REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

MIESZKAŃCY ODKRYTEJ 48 A I SĄSIEDNICH BUDYNKÓW

# PIOTREK

11.10.2006 21:24

http://www.iddd.de/umtsno/slupsk.htm#
ZOSTANIECIE WYSTAWIENI NIEDŁUGO PRZEZ URZĘDOLI NA MASOWY EKSPERYMENT, TAK JAK W SŁUPSKU........

# bobo

11.10.2006 21:57

a z komóreczki się korzysta??

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.10.2006 07:25

Bez histerii ! Czesc Druga nie jest dla zaawansowanych... to przeciez masowy eksperyment, a wiec poziom dostosowany do mocno zanizonej sredniej...
A zatem czesc II.
Ta- daaam...
Czesc II
Nastepnego dnia dyrektor od rana byl jakis pobudzony. Kazal poslac klownow, zonglerow oraz konia przerobionego na foke ''w miasto'' z zapowiedzia, ze wieczorem na zakonczenie wystepow, tajemniczy mezczyzna o wdziecznym pseudonimie Gezlok - Netoperek skoczy na leb, na kupe gruzu. Bez helmu i asekuracji. Poskutkowalo ... juz po obiedzie, pod cyrkiem falowal wyjacy tlum zadnej sensacji gawiedzi. Niektorzy chorzy od promieniowania miejscowego nadajnika zalozyli na lyse glowy chusty i wygladali jak boscy kamikadze z dalekowschodniej czesci II wojny swiatowej. To podsunelo Tadeuszowi pomysl, aby wystapic w matczynej opasce na glowie. Uzyl do tego siatki plastykowej z napisem Fort Piontek... bylo mu do twarzy.
O 19:45 stal na malutkiej platformie pod szczytem cyrkowego masztu. Nad nim byla tylko kopula, a pod nim wyjaca dzicz. Wytezyl wzrok. Dostrzegl Dyrektora siedzacego w pierwszym rzedzie i zadzierajacego glowe w gore. Patrzyl to na niego, to na gruz usypany pod masztem. Tadek wiedzial, ze nie zawiedzie, poprawil chustke i skoczyl...pieknie. W pierwszej fazie lecial na wznak z cudownie rozlozonymi rekoma, jak dumny orzel, bral na klate caly opor powietrza i obraz dramatycznie zblizajacej sie ziemi. Wital go poglos gluchego O ... k...wa !, ktory zamarl w gardzielach 1500 widzow, szczelnie wypelniajacych namiot cyrkowy. W ostniej fazie zgrabnie zlozyl sie do glowkowania. Tulow , glowa i zlaczone rece poszly wyraznie w dol, biodra i nogi zablokowaly sie w fazie swiecy. Alez teraz przyspieszyl !
... wziuuuu ... Jeb !
Kurz ceglany wzbil sie w gore ! Gdy opadl wszyscy zobaczyli wystajace, bose stopy Gezloka-Netoperka. Tego dnia Ojciec Tadka byl na wysypisku. Nie zostawil mu pantofli i nie przyszedl ogladac popisow syna. Tak bywa w niektorych domach, gdzie jest malo ciepla i milosci. gdzie nie ma wiezi miedzy dziecmy i rodzicami...
Tyczasem cyrk wyl ! Z radosci, ze szczescia, z niedowierzania. Takiego numeru nikt tu nie widzial. Miejscowa policja do poznych godzin nocnych pacyfikowala gazem i woda rozentuzjazmowany tlum ...po polnocy uzyto nawet broni palnej.
Dyrektor zachlysniety sukcesem zapomnial o Tadku, ktory wziaz tkwil glowa w gruzie. Dopiero, gdy wszyscy wyszli, wyciagnieto Tadka i spionizowano do wlasciwej postawy. Krew ciekla mu z ust i uszy oraz z rocietej czaszki.
- Maestro ! - zawolal Dyrektor - Mistrzu moj ! am Pan pelen etat u nas. Ze sniadaniem i obiado-kolacja, plus oczywiscie woz cyrkowy zawsze do dyspozycji. Jutro podpiszemy Pana kontrakt, ustalmy tylko teraz gaze, dobrze ?
- Nie Panie dyrektorze. Dziekuje.
- Jak to ? Przeciez wczoraj ... Ma Pan prace ! Dlaczego ?
- Dlaczego ? A dlatego ze sie bardzo uderzylem w glowe.
Piotruniu... rozne sa drogi, zeby dojsc do siebie ...

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.10.2006 07:37

A pierwsza jest po haslem Prognoza statystyczna-analityczna dla okręgu II ...Kretynie

# PIOTREK

12.10.2006 08:36

BOBO, MASZ KANALIZACJĘ W CHAŁUPIE?
MASZ!
TO ZNACZY, ŻE KOLEKTOR ŚCIEKOWY MA PŁYNĄĆI SMIERDZIEĆ OBOK TWOJEGO DOMU, ZASTANÓW SIĘ ZANIM COŚ POWIESZ.

# PIOTREK

12.10.2006 08:39

MATULU Z GDAŃSKA!
NIE POLEMIZUJĘ Z TOBĄ...ALE JAK BĘDZIESZ UŻYWAŁ SŁÓW KRETYN W STOSUNKU DO MOJEJ OSOBY TO ZA CHWILĘ DOSTANIE CI SIĘ OD PEDOFILÓW, CWELI I MENELI....

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.10.2006 08:44

Ale przeczytales calosc, prawda ? Trafiles na Czesc Pierwsza ?

# bobo

12.10.2006 09:46

Piotrek, czyli co? wszędzie tylko nie u mnie?? mentalność Kalego??

# PIOTREK

12.10.2006 19:08

o Boże, bobo, z dala od siedzib ludzkich, zreszta nie masz zadnego pojęcia w tym temacie a mędrkujesz się......
polska norma dopuszczoina jest przekroczona oo naturalnego promieniowania tła o : zgaduj , daję ci 100 szans, zresztą nie mam ochoty na dalsze dyskusje...o 100 MILIARDÓW RAZY
I TY MI PIEPRZYSZ, ŻE MAM SIE Z TYM POGODZIĆ DLA NOWOCZESNOŚCI I INNYCH................POŚWIĘĆ SIĘ TY-ODDAJ SWOJE NARZĄDY INNYM.........ZA ŻYCIA BOBO, ZA ŻYCIA....TO WTEDY POWIEM , O..WIELKI CZŁOWIEK, POŚWIĘCA SIĘ DLA OGÓŁU....

REKLAMA

# bobo

12.10.2006 23:18

jak deleko od siedzib ludzkich będzie dobrze?

# piotrek

13.10.2006 10:01

im dalej tym lepiej natężenie spada do kwadratu wraz z odległością, przynajmniej 500 m
pytanie czy czytałeś opracowanie Puzyny, które zamieściłem w wyższym poście?

# bobo

13.10.2006 14:05

500 metrów? w mieście? czy to ma być wydzielona zamknięta strefa?

REKLAMA

# Farada'y

13.10.2006 19:45

bobo
czy uczyłeś sie na fizyce o falach elektromagnetycznych?
czy wiesz, że jesteś kondensatorem?
czy wiesz jak to można w prosty sposób sprawdzić?
jeśli nie - to czym prędzej zwróć pieniądze do budżetu - nieuku.

# bobo

13.10.2006 21:18

ej, wyjaśnijcie mi jak to powinno być? te 500 metrów wokół nadajnika to powinna być strefa zamknięta??
ja mam oddawać czy nauczyciele którzy mi tej wiedzy nie przekazali?

# piotrek

15.10.2006 08:28

nie ma wyznaczonej bezp. strefy, ponieważ nadajniki moga pracować z rózna zmienną mocą.
np" na terenach pustynnych stosuje sie satelitarna tel.kom. i wtedy spokój, każdy ma taka sama odlegóść od stacji baz., atu qrwa zawsze bandytom operatorom najlepiej zlokalizować stacje tam gdzie sa media ku temu, a nie tak jak mówią, że w tym i w tym msc., bo tak im wychodzi z pokrycia.
przyjdzie taki czas, że urzędole nie będą mieli wyjścia i odwrócą się od operatorów, tylko to jeszcze prtrwa, bo na razie za suweniry robia wszystko dla operatora, więcej niż prostytutka klientowi, tak bardzo ich kochają, ale jeszcze troszke.
mój kolega uwalił u jednego wojewody już 5 czy 6 decyzji operatorom, został teraz "prezesem" ogólnopolskiego tow p. tym bandytom, powoli, powoli, wyjdzie prawda na jaw, problem jest tylko taki, że media głównie czerpią z reklam od tych bandytów mamonke, ale tv zawsze kłamie......

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024