REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Magiel na Książkowej

# ika

17.07.2003 10:24

Chciałam sie podzielić z Wami uwagami na temat usług oferowanych przez magiel.
Mianowicie należy zwrócić uwagę na jakość wykonanej usługi, bo można sie niemiło rozczarować. Właśnie mnie to spotkało: obrus ''wymaglowany'' został zniszczony.Rozdarty można sądzić, że komuś się wkręcił w wałek i został ''wyszrpany'', ładnie złożony i nic nie było widać dopóki nie rozłożyłam go na stole i o zgrozo...
Wkurzyłam się troszkę, bo mogli chociaż przeprosić , a nie w beszczelny sposób traktować klienta.Co Wy na to?

# Kotkaa

18.07.2003 22:49

Ja korzystam z magla przy Kamińskiego. Nigdy żadnych problemów poza tym, że... żeby zawołać panią, trzeba wejść do jej mieszkania przez balkon. Dosłownie!

# Ptysia

19.07.2003 15:18

żeby robić aferę o jeden obrus to trzeba naprawdę nie mieć nic lepszego do roboty.

REKLAMA

# piwna

20.07.2003 20:42

Ika nie robi afery tylko zwraca uwagę jak wymieniona pralnia traktuje klientów. I ma rację. Ja z magla nie korzystałam, ale mojej mamie zniszczyli narzutę - była pięknie niebieska, a wyszła jak sprany dżins. Tłumaczyli, że prali według wskazówek producenta, ale mi się wydaje, że niekoniecznie, bo producent nie zaleciłby zniszczenia kapy przy pierwszym praniu...

# Nata

21.07.2003 10:50

Mojej mamie zniszczyli poszwę i też zorientowała się dopiero w domu. Nie popuściła tego jednak płazem i oddali jej pieniądze. Trzeba walczyć o swoje.

# jack73

25.07.2003 09:38

to sa jeszcze magle na swiecie?

REKLAMA

# Kotkaa

26.07.2003 20:24

Oj, jack73, widać że Ci towarzyszka życia albo mama pościel prasuje... Gdybyś tak postał nad takimi zasłonami lnianymi trzymetrowymi ze cztery godziny z żelazkiem, to nie dziwiłbyś się, że magle jeszcze istnieją...

# Qba

07.08.2003 19:24

A poco prasować pościel???
Nie rozumiem...
Pozdrawiam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break