REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Na tyle was stać???

# legoland

29.10.2004 08:37

Mieszkam tu zaledwie 3 miesiące niebyło by mnie gdyby nie praca,która załatwiła mi mieszkanie myślałem,że to jest dobre miejsce ale ludzie i gazeta wy ciagle piszecie o autobusach i ich rozkładach. LUDZIE CZY NA TEJ PROWINCJI TYLKO O TYM SIĘ MÓWI!!!!! TYLKO TO JEST ISTOTNE!!!ŻAŁUJĘ,ŻE TU MIESZKAM WĄCHAJĄC SMRÓD Z POLFY I CZAJKI ZERO KULTURY ŻADNYCH IMPREZ TYLKO CI TAM CO SIEDZA W RATUSZU SPROWADZAJA SOBIE ARTYSTÓW W RAMACH ROZRYWEKI A ZE SALA JEST WIELKAS TO I MIESZKANCOW. TARCHOMIN TO WIEŚ NIEMA CO WYPIĆ NIE MA CO ZJEŚĆ!!!!

# Karol

29.10.2004 09:19

No popatrz,smród Ci nie odpowiada???mieszka 3 m-e i wielki z niego miastowy.Nikt Ci tu nie kaze mieszkac,chłopczebiedactwo.

# Piter

29.10.2004 11:25

i pewnie kur na balkonie nie pozwalają trzymać, a deska klozetowa śliska i trudno ustać.

REKLAMA

# gosc

29.10.2004 20:37

@legoland,ale bredzisz z caps lockiem w tle.
Może sam (sama) zaproponuj jakiś temat kulturalny?
Szkoda tylko, że jeśli będzie dobry, to go na pewno popsuje marginalia z gdańska.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.10.2004 20:49

Gosciu ...

# POLFA

29.10.2004 21:12

Te uważaj co piszesz bo tak naprawdę to o czym chciałbyś poczytać na forum.Dziewczynki są na 0700 Policja 997 a karetke wezwiesz chyba 998 ale nie pamiętam lecz Ty go zapamiętaj bo będzie Ci potrzebna za jakiś czas

REKLAMA

# lekarz

29.10.2004 21:36

znow jakis psychopata

# ala.

29.10.2004 21:47

Z Bełskiej 1\3 widać legoland żeś chłop oczytany .Ty glazurnik a Twoja pięknota to wieszakowa .Myśli Twoje są przednie po wypiciu maslanki .I tak szybko przeszedłeś aklimatyzację na naszej ukochanej Białołęce.Uwazaj ,bo nawet Atlas najlepszy klej Ci nie pomoże.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.10.2004 21:47

... jak to dobrze, ze jest z nami lekarz

REKLAMA

# tambylec

30.10.2004 18:53

Coś mi sie zdaje że Wy wszyscy jesteście "Warsiawiakamy zza Buga"

# pafcio

30.10.2004 21:15

Popieram autora postu. Ja za miesiąc sie wyprowadzam. Sprzedałem mieszkanie i nigdy więcej na tej wiosce.
Miejsce to jest pełne wsiurów itp.......
Jestem Warszawiakiem od urodzenia i stwierdzam że mieszkanie na Tarchominie to wielka pomyłka.

# legoland

01.11.2004 15:13

ja sie urodzilem na ursynowie potem mieszkalem na targówku i teraz na tarchominie popieram pafcio święta racja ja też wyjezdzam z tej prymitywnej wioski gdzie radny jest pogiem a ludzie wiesniakmi

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.11.2004 15:52

...to Ty, k...wa lepsza znajda jestes ? Wiesz, kto mial takie ciekawe zyciorysy? Brygadzisci z FSO , jak jeszcze awtozawod byl zarzadzany w polskim narzeczu... i sam widzisz ...no rozumiesz, tak ? Od tego nie ma ucieczki ! Zostan z nami

# aza

01.11.2004 16:54

Z calym szacunkiem, Legoland, ale pamietam jak powstawal Ursynow i kto (skad) wprowadzal sie na owe osiedle.
Ci ludzie niczym nie roznili sie od "wiesniakow", ktorzy teraz mieszkaja lub dopiero wprowadzaja sie na Tarchomin.
Pozdrawiam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024