REKLAMA

Forum › Żoliborz

REKLAMA

# Kocur

09.02.2024 11:18

NIGDY nie widziałem, by ktokolwiek tam z tego boiska korzystał w inny sposób, niż doić browar na ławce obok, a pasjonatów wdychania smrodów z Marymonckiej na siłowni widywałem absolutnie sporadycznie. Ten park to porażka - kąpielisko dla psów w lato i tyle. Najwidoczniej niewielu ludzi lubi słuchać wycia tramwajów i już lepiej kawałek spacerkiem do Kellera przedreptać. Nawet przyjemniej przy bajorze koło pętli autobusowej usiąść.

# jestem za

02.04.2024 00:38

A ty się gościu nie wypowiadaj jak nie wiesz o czym gadasz. Boisko by się przydało żeby młodzież i dzieciaki mieli gdzie wyjść i pograć a nie siedzieć na kanapie. Bardzo dobry pomysł, wreszcie ktoś zainteresował się tematem żeby coś usprawnić i żeby służyło wszystkim którzy tego potrzebują. Pieniądze od miasta najlepiej wydawać na takie cele. Ja chętnie się wybiorę z rodziną jak coś takiego powstanie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break