REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# bemo

12.05.2021 09:20

Bo gdyby mural miał przedstawiać martyrologię czy jakieś obrazki z kościoła katolickiego to urzędasy od razu by klepnęli. A tak to będą przypadkowe bazgroły...

# plastyk

12.05.2021 10:26

Precz z muralozą.Rozumiem mozaiki, ale te murale są coraz bardziej tandetne.

# politolog

12.05.2021 12:06

#bemo napisał(a) 12.05.2021 09:20
Bo gdyby mural miał przedstawiać martyrologię czy jakieś obrazki z kościoła katolickiego to urzędasy od razu by klepnęli. A tak to będą przypadkowe bazgroły...
Naprawdę sądzisz że komunistyczne, o przepraszam, lewackie władze warszawy poparły by tematykę prawicową ?

REKLAMA

# wolak1

12.05.2021 20:05

#politolog napisał(a) 12.05.2021 12:06
Naprawdę sądzisz że komunistyczne, o przepraszam, lewackie władze warszawy poparły by tematykę prawicową ?

A niby skąd się biorą te wszystkie martyrologiczne potworki w nazwach ulic?

# ***** ***

12.05.2021 20:41

A namalować dla potomnych w rzucie za kratami ryje p(i)siarni jako pamiątkę demontażu państwa przez sforę, która zgniła w więzieniach.

# Tubylec

12.05.2021 22:10

Niech żyje Prawo i Sprawiedliwość. Wszędzie wymalowane te 8* Na pohybel burakom. Niech im żyłka pęknie.

REKLAMA

# Viola

13.05.2021 01:10

#Tubylec - ooo widzę, że ci żyłka pękła ale w mózgu.

# Rex

13.05.2021 02:22

Przecież to nie przeszło przez Węgry. Pokonać jedynego sprzymierzeńca Jarka???

# ***** ***

13.05.2021 06:01

Jeśli mural to tylko 8 GWIAZD! Mogą być ułożone z mozaiki :D

REKLAMA

# Karol k

13.05.2021 16:08

Jestem przeciwny temu pomysłowi jako mieszkaniec Bemowa... Co ma tematyka meczów Polska Węgry do stacji metra na Bemowie przecież to jakiś żart. Taki mural to może powstać na stadionie a nie w metrze. Stacje metra nie są według mnie miejscem na murale w ogóle, tym bardziej o tematyce rozgrywek nijak się to ma. Mi to się kojarzy z agresywnym sprejowaniem budynków przez kiboli i nie chcę wchodząc do metra mieć takich skojarzeń. Jeszcze mural nawiązujący do historii dzielnicy Ok.... No pomysł dla mnie bardzo nieudany mam nadzieję że to nie dojdzie do skutku jak pewnie wiele innych osób których wcale nie interesują mecze polsko węgierskie.

# qvertz

16.05.2021 11:00

Zas..ane bohomazy zyskały teraz rangę "muralu" - na którym każdy będzie mógł bazgrolić, co mu się spodoba. Nie mają na co wydawać pieniędzy.

# /\\/\/\/\

20.05.2021 20:07

#***** *** napisał(a) 13.05.2021 06:01
Jeśli mural to tylko 8 GWIAZD! Mogą być ułożone z mozaiki :D
Jak oddadzą metro do użytku to już może będzie po ptokach. Nie opłaca się.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA