REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

nowa pętla???

# poll

19.04.2004 01:33

mam pytanie. Czy ktos z forumowiczów wie cos na temat przedłużenia ul Swiatowida i ewentualnego "dociągnięcia" lini autobusowych bliżej osiedla Winnica przy ul Lesnej Polanki. Chciałbym kupić tam mieszkanie ale obecne rozwiązania komunikacyjne są tam tragiczne!!!

# Pytalski

19.04.2004 15:45

Poll czy Ty jesteś kuzynem MARKA POLA tzw. Winietu ?

# głos rozsądku

19.04.2004 20:11

Takie plany owszem są.
Ale z braku kasy i z okazji innych ważniejszych wydatków, o tej inwestycji ani widu, ani slychu. Zreszta bardzo dobrze, nasze władze zabiłyby przy okazji te resztki lasu, który tam się ostał cudem przed siekierami developerów.

REKLAMA

# głos nierozsądny

20.04.2004 15:43

Głos rozsadku oczywiście ma rację. Dla niego dobry developer wyciął kawałek lasu. Wybudował domek i podprowadził autobus. Inni developerzy i kupujący u nich, to oczywiście chamy i buraki zadeptujące zieloną Białołękę. Poll, nie kupuj tam mieszkania. Kup raczej w istniejącej już infrastrukturze. Gdzieś trzeba mieszkać. Lepiej więc zagęścić istniejące osiedla i zatłoczyć autobusy, które już jeżdżą.

# poll

20.04.2004 16:56

ale tam mi sie podoba:) a tak na serio to glos rozsądku chyba nie wie o czym mówi. bądź nie widział nigdy terenu o który patałem. miejsce na infrastrukturę komunikacyjną tam jest, i nie wydaje mi sie zeby drogi wpłynęły niekozystnie na istniejący tam lasek. A wręcz przeciwnie, moznaby zrobić tam porządek a las służyłby wtedy mieszkańcom-takie w końcu jego przeznacznie. A w tej chwili jest tam urbanistyczny i przyrodniczy bajzel i wogole strach tam wejść.

# głos rozsądku

21.04.2004 10:13

W lasku przy pętli nie panuje żaden bajzel, jest zielono, miło i fajnie się tam chodzi na spacery. Dowolna droga, która powstanie w okolicy (mam na myśli przedłużenie Światowida) nic nie uporządkuje, tylko na tyle uatrakcyjni tę okolicę, że lasek pójdzie pod siekiery.
Współczuję trochę mieszkańcom Strumykowej (nr bodajże 40, okolice nowej pizzerii), na razie mają fajny widoczek, ale to kwestia czasu, ten lasek to samosiejka nie objęta żadną ochroną - a JW Destruction na pewno będzie stać na drobną karę za wycięcie każdego drzewka.
Jedyne co mi osobiście przeszkadza w lasku, to śmieci, które wyrzucają okoliczne buraki, oszczędzając na kosztach wywozu swoich brudów.

REKLAMA

# poll

21.04.2004 12:37

W lasku przy pętli owszem- jest miło. ale po drugiej stronie szkoły (od strony poetów i leśnej polanki) jest bajzel i syf. tego lasku raczej nie wytną, mimo ze jest samosiejką a przedłużenie światowida i l. polanki ten teren uatrakcyjni, nie uszczuplając zarazem jego walorów przyrodniczych. zato buraków moze łatwiej się przepędzi i smiecić nie będą.

# park

21.04.2004 23:24

Ten lasek będzie w przyszłości uporządkowany przez władze Dzielnicy i stanie się terenem rekreacyjno - parkowym.

# nick

22.04.2004 10:54

taaa. byłby to chyba pierwszy park rekreacyjny na Białołęce. ale i tak w to nie wierze

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA