REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 tarantula01

25.02.2013 15:45

Najnowsza http://radny.com.pl/dok2kadencja/int2kadencja/int2_159-mzw130214budowa_dzb.jpg informacja korespondująca z artykułem.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

25.02.2013 15:45

Najnowsza http://radny.com.pl/dok2kadencja/int2kadencja/int2_159-mzw130214budowa_dzb.jpg informacja korespondująca z artykułem.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# geminatores

10.03.2013 02:29

Jest początek marca i gdzie decyzja? Tak ciężko dotrzymać terminów innych niż wypłata premii w administracji? Jeszcze zaraz wyjdą na jaw kolejne problemy z tą prostą inwestycją. Kawałek drogi za milion złotych a problemów jak by to co najmniej autostrada była.

REKLAMA

# TakTak

10.03.2013 07:17

A Stowarzyszenie Zielone Mazowsze stwierdzi, że położenie asfaltu ma zły wpływ na drzewa i zaskarży decyzję i wszystko od początku tak jak jest z tramwajem - ale to Ratuszowi jest na rękę - brak kasy a winę będą zwalać na innych.

# gosciu z tarcho

14.06.2013 16:50

Kto mi zwróci za wszystkie naprawy zawieszenia w aucie???

# Pikuś

14.06.2013 20:00

ale za to kupiłeś taniej mieszkanie - bo wokół brak infrastruktury - a cena mieszkania i od tego zależy. A po co tam droga mieszkańcy Białołęki wschodniej na drogi czekają od kilkunastu lat i im się bardziej należy a wy z Marcina z ,,,, możecie jeszcze z 10 lat poczekać i tak będzie.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy