REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Na tyle was stać???

# legoland

29.10.2004 08:37

Mieszkam tu zaledwie 3 miesiące niebyło by mnie gdyby nie praca,która załatwiła mi mieszkanie myślałem,że to jest dobre miejsce ale ludzie i gazeta wy ciagle piszecie o autobusach i ich rozkładach. LUDZIE CZY NA TEJ PROWINCJI TYLKO O TYM SIĘ MÓWI!!!!! TYLKO TO JEST ISTOTNE!!!ŻAŁUJĘ,ŻE TU MIESZKAM WĄCHAJĄC SMRÓD Z POLFY I CZAJKI ZERO KULTURY ŻADNYCH IMPREZ TYLKO CI TAM CO SIEDZA W RATUSZU SPROWADZAJA SOBIE ARTYSTÓW W RAMACH ROZRYWEKI A ZE SALA JEST WIELKAS TO I MIESZKANCOW. TARCHOMIN TO WIEŚ NIEMA CO WYPIĆ NIE MA CO ZJEŚĆ!!!!

# Karol

29.10.2004 09:19

No popatrz,smród Ci nie odpowiada???mieszka 3 m-e i wielki z niego miastowy.Nikt Ci tu nie kaze mieszkac,chłopczebiedactwo.

# Piter

29.10.2004 11:25

i pewnie kur na balkonie nie pozwalają trzymać, a deska klozetowa śliska i trudno ustać.

REKLAMA

# gosc

29.10.2004 20:37

@legoland,ale bredzisz z caps lockiem w tle.
Może sam (sama) zaproponuj jakiś temat kulturalny?
Szkoda tylko, że jeśli będzie dobry, to go na pewno popsuje marginalia z gdańska.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.10.2004 20:49

Gosciu ...

# POLFA

29.10.2004 21:12

Te uważaj co piszesz bo tak naprawdę to o czym chciałbyś poczytać na forum.Dziewczynki są na 0700 Policja 997 a karetke wezwiesz chyba 998 ale nie pamiętam lecz Ty go zapamiętaj bo będzie Ci potrzebna za jakiś czas

REKLAMA

# lekarz

29.10.2004 21:36

znow jakis psychopata

# ala.

29.10.2004 21:47

Z Bełskiej 1\3 widać legoland żeś chłop oczytany .Ty glazurnik a Twoja pięknota to wieszakowa .Myśli Twoje są przednie po wypiciu maslanki .I tak szybko przeszedłeś aklimatyzację na naszej ukochanej Białołęce.Uwazaj ,bo nawet Atlas najlepszy klej Ci nie pomoże.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.10.2004 21:47

... jak to dobrze, ze jest z nami lekarz

REKLAMA

# tambylec

30.10.2004 18:53

Coś mi sie zdaje że Wy wszyscy jesteście "Warsiawiakamy zza Buga"

# pafcio

30.10.2004 21:15

Popieram autora postu. Ja za miesiąc sie wyprowadzam. Sprzedałem mieszkanie i nigdy więcej na tej wiosce.
Miejsce to jest pełne wsiurów itp.......
Jestem Warszawiakiem od urodzenia i stwierdzam że mieszkanie na Tarchominie to wielka pomyłka.

# legoland

01.11.2004 15:13

ja sie urodzilem na ursynowie potem mieszkalem na targówku i teraz na tarchominie popieram pafcio święta racja ja też wyjezdzam z tej prymitywnej wioski gdzie radny jest pogiem a ludzie wiesniakmi

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.11.2004 15:52

...to Ty, k...wa lepsza znajda jestes ? Wiesz, kto mial takie ciekawe zyciorysy? Brygadzisci z FSO , jak jeszcze awtozawod byl zarzadzany w polskim narzeczu... i sam widzisz ...no rozumiesz, tak ? Od tego nie ma ucieczki ! Zostan z nami

# aza

01.11.2004 16:54

Z calym szacunkiem, Legoland, ale pamietam jak powstawal Ursynow i kto (skad) wprowadzal sie na owe osiedle.
Ci ludzie niczym nie roznili sie od "wiesniakow", ktorzy teraz mieszkaja lub dopiero wprowadzaja sie na Tarchomin.
Pozdrawiam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024