REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Pispis

20.06.2016 15:29

Niech nam zyje radny Marcin Kurpios !

# pcz

20.06.2016 18:05

Moim zdaniem nie rozwiąże to problemu Korkowej a może spowodować natężenie ruchu przez Marysin w kierunku "poprzecznym". Proszę zauważyć że problem z Korkową nie kończy się na rondzie - występuje dalej do świateł na Potockich. Coraz częściej zresztą samochody zjeżdżające z ronda na Korkową w stronę świateł blokują rondo. Udrożnienie samego ronda w związku z tym nie odkorkuje Korkowej. W celu odkorkowania Korkowej trzeba byłoby usprawnić przede wszystkim skrzyżowanie Korkowa/Potockich, ew. spowodować ograniczenie ruchu przez Marysin w stronę Wesołej (wybierany jako alternatywa dla korków na Trakcie Brzeskim)
Realnie patrząc pewnie i tak z biegiem czasu czeka nas poszerzenie Rekruckiej do 4 pasów, ze względu na połączenie Czecha z przebudowanym skrzyżowaniem Marsa/Żołnierska.
W drugim kierunku Korkowej przede wszystkim lewoskręt z Korkowej w Potockich oraz dalej przy wyjeździe z Marysina - umożliwienie skrętu z lewo z Okularowej w Marsa dodatkowo ze środkowego pasa. Ten ogonek do skrętu w lewo przy wolnych dwóch pozostałych pasach jest absurdalny.

# abba

21.06.2016 12:36

http://tustolica.pl/kiedy-zmiany-na-marsa-fatalny-wyjazd-z-okularowej_72501

REKLAMA

# Gosia

21.06.2016 19:37

Jak ktoś powiedział "diabeł tkwi w szczegółach". Nie wiem z jakiego powodu oberwało mi się od "życzliwych" sąsiadów, że jestem pomysłodawczynią wybudowania parkingów przy pasażu od ul. Rekruckiej ! I już widzę opór mieszkańców tych bloków, a głównie tych mieszkańców, których okna "wychodzą" na stronę lasu. Nie chcą smrodu spalin pod swoimi oknami. Nadmienię, że jestem przeciętną mieszkanką naszego osiedla, nie mam żadnej władzy, nie pracuję w żadnym urzędzie - i jestem bezrobotną osobą - a przypisuje mi się takie decyzyjne działania. Jestem za parkingami, bo ich nie ma na tyle ile powinno być. Ale jestem za rozmową lokalnych decydentów z mieszkańcami w ważnych sprawach, nie tylko gdy zbliżają się wybory. Teraz właśnie nadarza się taka okazja na rozmowy. Są problemy, są waśnie, są kłamstwa. Trzeba ludzi godzić, a nie tworzyć punkty zapalne. Kiedy wreszcie urząd dzielnicy zwoła zebranie=spotkanie ?

# polak

22.06.2016 21:39

Biurowy zajęte są czym innym np. Lokowaniem uchodźców przy ul. skrzyneckiego (dawny komisariat) przy przychodni.Przejedzcie się tam i zobaczcie jacy ciekawi ludzie tam się nagle pojawili w odremontowanym za pieniądze podatników budynku!!

# kcin

23.06.2016 12:20

Jak w przypadku każdej tego typu inwestycji fakt, że osobom prywatnym zabierze się wówczas część działki albo i zburzy dom to już kwestia drugorzedna, bo to nie nasze a i specustawę mozna zastosować, więc sumienie mamy czyste.

REKLAMA

# abba

23.06.2016 15:41

A co miałoby zostać niby wyburzone? Tam pas drogowy ma 28 metrów. wykorzystywana jest mniej niż połowa. Rezerwa pod wiadukt była od zawsze i nie jest zabudowana. Zapraszam na Marysin by przyjrzeć się na miejscu sytuacji.

# coffee

01.07.2016 13:03

Obawiam się że mieszkańcy drugiej strony Korkowej mają jednak odmienne zdanie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA