REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

# qvertz

17.05.2019 20:58

Księdzu dobrodziejowi najwyraźniej leciutko łupnęło w dekielek, pozazdrościł joginowi i sam postanowił trochę multi-kulti wpuścić do kościoła. Widocznie rytualne, zaaprobowane przez Rzym gesty i nakazy znudziły mu się. Teraz yoga, potem Konfucjusz, brakuje tylko tam-tamów zwycięstwa.

# Góralka

18.05.2019 17:16

No to sobie nazbierał szamanstwa. Demon wie gdzie i przez kogo wejść?. Gratulacje takiemu kapłanowi. Nie Bożemu. Lepiej poszukajcie Egzorcysty!!

# oburzona

18.05.2019 17:49

Kompletnie oszalał. Są granice wszystkiego. Tolerancji też...

REKLAMA

# Praktykująca

18.05.2019 19:31

Jogin w Kościele? Nie wierzę w to co widzę! co ten Ksiądz wyprawia, na co naraża swoich parafian?!?! ... i jeszcze nakładał ręce na głowy ludzi, aż strach pomyśleć co przekazywał. Dokładnie..Egzorcysty tu trzeba

# Amma

18.05.2019 22:16

Amma

# JordanPetersonBiblicalSeries

18.05.2019 23:07

Nie egzorcysty tylko psychiatry - i to ludziom piszącym komentarze tutaj. Papież i co mądrzejsi księża realizują nakaz miłowania bliźniego swego jak siebie samego (nie było tam nic w stylu "niewiernych nie"). Kolejny dowód, że część polskich katolików ma więcej wspólnego z muzułmanami niż z religią nadstawiania drugiego policzka i miłości.

REKLAMA

# Jezus

18.05.2019 23:46

I bardzo dobrze. Czas wnieść światło w ciemnogród katolicki. Tylko głupiec odtrąca innego człowieka ze względu na pochodzenie, religie czy kolor skóry. Kochaj bliźniego swego jak siebie samego. Hejterzy siebie nie kochają to jak mogą akceptować innych. Przesyłam światło buntownikOM.

# Dariusz

19.05.2019 02:56

#JordanPetersonBiblicalSeries napisał(a) 18.05.2019 23:07
Nie egzorcysty tylko psychiatry - i to ludziom piszącym komentarze tutaj. Papież i co mądrzejsi księża realizują nakaz miłowania bliźniego swego jak siebie samego (nie było tam nic w stylu "niewiernych nie"). Kolejny dowód, że część polskich katolików ma więcej wspólnego z muzułmanami niż z religią nadstawiania drugiego policzka i miłości.
Ale miłowanie bliźniego nie równa się uznawanie Jego fałszywych idei czy promowanie pogaństwa. Co więcej jest to znak braku szacunku dla tego człowieka gdyż utwierdza się Go w błędzie a nie prowadzi ku prawdzie. Mój dobry kolega to agnostyk szanuję Go, wielu moich znajomych ma podobnie ale modlę się podobnie jak Oni o Ich nawrócenie i bronię wiary. "Idźcie więc i nauczajcie" - [Mt 28, 16-20] MODLITWA ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO O NAWRÓCENIE POGAN
Boże Przedwieczny, Stwórco wszechrzeczy,
pomnij, że dusze niewiernych są dziełem rąk Twoich,
uczynione na obraz i podobieństwo Twoje.
Oto, Panie! ku zelżywości Twojej
piekło się tymi duszami napełnia.
Pomnij, że Syn Twój Jezus Chrystus dla ich zbawienia
poniósł najokrutniejszą śmierć.
Nie dopuszczaj, błagam Cię, aby Syn Twój
u tych niewiernych miał być dłużej przedmiotem wzgardy.
Daj się ubłagać modlitwami dusz świętych i wołaniem Kościoła,
najświętszej Oblubienicy najświętszego Syna Twego,
pomnij na miłosierdzie Twoje, a zapomniawszy
na ich bałwochwalstwo i niewierność spraw,
by i oni przyszli do uznania Tego,
którego posłałeś, Pana Jezusa Chrystusa,
który jest Zbawicielem, Życiem i Zmartwychwstaniem naszym,
przez któregośmy wybawieni i uwolnieni zostali,
któremu niechaj będzie chwała na wieki wieków.
Amen.
#JordanPetersonBiblicalSeries napisał(a) 18.05.2019 23:07
Nie egzorcysty tylko psychiatry - i to ludziom piszącym komentarze tutaj. Papież i co mądrzejsi księża realizują nakaz miłowania bliźniego swego jak siebie samego (nie było tam nic w stylu "niewiernych nie"). Kolejny dowód, że część polskich katolików ma więcej wspólnego z muzułmanami niż z religią nadstawiania drugiego policzka i miłości.

# Orochi

19.05.2019 15:43

Po komentarzach widzę tutaj klasyczną nietolerancję i malostkowosc. Czy myslicie, ze Jezus wyzywalby i przeganial kogokolwiek, tylko za to, ze wierzy w innego Boga/Bogow? Mysle, ze jesli Jezus byl tak doskonaly jak opisuja go biblijne opowiesci, to zasiadlby z taka osoba przy jednym stole, poczestowal winem i wdal sie w dluga rozmowe, po ktorej serdecznie by sie pozegnali i rozeszli kazdy w swoja strone. Traktujecie inne wiary jak jakis trąd, a ludzi je wyznajace jak zarazę. Czy to jest ten przyklad miłości, ktora tak sie chwalicie? Gdyby u mnie w miescie bylo takie spotkanie to z checia bym poszedl aby dowiedziec sie czegos nowego i ciekawego, a nie zyc w swoim malym, hermetycznym swiecie.

# Sylwester

19.05.2019 19:29

Ksiądz Wojciech jest super. Gdyby było więcej takich normalnych księży, którzy żyją zgodnie z przykazaniem miłości do bliźniego i udawadniają to w życiu codziennym, to Kościół byłby Wielki!

# Lewak

20.05.2019 12:52

Pilnie kupię działkę od kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty.

# bla/bla

20.05.2019 13:53

Cudownie...wreszcie ktoś kto rozumie, że Kościół to tolerancja, to znajomość zasad innych wierzeń, a nie tylko pogoń za pieniędzmi i przepychem.

# PanKleks

20.05.2019 14:10

Festiwal obietnic PiS jest sygnałem, że to raczej sondaż Newsweeka jest prawdziwy. Tak się boją rozliczenia, że zaraz zaczną oddawać wszystkie nagrody, a Kaczyńskiego z Brudzińskim zobaczymy w lateksowych bikini na czele Marszu Równości.

# Podleśny

20.05.2019 23:24

Nie pierwszy i nie ostatni najpewniej "występ" Drozdowicza. A biskup ( w tym wypadku kardynał Nycz) milczy...

# Generał

21.05.2019 11:06

Proboszcz, który okazyjnie sprzedał PMM działki, warte dziś 100 razy więcej, po objęciu funkcji premiera przez obrotnego działkowca awansował na stopień generał. Mimo, że od lat był już przeniesiony do rezerwy. No, grubo..

# Edi

22.05.2019 09:36

Ludzie nie pozwalajcie nakładać sobie rąk przez tego człowieka...ani żeby się modlił nad Wami
Konsekwencje tego mogą być wielkie.

# eltad

22.05.2019 12:43

Następne będą śluby gejów. O tempora o mores!

# Kawazmlekiem

23.05.2019 12:01

Ksiadz-patriota Drozdowicz zawsze na POsterunku.

# Wiosna

24.05.2019 20:33

Zamiast religii w szkołach, wiosna zapewni więcej lekcji języka angielskiego.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# kaluś

28.05.2019 12:48

W końcu jakiś ksiądz zaczął rozumieć istotę Chrześcijaństwa :-) Szczęść Boże! I proszę się nie przrejmować tym jadem :-)

# Da.

14.06.2019 22:29

Szanowna Redakcjo. Polecam wnikliwe studium odnośnie doktryny Kościoła Katolickiego, jego historii, zwłaszcza współczesnej. Proszę zaznajomić się z kontekstem filozoficzo-historcznym przemian ostatnich wieków, co pozwoli zarysować intencje zwołania Soboru Watykańskiego II, które są zdumiewające. Z pewnością nie ma powodów, aby wydarzenie wspomnianego soboru traktować jako element pozytywnych przemian. Jest to jedynie powielanie mitu wielkiej wiosny Kościoła, która okazała się burzliwą jesienią, albo przedzimą. Tysiące odejść od stanu kapłańskiego i zakonnego, to ma być dobry owoc?. Owszem, może pewne elementy nauczania Kościoła od Soboru, dają się pogodzić z całą Tradycją, jednak wierzący muszą przyjąć również nauczanie przed wydarzeniem jakim był Sobór.

# Gemma

19.06.2019 13:08

Ksiadz popełnia błąd. Polecam książki s. Michaeli PAWLIK o hinduzimie. Jest też sporo wypowiedzi siostry w internecie, na youtubie o zagrożeniach duchowych płynących min. z jogi. Siostra mieszkała wiele lat w Indiach i jest ekspertką. Podaje rzeczowe argumenty.

# radooo

19.07.2019 15:02

jogę najlepiej połączyć ze zdrowym odżywianiem i zrezygnować z kawy, ja rano zacząłem pić prawdziwą lemoniadę od https://beelemon.pl/ i czuje się znakomicie

# Norbi

30.08.2019 20:12

"Wilki w owczej skórze... " Wszystko się sprawdza, a co będzie dalej...

# lato

14.10.2019 23:42

Niech mu Pan wybaczy

# Jucke 22

09.12.2019 09:07

Patrzę i nie wierzę . Chciałoby się powiedzieć, , stary a głupi '' o księdzu oczywiście! Tytuł brzmi ,, żaden człowiek nie może być lekcewaźony ''' - a kto tu kogo lekceważy? To że ksiądz zaprosił jogi na do kościoła to ok , ale powinien siedzieć w pierwszej ławie jako gość , a nie w prezbiterium! No i jeszcze żeby błogosławił . Nakładać ręce na głowę katolikówi powinien ksiądz , biskup , papież , a nie jogin! !!!! Takie zachowanie nie ma nic wspólnego z tolerancją !!! Ciekawa jestem czy ten ksiądz w świątyni indyjskiej błogosławił by lud po chrześcijańsku ??? Napewno nie !!!! Nikt nie mówi tu o dyskryminacji czy czymkolwiek i kościół katolicki powinien być otwarty , ale nie w taki sposób żeby mnie ktoś błogosławił w imieniu Kirszny czy czegoś tam . Jak ktoś tu mądrze napisał : księdzu lekko łupnęło w dekielek.

# Robin

19.01.2020 13:00

To zgorszenie typowe dla końca czasów ...-Pan Jezus zapowiadał fałszywych proroków,mówili o tym apostołowie w swoich listach...Można i trzeba się modlić za Ks.Drozdowicza-dramatycznie pobłądził i odszedł od kapłaństwa Chrystusowego...

# jack z

03.07.2022 12:54

To kretyn, a nie ksiądz katolicki !
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA