REKLAMA

Forum › Bia³o³êka

REKLAMA

 matt

28.10.2015 12:49

Jak kto¶ jest tak g³upi i niedouczony i my¶li, ¿e strza³ka to "zielone" to powinien od razu oddaæ prawko i chodziæ piechot±. To nie wina przepisów i strza³ek. To wina ludzkiej g³upoty. Obejrzyjcie sobie choæ raz Drogówkê b±d¼ Uwaga Pirat. G³os na g³owie staje co Ci kierowcy wyprawiaj± i jakie maj± t³umaczenia: "Ale ja wrzuci³am kierunek i dopiero zmieni³am pas. Przecie¿ widzia³, ¿e wje¿d¿am i powinien mi ust±piæ"
Zreszt±, po co ogl±daæ. Wystarczy wyjechaæ na ulicê Warszawy.

# smart

28.10.2015 12:59

Kierowca pan Andrzej ma problem i nie wie jak siê zachowaæ. Czy mo¿e jechaæ w danej sytuacji czy nie ? Zadaje pytania - A jak mi pieszy wyjdzie na jezdniê? Jak to jest z zielon± strza³k±? Panie Andrzeju radzê panu z g³êbi serca dokupiæ parê godzin jazd doszkalaj±cych albo odwiesiæ kluczyki i nie siadaæ ju¿ wiêcej za kierownic±.

# drugastrona

28.10.2015 13:11

Po prostu - co piêæ lat ka¿dy kierowca powinien odnawiaæ uprawnienia. Nie wiem, jaka jest argumentacja za tym, ¿eby dawaæ prawko na ca³e ¿ycie. Np. ja mam prawko ponad 10 lat, a nie je¿d¿ê od 9. Nie uwa¿acie, ¿e to idiotyczne, ¿e mogê sobie teraz kupiæ samochód i zacz±æ je¼dziæ ot tak sobie, chocia¿ pewnie ma³o co pamiêtam z przepisów?

REKLAMA

# Mieszkañcy Bia³o³êki

28.10.2015 13:19

Pana Andrzeja prosimy o zapisanie siê na powtórny egzamin lub korzystanie z komunikacji miejskiej. Ignorancja w tym temacie jest pora¿aj±ca.

# aluzyjny

03.11.2015 17:52

W ogóle co za idiotyczny temat. Mo¿e zastanówmy siê tak¿e, czy w ogóle jakiekolwiek zielone ¶wiate³ka s± potrzebne. Bêd± same czerwone, to bêdzie bezpieczniej. No we¼cie dziennikarze przy wyborze tematów oddzielajcie ziarna od plew.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zosta³o wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajd¼ swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBia³o³êka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajd¼ swoje wakacje

Powy¿sze tre¶ci pochodz± z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasa¿u

Wst±p do ksiêgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe