REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 tarantula01

25.02.2013 15:45

Najnowsza http://radny.com.pl/dok2kadencja/int2kadencja/int2_159-mzw130214budowa_dzb.jpg informacja korespondująca z artykułem.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

25.02.2013 15:45

Najnowsza http://radny.com.pl/dok2kadencja/int2kadencja/int2_159-mzw130214budowa_dzb.jpg informacja korespondująca z artykułem.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# geminatores

10.03.2013 02:29

Jest początek marca i gdzie decyzja? Tak ciężko dotrzymać terminów innych niż wypłata premii w administracji? Jeszcze zaraz wyjdą na jaw kolejne problemy z tą prostą inwestycją. Kawałek drogi za milion złotych a problemów jak by to co najmniej autostrada była.

REKLAMA

# TakTak

10.03.2013 07:17

A Stowarzyszenie Zielone Mazowsze stwierdzi, że położenie asfaltu ma zły wpływ na drzewa i zaskarży decyzję i wszystko od początku tak jak jest z tramwajem - ale to Ratuszowi jest na rękę - brak kasy a winę będą zwalać na innych.

# gosciu z tarcho

14.06.2013 16:50

Kto mi zwróci za wszystkie naprawy zawieszenia w aucie???

# Pikuś

14.06.2013 20:00

ale za to kupiłeś taniej mieszkanie - bo wokół brak infrastruktury - a cena mieszkania i od tego zależy. A po co tam droga mieszkańcy Białołęki wschodniej na drogi czekają od kilkunastu lat i im się bardziej należy a wy z Marcina z ,,,, możecie jeszcze z 10 lat poczekać i tak będzie.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA