REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Plażerca

23.06.2017 09:17

Redaktorowi jak zwykle wszystko się pokićkało. Nudysta, naturysta i naturszczyk to dla niego to samo. I ta obsesyjna wręcz niechęć do opalających się bez tekstyliów. Jakaś trauma, może jeszcze z dzieciństwa?

# JaWawer

27.06.2017 09:42

Dobra zmiana będzie nas wychowywać według swojego światopoglądu bo każdy myslący inaczej to komunista i złodziej.
Myślę że sam zakaz i kary administracyjne to może być za mało, skoro wracamy do średniowiecza do aż się prosi o jakies skuteczniejsze narzędzia wychowawcze np. jak topienie na miejscu ( Wisła pod ręką) lub palenie na stosie ( na około mnóstwo drzew i krzewów)

# Plażerca

27.06.2017 10:48

Proponuję jeszcze zakładanie gaci na siłę...

REKLAMA

# Bajaderka

23.11.2020 17:11

Chcę zauważyć, że plaża naturystów, którą jeszcze pamiętam z czasów samego szefa Polskiego Związku Naturystów p. Sylwestra Marczaka, przeniesiona została z okolic nieistniejącego już motelu Pod Dębami, właśnie w okolice dzisiejszej Plaży Romantycznej. Jak zdążyłem zauważyć, nie ma tam wytyczonej granicy, a zatem nie wiadomo gdzie zaczyna się Plaża Romantyczna i gdzie ma swój koniec. Plaża naturystów, z kilkudziesięcioletnim stażem, jest oddalona od plaży Romantycznej o zgoła 300m. Wydaje mi sie , że powinna być tablica informująca plażowiczów o granicach tej plaży, bo przecież plażowicze, a właściwie władze Wawra nie mogą uzurpować sobie przecież całego wawerskiego nabrzeża. Po przeciwnej stronie na Kępie Zawadowskiej, po jednej stronie plaży znajduje sie plaża "tekstylna", a obok, po drugiej stronie plaży opalaja sie golasy i wszyscy żyją w zgodzie. Dlaczego więc po przeciwnej , tej wawerskiej, stronie naturyści mieliby być karani grzywną lub aresztem, jak pisze pan redaktor, który zapewne niewiele wie o historii i lokalizacji plaży dla naturystów, skoro jest ona oddalona na tyle, że wzrok nie sięga, w szczególności przez rosnące tam krzewy, drzewa i zarośla.

# Cherrybike

27.02.2023 01:08

Coś tam słyszałem więc napiszę artykuł :) Nie wprowadzajcie ludzi w błąd, nie straszcie golasami na Romantycznej Plaży. Naturyści mają swoje miejsce kilkaset metrów dalej. I na pewno nie mają oni w zwyczaju ładować się na golasa między tekstylnych.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024