory jak i tak Rada Warszawy czy Prezydent warszawy mogą zrobić wszystko, aby wsadzić swoich ludzi na stołki. Dzielnicą powinni kierować ludzie, którzy w niej mieszkają i znają jej problemy a nie przywożeni w teczce. Jak już musi to tak funkcjonować, to rada dzielnicy powinna ze swojego grona wybierać zarząd.

# Mis

14.10.2015 09:23

Wyjątkowe Bemowskie bagienko

# Beznadziejnie

20.04.2023 23:45

Kuca jest teraz burmistrzem białołęki i nastąpiła na Białołęce patologia większa niż na Bemowie

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA