REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


17.05.2019 20:58 #qvertz
Księdzu dobrodziejowi najwyraźniej leciutko łupnęło w dekielek, pozazdrościł joginowi i sam postanowił trochę multi-kulti wpuścić do kościoła. Widocznie rytualne, zaaprobowane przez Rzym gesty i nakazy znudziły mu się. Teraz yoga, potem Konfucjusz, brakuje tylko tam-tamów zwycięstwa.
18.05.2019 17:16 #Góralka
No to sobie nazbierał szamanstwa. Demon wie gdzie i przez kogo wejść?. Gratulacje takiemu kapłanowi. Nie Bożemu. Lepiej poszukajcie Egzorcysty!!
18.05.2019 17:49 #oburzona
Kompletnie oszalał. Są granice wszystkiego. Tolerancji też...
18.05.2019 19:31 #Praktykująca
Jogin w Kościele? Nie wierzę w to co widzę! co ten Ksiądz wyprawia, na co naraża swoich parafian?!?! ... i jeszcze nakładał ręce na głowy ludzi, aż strach pomyśleć co przekazywał. Dokładnie..Egzorcysty tu trzeba
18.05.2019 22:16 #Amma
Amma
REKLAMA
Nie egzorcysty tylko psychiatry - i to ludziom piszącym komentarze tutaj. Papież i co mądrzejsi księża realizują nakaz miłowania bliźniego swego jak siebie samego (nie było tam nic w stylu "niewiernych nie"). Kolejny dowód, że część polskich katolików ma więcej wspólnego z muzułmanami niż z religią nadstawiania drugiego policzka i miłości.
18.05.2019 23:46 #Jezus
I bardzo dobrze. Czas wnieść światło w ciemnogród katolicki. Tylko głupiec odtrąca innego człowieka ze względu na pochodzenie, religie czy kolor skóry. Kochaj bliźniego swego jak siebie samego. Hejterzy siebie nie kochają to jak mogą akceptować innych. Przesyłam światło buntownikOM.
19.05.2019 02:56 #Dariusz
#JordanPetersonBiblicalSeries napisał(a) 18.05.2019 23:07

Nie egzorcysty tylko psychiatry - i to ludziom piszącym komentarze tutaj. Papież i co mądrzejsi księża realizują nakaz miłowania bliźniego swego jak siebie samego (nie było tam nic w stylu "niewiernych nie"). Kolejny dowód, że część polskich katolików ma więcej wspólnego z muzułmanami niż z religią nadstawiania drugiego policzka i miłości.
Ale miłowanie bliźniego nie równa się uznawanie Jego fałszywych idei czy promowanie pogaństwa. Co więcej jest to znak braku szacunku dla tego człowieka gdyż utwierdza się Go w błędzie a nie prowadzi ku prawdzie. Mój dobry kolega to agnostyk szanuję Go, wielu moich znajomych ma podobnie ale modlę się podobnie jak Oni o Ich nawrócenie i bronię wiary. "Idźcie więc i nauczajcie" - [Mt 28, 16-20] MODLITWA ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO O NAWRÓCENIE POGAN

Boże Przedwieczny, Stwórco wszechrzeczy,
pomnij, że dusze niewiernych są dziełem rąk Twoich,
uczynione na obraz i podobieństwo Twoje.
Oto, Panie! ku zelżywości Twojej
piekło się tymi duszami napełnia.
Pomnij, że Syn Twój Jezus Chrystus dla ich zbawienia
poniósł najokrutniejszą śmierć.
Nie dopuszczaj, błagam Cię, aby Syn Twój
u tych niewiernych miał być dłużej przedmiotem wzgardy.
Daj się ubłagać modlitwami dusz świętych i wołaniem Kościoła,
najświętszej Oblubienicy najświętszego Syna Twego,
pomnij na miłosierdzie Twoje, a zapomniawszy
na ich bałwochwalstwo i niewierność spraw,
by i oni przyszli do uznania Tego,
którego posłałeś, Pana Jezusa Chrystusa,
który jest Zbawicielem, Życiem i Zmartwychwstaniem naszym,
przez któregośmy wybawieni i uwolnieni zostali,
któremu niechaj będzie chwała na wieki wieków.
Amen.

#JordanPetersonBiblicalSeries napisał(a) 18.05.2019 23:07

Nie egzorcysty tylko psychiatry - i to ludziom piszącym komentarze tutaj. Papież i co mądrzejsi księża realizują nakaz miłowania bliźniego swego jak siebie samego (nie było tam nic w stylu "niewiernych nie"). Kolejny dowód, że część polskich katolików ma więcej wspólnego z muzułmanami niż z religią nadstawiania drugiego policzka i miłości.
19.05.2019 15:43 #Orochi
Po komentarzach widzę tutaj klasyczną nietolerancję i malostkowosc. Czy myslicie, ze Jezus wyzywalby i przeganial kogokolwiek, tylko za to, ze wierzy w innego Boga/Bogow? Mysle, ze jesli Jezus byl tak doskonaly jak opisuja go biblijne opowiesci, to zasiadlby z taka osoba przy jednym stole, poczestowal winem i wdal sie w dluga rozmowe, po ktorej serdecznie by sie pozegnali i rozeszli kazdy w swoja strone. Traktujecie inne wiary jak jakis trąd, a ludzi je wyznajace jak zarazę. Czy to jest ten przyklad miłości, ktora tak sie chwalicie? Gdyby u mnie w miescie bylo takie spotkanie to z checia bym poszedl aby dowiedziec sie czegos nowego i ciekawego, a nie zyc w swoim malym, hermetycznym swiecie.
19.05.2019 19:29 #Sylwester
Ksiądz Wojciech jest super. Gdyby było więcej takich normalnych księży, którzy żyją zgodnie z przykazaniem miłości do bliźniego i udawadniają to w życiu codziennym, to Kościół byłby Wielki!
REKLAMA
20.05.2019 12:52 #Lewak
Pilnie kupię działkę od kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty.
20.05.2019 13:53 #bla/bla
Cudownie...wreszcie ktoś kto rozumie, że Kościół to tolerancja, to znajomość zasad innych wierzeń, a nie tylko pogoń za pieniędzmi i przepychem.
20.05.2019 14:10 #PanKleks
Festiwal obietnic PiS jest sygnałem, że to raczej sondaż Newsweeka jest prawdziwy. Tak się boją rozliczenia, że zaraz zaczną oddawać wszystkie nagrody, a Kaczyńskiego z Brudzińskim zobaczymy w lateksowych bikini na czele Marszu Równości.
20.05.2019 23:24 #Podleśny
Nie pierwszy i nie ostatni najpewniej "występ" Drozdowicza. A biskup ( w tym wypadku kardynał Nycz) milczy...
21.05.2019 11:06 #Generał
Proboszcz, który okazyjnie sprzedał PMM działki, warte dziś 100 razy więcej, po objęciu funkcji premiera przez obrotnego działkowca awansował na stopień generał. Mimo, że od lat był już przeniesiony do rezerwy. No, grubo..
REKLAMA
22.05.2019 09:36 #Edi
Ludzie nie pozwalajcie nakładać sobie rąk przez tego człowieka...ani żeby się modlił nad Wami
Konsekwencje tego mogą być wielkie.
22.05.2019 12:43 #eltad
Następne będą śluby gejów. O tempora o mores!
23.05.2019 12:01 #Kawazmlekiem
Ksiadz-patriota Drozdowicz zawsze na POsterunku.
24.05.2019 20:33 #Wiosna
Zamiast religii w szkołach, wiosna zapewni więcej lekcji języka angielskiego.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
28.05.2019 12:48 #kaluś
W końcu jakiś ksiądz zaczął rozumieć istotę Chrześcijaństwa :-) Szczęść Boże! I proszę się nie przrejmować tym jadem :-)
REKLAMA
14.06.2019 22:29 #Da.
Szanowna Redakcjo. Polecam wnikliwe studium odnośnie doktryny Kościoła Katolickiego, jego historii, zwłaszcza współczesnej. Proszę zaznajomić się z kontekstem filozoficzo-historcznym przemian ostatnich wieków, co pozwoli zarysować intencje zwołania Soboru Watykańskiego II, które są zdumiewające. Z pewnością nie ma powodów, aby wydarzenie wspomnianego soboru traktować jako element pozytywnych przemian. Jest to jedynie powielanie mitu wielkiej wiosny Kościoła, która okazała się burzliwą jesienią, albo przedzimą. Tysiące odejść od stanu kapłańskiego i zakonnego, to ma być dobry owoc?. Owszem, może pewne elementy nauczania Kościoła od Soboru, dają się pogodzić z całą Tradycją, jednak wierzący muszą przyjąć również nauczanie przed wydarzeniem jakim był Sobór.
19.06.2019 13:08 #Gemma
Ksiadz popełnia błąd. Polecam książki s. Michaeli PAWLIK o hinduzimie. Jest też sporo wypowiedzi siostry w internecie, na youtubie o zagrożeniach duchowych płynących min. z jogi. Siostra mieszkała wiele lat w Indiach i jest ekspertką. Podaje rzeczowe argumenty.
19.07.2019 15:02 #radooo
jogę najlepiej połączyć ze zdrowym odżywianiem i zrezygnować z kawy, ja rano zacząłem pić prawdziwą lemoniadę od https://beelemon.pl/ i czuje się znakomicie
30.08.2019 20:12 #Norbi
"Wilki w owczej skórze... " Wszystko się sprawdza, a co będzie dalej...
14.10.2019 23:42 #lato
Niech mu Pan wybaczy
09.12.2019 09:07 #Jucke 22
Patrzę i nie wierzę . Chciałoby się powiedzieć, , stary a głupi '' o księdzu oczywiście! Tytuł brzmi ,, żaden człowiek nie może być lekcewaźony ''' - a kto tu kogo lekceważy? To że ksiądz zaprosił jogi na do kościoła to ok , ale powinien siedzieć w pierwszej ławie jako gość , a nie w prezbiterium! No i jeszcze żeby błogosławił . Nakładać ręce na głowę katolikówi powinien ksiądz , biskup , papież , a nie jogin! !!!! Takie zachowanie nie ma nic wspólnego z tolerancją !!! Ciekawa jestem czy ten ksiądz w świątyni indyjskiej błogosławił by lud po chrześcijańsku ??? Napewno nie !!!! Nikt nie mówi tu o dyskryminacji czy czymkolwiek i kościół katolicki powinien być otwarty , ale nie w taki sposób żeby mnie ktoś błogosławił w imieniu Kirszny czy czegoś tam . Jak ktoś tu mądrze napisał : księdzu lekko łupnęło w dekielek.
19.01.2020 13:00 #Robin
To zgorszenie typowe dla końca czasów ...-Pan Jezus zapowiadał fałszywych proroków,mówili o tym apostołowie w swoich listach...Można i trzeba się modlić za Ks.Drozdowicza-dramatycznie pobłądził i odszedł od kapłaństwa Chrystusowego...

 62/2011 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

3-pokojowe sprzedam
 Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie do remontu na Bemowie. 63,4 m2, rok budowy: 1990 piętro 3/11, winda w budynku. Okolica Powstańców Śląskich i Wrocławskiej (ul. Blatona 3) Trzy oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka, oddzielna toaleta, duży pokój z loggią. Blisko sklepy, usługi, pełna infrastruktura. Doskonały dojazd do innych dzielnic: tramwaje i autobusy. Zapraszam do kontaktu: Tel. 662656930, biuro@terranum.pl

Lokal użytkowy sprzedam
 Pilna oferta pożyczki bez protokołu Jestem finansistą, prywatnym pożyczkodawcą, który oferuje pożyczki od 10 000 do 25 000 000 EUR. Chcesz uzyskać kredyt na projekt zmiany samochodu lub wybudować dom, oferuję szansę na specjalne kredyty według oprocentowania 2%. Kontakt mailowy: rosedupenn@gmail.com

Nieruchomości
 Wynajmę lub kupię dom lub inne zabudowania (o wysokości pomieszczeń min. 3 m) z przeznaczeniem na przedszkole. Co najmniej 350 m2, działka minimum 1000 m2 519-610-400

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 pilnie szukam pana w celu spotkan najlepiej na juz ! Samotna 27lat nick anastazja2020 w serwisie https://mysweetboobs.pl Tylko +21lat nie szukam młodszych


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!