REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Makarena

03.07.2012 13:29

Część zmodernizowana wygląda w porządku - żywe kolory są jak najbardziej ok w tej martwej dzielnicy. Do tego pięknie przyjęły się rośliny - wiosną kwitły fantastycznie. Szkoda tylko, że zrewitalizowano tak mały kawałek.
Natomiast rewitalizacji wymagają jeszcze mieszkańcy - szczególnie ci co wchodzą się kąpać do fontanny i wrzucają puste butelki do wody.

# cmul8po

18.06.2013 23:57

po co robić kładkę czyli most, brzydko będzie, lepiej te pieniądze wykorzystać na renowacje zieleni

# Jaga

08.07.2013 10:27

Park Szymańskiego po modernizacji jakością wykonania i użytych materiałów przypomina dawno zapomniane lata 50. Jest obrzydliwie. Od czasu (wg mnie) zniszczenia (czyt. modernizacji) parku omijam go szerokim łukiem. Irytuje mnie ta tandeta, wstrętne, tandetne kolory i jakość farb. Szerokie niegdyś alejki zostały znacznie zwężone przez co dochodzi do kolizji jeżdżących tam na rolkach z pieszymi. Ogrom betonowego koryta "rzeki".... oddzielony tandetnymi pstrymi barierkami. Wstrętne, ciężkie i prymitywne. Nie rozumiem za co zapłacono tak ogromną kwotę. Akceptujący ten wybór powinien ponieść koszty.
Przed modernizacją było znacznie sympatyczniej. Gdyby władze gminy dbały o park wcześniej nie było by potrzeby wywalania teraz ogromnych pieniędzy w tony betonu i pordzewiałych rurek.

REKLAMA

# krecia

08.07.2013 11:20

A według mnie jest bardzo ładnie. Dosyć miałam tych zdewastowanych "wanien". Poza tym zauważyłam niedawno, że w tej sztucznej rzece pojawiły się japońskie karpie koi. Podobno przynoszą powodzenie w interesach i ogólną pomyślność - miejmy nadzieję, że całej Woli.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe