REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Tridlle

01.10.2012 10:19

'Słuszną linię' ma nasza władza.
Będą nakładać podatki na tych co się zagapili i zapomnieli przyhamować przed foto-budką. Może to i dobrze, bo zawsze trochę kasy wpłynie 'i premia będzie i plan wykonany'. Należy się urzędnikom, bo jakieś takie to wszystko przygnębione chodzi przez ten kryzys chyba.
Jak nie przyniesie dochodów to przynajmniej poprawi poczucie bezpieczeństwa, a wiadomo, że samopoczucie jest najważniejsze, bezpieczeństwo niekoniecznie.
Tylko za co teraz te radary kupić?

# ęka

01.10.2012 12:25

kto jeździ zgodnie z przepisami to nie ma się czego bać

# Policjant

01.10.2012 13:04

Tridille: naucz się czytać ze zrozumieniem. Pomiar będzie odcinkowy, więc nie będzie to miało znaczenia, czy kierowca przyhamuje przed budką po wcześniejszym rajdzie - liczy się czas pokonania danego odcinka, na podstawie którego można policzyć średnią prędkość.

REKLAMA

# Tridlle

03.10.2012 07:57

Nie wiem jak Pan Policjant, ale ja jakoś nie doczytałem czy pomiar będzie odcinkowy czy punktowy. Wyczytałem tylko, że stanie znak D-51, który Pan Policjant zapewne doskonale zna, bo jest on podstawą pracy każdego policjanta i strażnika w tym kraju.
Niemniej nie jest to sposób na walkę z piratami drogowymi, a podatek od 'jeleni', którym się wydawało, że jadą dobrze. Sam radar stwarza zagrożenie polegające na ostrym hamowaniu, przyspieszaniu i rozglądaniu się za radarem.

# jacko

03.10.2012 09:41

Typowe problemy osiedla budowanego od tyłu - czyli najpierw bloki, a potem infrastruktura. Czyli po prostu relikt epoki polskiego bumu budowlanego. Myślę że niewiele da się na skarbka z gór na obecnym etapie zrobić. Pecha mają ci co ma tym osiedlu mieszkają.

# AAAA

19.10.2012 22:29

Tych wieśniaków, którzy mieszkają na Skarbce, przybyłych z wioch i wynajmujących mieszkanie, może FOTORADARY NAUCZĄ ROZUMU!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break