REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

pediatra na Milenijnej

# mała

18.11.2005 15:34

Czy możecie mi polecić dobrego pediatrę w przychodni przy ul. Milenijnej?Czy ktoś korzysta z usług dr. Marciniak, co o niej sądzicie? A może jeszcze gdzieś na Tarchominie są dobrzy pediatrzy?
pozdrawiam

# yyy

18.11.2005 20:07

Polecam dr Adamczyk na Myśliborskiej 95

# Aniabar

18.11.2005 21:42

Jeżeli chodzi o dr Marciniak to czytałam dobre słowo na jej temat na innym forum. Natomiast na Myśliborskiej 95 polecam dr Katarzynę Zatorską-Nyga. Moje małe ją uwielbiają, ja też jestem zadowolona. Tylko, że przychodnia przepełniona.

REKLAMA

# uuu

19.11.2005 20:39

Dr Adamczyk jest super. Ale czekanie 3 dni na wizytę z dzieckiem z gorączką zakrawa na kpinę. A dr Adamczyk, chcąc jakoś pomóc wszystkim potrzebującym, przyjmuje maksymalnie fizycznie możliwą ilość pacjentów, co znacząco obniża czas każdej wizyty i - choć dziecko jest zbadane dokładnie, a diagnoza postawiona słusznie - rodzic nie ma czasu na spokojnie podzielić się wątpliwościami i obawami i o wszystko dokładnie zapytać.

# mała

24.11.2005 10:26

Dziękuję za opinie. Czy na Myśliborskiej cały czas dzieci chore stykają się z dziećmi zdrowymi czy zmienili to już?

# uuu

24.11.2005 22:33

Zmienili :D Zmiana polega na oddzieleniu części dla dzieci chorych i zdrowych... "zagonkiem" dla rejestratorki - biurko z jednej strony, biurko z drugiej, a nad jej głową latają wirusy...

REKLAMA

# gość

30.11.2005 19:26

Drogie mamy, mocno przesadzacie z wirusami w przychodni. Jeśli chciałoby się ograniczyć ich rozprzestrzenianie to należałoby umieścić poradnie dzieci zdrowych i chorych w oddzielnych budynkach, ale i tak nie ma ich więcej niż w autobusie, tramwaju, metrze, sklepie czy choćby kościele. W niektórych przychodniach gabinety i poczekalnie naświetlane są specjalnymi lampami, likwidują "wszystko".

# anika87

13.05.2019 23:10

ja polecam sprawdzonego pediatrę z www.tommed.waw.pl

 Pani Wiosna

24.05.2019 20:37

Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy