REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Chodecka

21.04.2023 17:47

Nasi włodarze pałają zapiekłą nienawiścią do przyrody, a szczególnie do drzew. To, co się wyprawia z okazji budowy linii tramwajowej do Wilanowa, to skandal. Zaczęli od wycięcia 114-letniego drzewa, a wytną jeszcze 400. W cywilizowanych krajach takie drzewa z powodzeniem się przesadza. Radzę powołać komitet, pilnować 24h na dobę. Przykuwać się też nie zaszkodzi. Nie żartuję.

# saltbae

22.04.2023 13:58

Po co są zapisy o ochronie drzew szczególnie cennych, skoro wystarczy złożyć podanie w urzędzie, żeby uzyskać zgodę na odstępstwo od zakazu? W tym kraju wszystko stoi na głowie, a pod głową ma poduszkę ze śmierdzącej forsy.

# Rysio

05.05.2023 10:33

Dziwi mnie postawa ludzi dbających o tzw dobro. Potrafią tylko jątrzyć nie przedstawiając racjonalnych myśli. Wiele lat temu, na skwerze u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Królewskiej rosły pokaźne, wiekowe drzewa, którym zagrozić miała potężna forma zabudowy. Przysłowie mówi chcieć to móc. Okazało się, że trochę dobrej woli i pieniędzy pozwoliło dokonać zabudowy, wcześniej oczywiście przesadzając wymienione, wiekowe drzewostany. Rosną do dzisiaj, pomimo upływu ponad 20 lat. Niedowiarkom "Warszawiakom" proponuję wycieczkę do centrum Warszawy, rog Marszałkowskiej i Królewskiej, vis a vis Parku Saskiego. Jeżeli będziecie mieli problemy z dotarciem proponuję Google Maps. Pozdrawiam gorąco.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA