REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Warto wziąć to pod uwagę

08.10.2018 00:51

No i git. Tylko że mimo wszystko dowód rejestracyjny i dowód opłacenia polisy warto wozić ze sobą. Dlaczego? - W razie stłuczki, aby potwierdzić dane strony nieposiadającej tych dokumentów, trzeba będzie wzywać policję i czekać na przyjazd patrolu. Policjant, po rozpoznaniu zdarzenia będzie musiał wlepić mandat ewentualnemu sprawcy, zaś najgorsze może być oczekiwanie na policję - w dni obfitujące w wypadki kolizje może to być nawet sześć godzin oczekiwania.

# damianos

17.11.2019 17:56

Fajnie wiedzieć. Ja rozumiem, że prawo jazdy musimy mieć przy sobie ale jak na prawdę możemy okazać się dowolnym dokumentem, który potwierdza naszą tożsamość by sprawdzić, czy mamy prawo jazdy i ważne OC. Ale to może za kilka lat dopiero wejdzie w życie. Ja niedawno musiałem zmienić ubezpieczyciela mojego pojazdu, ponieważ dostałem nagle podwyżkę ceny. Dlaczego tak? Jeżdżę bezkolizyjnie i powinienem płacić coraz mniej.... Wszedłem na https://rankomat.pl/tanie-oc i sprawdziłem oferty innych firm. Jak się okazało już 3 innych ubezpieczycieli oferuje lepszą ofertę dla mnie. Zmieniłem i nie wracam już do starego ubezpieczyciela.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024