REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Darek

09.10.2013 10:01

Dla mnie ten sport to strata czasu, ale radny Korowaj robi dobrą robotę dostrzegając młodych w dzielnicy i pochylając się nad ich problemami. Tak trzymać!

# Ziom

09.10.2013 10:07

Ja korzystam ze skateparku regularnie dach by się bardzo przydał. Mówimy to już od 3 lat ale nikt nie chce nas słuchać. Mam nadzieję że coś teraz się zmieni jak dziennikarze wpadli na nas skatepark :))

# P24

09.10.2013 10:11

Korowaj tak tam się udziela - ostatnio go przecież remontował ze skatami bo sam pewnie jeździ na deskorolce hihhhi :-)

REKLAMA

# BMX

09.10.2013 10:39

Popieram!

# arti

09.10.2013 11:24

Mimo że nie jeżdże tam tylko na rowerku po okolicy to dobra incjatywa- takie wiadomości mi się podobają ! :)

# chaker

09.10.2013 14:06

To prawda nasz skatepark jest super. Brakuje tylko tego dachu to w zimę też by można było śmigać a nie siedzieć przy kompie.

REKLAMA

# Biały

09.10.2013 20:44

Dach by się bardzo przydał Bo nawet przez chwile jest ładna pogoda i zaraz będzie deszcz To wszyscy musza zwijać

# andrew

09.10.2013 22:42

Zadaszenie bardzo sie przyda , biedronka jest kryta to czemu skatepark nie moze byc :D

# Nikodem

09.10.2013 22:53

Przechodzę tamtędy b. często i tylko słyszę kur.... ch...... i inne przekleństwa i ciągły brud pewnie w szkole nikt im nie powiedział, że śmieci itp. trzeba wyrzucać do koszy a rodzice- szkoda gadać. Dobrze, że jest ten skatepark - młodziki mają zajęcie

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA