REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Monitoring gps w Warszawie

 mariuszjuner

06.02.2015 14:51

Cześć,
chciałem się Was zapytać o http://www.gpsguardian.pl/monitoring-gps-warszawa/. Zna ktoś może jakąś dobrą firmę, która zajmuje się tego typu usługami? Głównie zależy mi na kontroli paliwa, a także sprawdzenia lokalizacji moich samochodów (podczas wyjazdów pracowników w trasę).

# pawello098

09.10.2015 13:38

W warszawie swoją siedzibę ma ikol na przykład. Lokalizacja, monitoring pojazdów, spalanie paliwa. Wszystko jest dostępne. W każdej chwili można zmienić, usunąć daną funkcjonalność, zastąpić ją inną. Montaż jest możliwy u nich na miejscu, samodzielnie albo w 100 punktach w kraju.

# krawen

06.11.2015 14:44

Rzeczywiście też słyszałem o http://ikol.pl/gpspojazdy/ ale to dlatego, że zakładałem sobie u nich też LoJacka - odzyskiwanie auta po kradzieży.

REKLAMA

 vega195

23.01.2017 15:42

Monitoring GPS to bardzo przydatne narzędzie, zwłaszcza w firmach - można nim w kilka chwil zlokalizować wszystkie firmowe pojazdy, sprawdzić ich odczyty (jak poziom paliwa, czy przebieg), itp. Taki monitoring pozwala ponadto na kontrolę kierowców w firmie, zmniejszyć koszty transportu, itp. także z pewnością warto zainwestować w coś takiego. Dobrymi opiniami cieszy się monitoring Navifleet - ma wiele przydatnych funkcji, na https://www.navifleet.pl można o nich poczytać.

# Dejmo

24.01.2017 10:10

Ja również polecam ikol, u nas w firmie założyli monitoring od nich i sprawdza się całkiem dobrze, jest niedrogi i prosty w obsłudze. Mieliśmy kilka innych dostawców, ale ci są najlepsi.

# samuel9902

29.12.2017 01:54

Monitoring GPS? Tylko i wyłącznie firma Transmobil. Mamy w firmie za sobą wiele systemów i tylko ten, jak na razie okazał się w pełni sprawny. Nic wcześniej tak dobrze nie działało. Chwali go sobie każdy pracownik. I wszyscy są bardzo zadowoleni.

REKLAMA

# Syf sssyf

29.12.2017 21:08

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# jurek65

19.04.2018 13:50

Zastanawiam się właśnie nad tą firmą Transmobil, może jesteście w stanie mi coś podpowiedzieć? Będę wdzięczny za wszelkie opinie, bo właśnie moja flota samochodów się powiększa i już nie będę w stanie mieć tak nad tym wszystkim kontroli.

# makary69

19.04.2018 13:59

akurat źle wybrałeś, z nimi też nie bedziesz miał kontroli

REKLAMA

# Maciej

02.07.2018 13:02

Ja jestem bardzo zadowolony z GPS od https://www.i-mobi.pl/

# syff reklamaa

03.07.2018 08:39

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Lamro

09.07.2018 04:42

Jak posuzkujesz dobrego systemu zabezpieczeń, w tym monitoring gps to tylko Konsalnet może go zagwarantować!
Mam pełne zaufajnie do tej firmy, które zyskali przede wszytskim szybką reakcją w kryzysowych sytuacjach!
https://gps.konsalnet.pl

REKLAMA

# syfffiasta reklama

11.07.2018 09:15

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..

# darekpolak88

05.08.2018 10:42

Długo zastanawiałem się nad lokalizacją GPS w aucie. Zdecydowałem się na Konsalnet. Solidna firma. Często jestem w trasie, a teraz ciągle słyszy się o kradzieżach. Dodatkowo chroni przed odholowaniem i umożliwia automatyczną blokadę skradzionego pojazdu.

# Ssyf reklama

05.08.2018 22:48

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

REKLAMA

# KrystianWilk3

23.08.2018 14:24

Monitoring GPS jest bardzo ważny, szczególnie u firm transportowych. Wiemy, jak kontrola czasem może być problematyczna, dlatego zdecydowaliśmy skorzystać rok temu z rozwiązań http://sklep.hertzsystems.com Sklep GPS mają szeroki wybór sprzętu do monitoringu aut i nie tylko !

# Jacus54

04.10.2018 11:44

W moich firmowych autach są lokalizatory GPS firmy transmobil. Muszę przyznać, że są one genialne - działają bez zarzutu, są praktycznie bez awaryjne i dokładne. Dodatkowo mają bardzo dobre zasilanie co na pewno przyda się w chwili ewentualnej kradzieży.

# mario34

24.02.2019 22:10

nonie wiem ja osobiscie korzytsam od sytemu od Transmobil, to co mogę powiedzieć to to że na pewno jest nie zawodny wiele też sobie obiecywałem po trybie eko i faktycznie sprawdza się ,

# Kobin

19.04.2019 13:31

Odpowiednie zarządzanie samochodami firmowymi, a w szczególności w transporcie jest niezwykle ważne, ponieważ gdy na rynku jest duża konkurencja to trzeba stawiać na oszczędności, które pozwolą nam realizować zlecenia taniej od innych i w tym może pomóc Ci system Flotman, który oprócz tego że ułatwia lokalizację GPS pojazdów, to również posiada możliwość umieszczenia sond w zbiorniku do kontroli zużycia paliwa czy m.in stanu technicznego samochodu na trasie. Dużo też zależy czy szukasz rozwiązania dla aut osobowych, czy jednak ciężarowych bo tutaj zakres możliwości również się zmienia, ale całe szczęście systemy opierają się na różnych opcjach które są specjalnie dobrane.

# Kondzio

08.08.2019 12:19

Od jakiegoś roku stosujemy w pojazdach służbowych rozwiązania od TransMobil i już widzimy ogromne oszczędności - w zasadzie inwestycja się zwraca każdego dnia. Myślę, że takie rozwiazania to doskonała alternatywa dla firm, które cenią jakość i nowoczesne sposoby zarządzania

# Basik25

19.08.2019 19:11

Bardzo przypadło mi do gustu korzystanie z opcji TransMobil które kumpel zainstalował w samochodach firmowych. Sam zastanawiam się nad wprowadzeniem ich do swojej firmy.

# ninka25

23.09.2019 19:11

Mąż jakiś miesiąc temu zdecydował się na transmobil i jest zachwycony. Wszystkie pojazdy służbowe ma pod kontrolą, a jakość rozwiązania jest naprawdę świetna. Szczególnie podoba mu się raportowanie, które jest bardzo częste, a nie zapłacił jakichś kokosów za urządzenia i system.

# Jasiek

30.10.2019 12:13

Do firmy zamówiliśmy kilka zestawów monitoringu gps do samochodów dostawczych - wszystko od transmobil - i przyznaję bez bicia że rozwiązanie jest genialne. Super jakośc, częste raporty w atrakcyjnej cenie.

# Dominik

28.05.2020 13:58

Zdecydowaliśmy się na system SATIS i jesteśmy zadowoleni. Korzystanie z systemu zdecydowanie ułatwia nam codzienną pracę. Polecam!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024