REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

MODLIŃSKA NAD KANAŁEM - PRZEBYDOWA I KONSULTACJE

# Piotr Oracz

04.07.2006 09:28

Zarząd Dróg Miejskich (Inwestor) oraz Biuro Projektów Transprojekt Gdański zapra-szają na Konsultacje Społeczne na temat projektu przebudowy mostu nad Kanałem Żerańskim oraz wiaduktu nad torami kolejowymi bocznicy do EC Żerań w ciągu ulicy Modlińskiej. Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w budynku Urzędu Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, w sali konferencyjnej, w dniu 17 lipca 2006 o godz. 17.00. Szczegółowe informacje na www.bialoleka.waw.pl
Pozdrawiam i zapraszam

# niby fajnie, ale

04.07.2006 09:39

dlaczego takich wpisów, na tym forum, nie bylo od POCZATKU kadencji? Czyzby robienie sobie PR na listopad?

# Piot Oracz

04.07.2006 11:45

Były, były. Jak były konsultacje związane z modernizacją Czajki, to były wpisy. Podobnie przy kanalizacji Wiśniewa i Henrykowa.
Uważam, że podpisywanie się nazwiskiem na takich forach jest jak najbardziej wskazane i zachecam także do tego "niby fajnie ale" ( na pewno nie posadze o PR na listopad).
Jeżeli chodzi o informację o konsultacjach, to nie ja organizuję, Ja tylko informuję o informacji, która jest dostepna (ze szczegółami) na www.bialoleka.waw.pl.
Obawiam się, że wielu mieszkańców nie zaglada na tą stronę, dlatego informuję.
No cóż taki los. Jak by któryś z mieszkańców nie został poinformowany to by miał żal do całego świata ( a do radnych w szczególności) że nic w tej materi nie zrobili. Jak ktoś coś zrobi, to jest posadzony o kampanię wyborczą. Nie zadowoli sie każdego, dlatego trzeba robić swoje i tyle.
Proszę nie kontynuować tego wątku, a potencjalną dyskusję prosiłbym skierować na planowane tory tramwajowe nad kanałem Żerańskim.

REKLAMA

# zagadka leśna

04.07.2006 12:02

buuuuuuuahahahahahahaaa z całym szacunkiem, nazwisko odpowiednie do przedwyborczych zagrywek :D:D:D:D:D
po wyborach pewnie będzie Zbieracz, choć może się mylę
muuuahahahahaaa nie no dziś mam humor jak ta lala

# zagadka leśna

04.07.2006 12:06

ej Piotrek dopiero co po wpisaniu posta zobaczyłem, że jesteś PiS owcem.... hmmmm w takim razie na pewno twoje intencje są szczere a nie zabarwione chęcią wygrania wyborów
ja przecież głosowałem na PiS i nie wyobrażam sobie by tu mógłbyć jakiś podtekst, to po prostu nierealne, Ty przecież nie jesteś platformowcem ani inną znajdą, prawda? no prawda?

# Romek

04.07.2006 12:58

Ależ skąd.Intencje są czyste i czytelne .Jak my PiS powiedzieliśmy że w 2008 r bedzie most to jest.Potwierdził to burmistrz i nie ma opóznień.No a ten co mówił że będzie (Urbański )to nie jakaś trąba tylko człek odpowiedzialny.No a to że mu się wymsknęło....

REKLAMA

# Szewczyk

04.07.2006 13:41

Może jednak na temat. Dla mnie projekt przebududowy to pierwsza klasa. Ładny projekt, zyska architektonicznie ten smutny teren, no i te tramwaje.

# pogoda

04.07.2006 15:51

Na temat tego co chce się robić u nas to chwalić powinien sie Bucholski (PO ) bo on chyba jest szefem komisji inwestycyjnej- chyba że go to nie obchodzi.
Oracz -powinien chwalić się Zientecką bo z jednego matecznika .Może teraz bedzie występowć w każdym przedstawieniu.

# zagadka leśna

05.07.2006 08:00

a tak na marginesie to którędy będziemy jeździć jak ten most będą przebudowywać? marywilską? i tak wychodzę do pracy o pół godziny wcześniej niż kiedyś a jak zamkną wiadukty najpierw, potem most nad kanałem to pomysły na wyjazd z białołęki mi się skończą
...skuter...?

REKLAMA

# ola

05.07.2006 08:33

Pogoda, może wróćmy do meritum. Macie wszyscy jakiś kompleks Zienteckiej czy co? Idźcie do psychoanalityka.
Jest okazja żeby pogadac o kluczowych inwestycjach w dzielnicy (bo o komunikacyjnych) a wy o pierdołach. Jak na tematy dotyczące wizji przyszłości i inwestycji nie macie nic twórczego do powiedzenia to nie zasmiecajcie forum. Idźcie na spacer z psem lub żoną/mężem i wyluzujcie się trochę.
Białołęka potrzebuje wizji, bo nie stać nas na dyskusję o pierdołach.

# serce_jak_dzwon

05.07.2006 13:34

Kto je Kamę ten ma serce jak dzwon... Ale kopnął niestety w kalendarium. Dzisiaj można powiedzieć
kto je grzybki ten ma wizje. Tylko że tu nie potrzebna jest żadna wizja (bo takie wizje pewien kartofel już zaprezentował - m.in. pałac saskich, pasaż wiecha etc. etc. - można by długo wyliczać)
Wizje to ma się po psychotropach, albo po opium. Nam już tych wizji wystarczy!
Skoro ktoś ma ciągle wizje a nie potrafi tych wizji zrealizować, to albo jest narkomanem i ciągle ćpa , albo jest pierdołą która potrafi tylko gadać (bo tylko to umie).
Sprawa jest banalna! Nowi mieszkańcy Białołęki pewnie nie pamiętają. Ale ta cudowna wizja jest już jakimś deja vu. Wyciągneli z archiwum stary projekt sprzed 5 lat i mówią że mają wizje....
A w tym archiwum to przypadkiem nie było za dużo grzybków?

# Jasio

05.07.2006 15:47

serce_jak_dzwon, powiedziałeś dużo, a nic z tego i tak nie wynika i nie wnosi do dyskusji. Wiadomo, że projekty działań realizowanych dzisiaj trzeba zrobić wcześniej (a w polskich warunkach dużo wcześniej).
Ważne jest to, że ktoś te projekty chce realizować i to się liczy.

REKLAMA

# na temat

05.07.2006 21:29

Co do projektu tego tramwaju. Popatrzcie na mape. Tramwaj wywiezie nas na Żerań do zakorkowanego mostu, ewentualnie możemy pojechać dalej do zapachanego miasta. Wszystko byłoby dobrze, gdyby był to fragment jakichś rozsądniejszych planów. Tymczasem przez most połnocny też planuje się przerzucenie linii tramwajowej (kiedy?). Po co wiec jest rezerwa pod metro? Przyjrzyjmy sie jej - biegnie na Prage obok POLFY, FSO. Trasa zaplanowana jeszcze za komuny dziś nie ma sensu, tak samo jak budowanie tych tramwajów w XXI wieku. A wystarczy złożyć wniosek do UE, rozsądnie umotywować i można budować linię metra od Huty Warszawa do Winnicy. Wtedy razem z tramwajem od PiS-u byłby to jakiś układ komunikacyjny, ale bez linii metra to nadal jesteśmy w punkcie wyjścia.

# szybki

05.07.2006 22:01

nie jedzie do starzyskiego,ktore przechodzi szybka modernizacje to ma sens i da sie zrobic w dwa lata. liczy sie czas.

# zagadka leśna

06.07.2006 09:27

na temat może byś chciał żeby tramwaj nie jeździł do zatłoczonego miast tylko do legionowa na przykład? co?
myślę, że masz za dużo w domu butów zamiast na korytarzu i się nawdychałeś oparów potu zjełczałego
a kim jest w ogóle zientecka?

REKLAMA

# PiSarz

06.07.2006 19:15

mam doskonały pomysł na ominięcie korków
Niech jakiś autobus dojeżdza do wybrzeża a z tamtąd tramwaj rzeczny na wysokość Picassa. Zajmnie to napewno 40 min mniej niż teraz a w trakcie przebudowy trasy zaoszczędzimy jakies 80 min na 100 %
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy