REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nie używane grunty

# Zainteresowany działaniem

16.12.2003 19:07

Witam. Czy ktoś z państwa nie orientuje się czy są jakieś plany na zagospodarowanie terenów między kościołem NMP MPM a Leaderem Pricem. Wydaje mi się żę te nie używane grunty można jakoś zagospodarować, lecz wymaga to inicjatywy dzielnicy. Moją propozycją jest wybudowanie obiektu sportowego lub jakiegoś parku, który na Białołęce jest niewątpliwie bardzo potrzebny. Jakie są państwa propozycje? Z góry dziękuję za poruszenie tematu i pozdrawiam.

# mms

16.12.2003 19:13

Podejrzewam, że te grunty już do kogoś należą. Te zielone bloki coraz bardziej się rozbudowają, więc może z czasem zajmą cały ten plac.

# wiem, że dzwonią

16.12.2003 20:57

jakis czas temu było chyba na ten temat ogloszenie prezydenta w echu, wydluzali komus termin postawienia obiektu handlowego czy cos w tym rodzaju.

REKLAMA

# NN

17.12.2003 19:07

Jest tam pod wałem wiślanym unikalny w swym charakterze drzewostan - malowniczy gaj topolowy, który szczególnie w lecie daje dużo radości z cienia. Ten kawałek zieleni naprawdę wymaga ochrony, tym bardziej że obok już zaczynają budować budynek gimnazjum oraz nawet wspomina się o jakiejś hali widowiskowej! Tym bardziej, że nieopodal wyrąbano naprawdę dużo drzew (dawniej teren hr. Mostowskiego teraz biskupa). Psucie krajobrazu i terenów rekreacyjnych, to specyfika Białołęki i dalibóg nie wiem, czy to pazerność, czy brak wyobraźni ekologicznej i estetycznej po prostu.

# Kotkaa

17.12.2003 21:19

NN, nie zrozumiałeś, o który teren chodzi. O ile dobrze przeczytałam, chodzi o miejce byłego stawu (sądząc z zaglębienia terenu) pomiędzy Myśliborską, Światowida, Cmielowską i zielonymi blokami.
Ciekawi mnie też, co będzie z zielenią między Ćmielowską i nowym osiedlem przy Ceramicznej? Czy wybudują jeszcze jakiś blok i zostanie tylko ten zielony skrawek pod linią wysokiego napięcia?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024