REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

26.05.2020 14:39 #MGoluch
Uważam że Osmańczyka 12 to złe miejsce, lepiej zamienić jedno z SIEDMIU wiecznie pustych miejsc dla osób niepełnosprawnych przy Obrońców Tobruku 18 na taką ładowarkę. Nie ma tam przystanku, zakrętu czy zbytniego popytu. Przy Osmańczyka 12 jest wieczne zamieszanie i tłok, takie ładowarki mogłyby wręcz stwarzać zagrożenie. Wysłałem maila z moją propozycją na załączony adres mailowy.
Załączam zdj. kilku miejsc, o których mowa (reszta jest 10m dalej)
Miejsca o których mowa
26.05.2020 14:40 #MGoluch
#MGoluch napisał(a) 26.05.2020 14:39

Uważam że Osmańczyka 12 to złe miejsce, lepiej zamienić jedno z SIEDMIU wiecznie pustych miejsc dla osób niepełnosprawnych przy Obrońców Tobruku 18 na taką ładowarkę. Nie ma tam przystanku, zakrętu czy zbytniego popytu. Przy Osmańczyka 12 jest wieczne zamieszanie i tłok, takie ładowarki mogłyby wręcz stwarzać zagrożenie. Wysłałem maila z moją propozycją na załączony adres mailowy.
Załączam zdj. kilku miejsc, o których mowa (reszta jest 10m dalej)
Miejsca o których mowa
Zdjęcia: https://i.imgur.com/MuXTMGW.jpg
29.05.2020 14:12 #Rex
Dokładnie... ta masa pustych miejsc dla inwalidów to jakiś koszmar od lat
30.05.2020 10:15 #L.L.
I znów zaplanowali urzędnicy, bez konsultacji z mieszkańcami. Stacje ładowania samochodów powinno się lokować przy ruchliwych trasach komunikacyjnych, a nie w środku osiedli mieszkalnych,żeby ludziom dokuczyć. Bo taka jest ewidentnie propozycja ulokowania stacji przy szkole na ul.Thommeego 1 , na Boernerowie . Mieszkańców Boernerowa po raz kolejny zlekceważono.
31.05.2020 15:04 #kasta66
Ja mieszkanie kupowałem w Tur Nieruchomości mieli akurat bardzo korzystne oferty mieskzaniowe , jestem bardzo zadowolony polecam https://tur-nieruchomosci.pl/
REKLAMA

59/2710 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Otwarcie granic

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA