REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

mysleliśmy ze samolot się rozbije na boisku...

# Michael_Ballack

02.12.2003 13:39

Wczoraj o godzinie 20-23 samolot leciał nad boiskiem przy strumykowej tak blisko że było bardzo głośno słychać silniki myśleliśmy że samolot sie rozbije w okolicach boiska część ludzi spanikowała szczególnie że wyglądało to jakby samolot obniżał swoj poziom lecąc wzdłuż boiska.
Ja zabardzo ni widziałem ponieważ jupitery mnie oslepiały boiska ale słychać było że samolot leciał bardzo blisko może za blisko.

# alicjak

02.12.2003 13:41

ja mieszkam tez blisko boiska i faktycznuie było słychać samolot szczególnie ze wszystko zaczoło sie trzęść gdy przelatywał nad 12 pietrowym wieżowcem.

# walduskipsczyk

02.12.2003 13:44

moze pilot włączył autopilota???
ja wczoraj w sumie wracałem z imprezy tez sobie włączyłem autopilota i miałem bliskie zdeżenie z lampą, ale ogólnie wszystko dobrzee sie zakonczyło i wyladowałem w łóżku nastepnego dnia głowa mnie bolała myślałem ze tak ostro sobie pochlalem patrze w lustro i nie poznałem siebie miałem olbrzymią sliwe na głowie.

REKLAMA

# paw

02.12.2003 22:13

Ja też wyszedłem aż na balkon. Cholernie nisko był

 ragozd

04.12.2003 16:41

200 m min bodajze musi trzymac pulap
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024