REKLAMA

Forum › Żoliborz

REKLAMA

# Kocur

09.02.2024 11:18

NIGDY nie widziałem, by ktokolwiek tam z tego boiska korzystał w inny sposób, niż doić browar na ławce obok, a pasjonatów wdychania smrodów z Marymonckiej na siłowni widywałem absolutnie sporadycznie. Ten park to porażka - kąpielisko dla psów w lato i tyle. Najwidoczniej niewielu ludzi lubi słuchać wycia tramwajów i już lepiej kawałek spacerkiem do Kellera przedreptać. Nawet przyjemniej przy bajorze koło pętli autobusowej usiąść.

# jestem za

02.04.2024 00:38

A ty się gościu nie wypowiadaj jak nie wiesz o czym gadasz. Boisko by się przydało żeby młodzież i dzieciaki mieli gdzie wyjść i pograć a nie siedzieć na kanapie. Bardzo dobry pomysł, wreszcie ktoś zainteresował się tematem żeby coś usprawnić i żeby służyło wszystkim którzy tego potrzebują. Pieniądze od miasta najlepiej wydawać na takie cele. Ja chętnie się wybiorę z rodziną jak coś takiego powstanie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA