REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Mam już wszystkiego dość

# wisielec

01.03.2003 23:16

tego absurdu, chamstwa i korupcji wokól.

# znawca

02.03.2003 12:18

Myślę,że sklep dla samobójców to dobry intereses

# Rozsądek

03.03.2003 23:42

Jeśli za kilka dni nic nie napiszesz, będzie to pewnie znaczyło, że z Tobą koniec (pomyśl może jest jeszcze jakaś nadzieja).

REKLAMA

# charon

04.03.2003 00:13

Jednak się powiesiłi i w przeciwieństwie do nas już się nie męczy.

# Piotrek z Odkrytej

04.03.2003 10:29

Ja się nie męczę, więc nie mam zamiaru kończyć ze sobą.

# Mieszkaniec

04.03.2003 12:35

Nietypowy wątek na forum. Tematyka depresyjna raczej się nie zdarza.
"Dostęp do Internetu" zazwyczaj posiada rozanielona społeczność, oderwana od rzeczywistości w jaką obfituje choćby to forum.
Jedyne problemy egzystencjalne to psie kupki i nieprecyzyjna ustawa warszawska.
Większa dokuczliwość absurdu, chamstwa i korupcji wokół najprawdopodobniej spowodowana jest niekorzystnym układem pogodowym, bo mnie też dzisiaj wszystko w....

REKLAMA

# prawnik

04.03.2003 13:09

Psie kupki to margines tego forum podchwycone przez wydanie papierowe jako tzw. letnie tematy. Ustawa warszawska ma bardzo istotny wpływ na życie zwłaszcza tzw. klasy średniej, bo to ona jest najbardziej podatna na wstrzasy prawne, rynkowe itp. Jej egzystencja to miedzy innymi mozliwośc wjazdu i wyjazdu do Białołęki i sprawna, nieskorumpowana administracja.
Pozdr.

# Kotka

04.03.2003 20:30

Przełom zimy i wiosny zawsze sprzyjał depresjom, ale prawnik alias... tez jest wybitnie na depresje podatny. Chamstwo i totalna degrengolada otaczała nasze piękne państwo chyba od zawsze (niech się Historyk wypowie), i jedyny na to sposób to uśmiechać się do pyskatej sprzedawczyni, życzyć miłego dnia kierowcy, który ochlapał garnitur, kiedy śpieszyłeś się na spotkanie z szefem, i robić swoje tak dobrze, jak to tylko możliwe. Może mniej tego chamstwa wtedy będzie?

# a cat

04.03.2003 21:52

Miauuuuuuuuuuuuuuuu- jak tu marcować na mrozie. zimno w łapy, zimno w pyski!!!

REKLAMA

# Kotka

05.03.2003 16:06

A cat, a Ty mi tu nie miaucz, tylko weź sie w łapy. Pod Polfa koty marcują na całego, a ostatnio widziałam gruchające gołębie. Znajome psy linieją. Bociany wystartowały z Afryki. To, co w nocy napadało już zdążyło stopnieć i wyparować. Wiosna idzie :))
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy