REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Janina

17.11.2014 10:20

Ten artykuł winien być jedynie początkiem publicznej debaty (chociaż SLD to nie moja bajka), ale nie będzie, bo też szyby naszych domów są niebieskie od telewizorów, a biblioteki w wielu rezydencjach są mniejsze od ekranów tychże samych telewizorów. Litewski Polak - J. Piłsudski zwykł o nas mówić - " Polacy? Wspaniały naród, tylko ludzie k...wy". I coś w tym jest. Byłam na zebraniu przedwyborczym zorganizowanym na 3 dni przed wyborami o 20.00 - przyszło 15 wyborców i 5-ciu kandydatów. Czy jesteśmy warci lepszego zarządzania i losu? Teraz rozpoczyna się okres grzewczy - chcesz mieć raka? Zamieszkaj w Wawrze, bo tu ludzie palą tym, co mają pod ręką ( miałem i mułem węglowym też), dziurawe szamba to standard ( wielu też nie słyszało o szambeksie wychodząc z założenia, że "sukces jest jak smród - tylko swój ładnie pachnie"), a jak trzeba cokolwiek podpisać to wychodzi homosowieticus. Cywilizacja nadchodzi, ale gdy już przyjdzie to wielu z nas nie będzie stać na mieszkanie w tym miejscu, dla wielu to miejsce stanie się udręką - planów MPZP nie uchwala się latami, deweloperzy budują na terenach, które były zarezerwowane pod drogi i obiekty publiczne - tak się kreci biznes. A nasi radni? "Z dala od polityki" - nr 1 na liście PO, "Zawsze bezpartyjny" - od 8 lat nr 1 na liście PiS. Radni do Sejmiku i Rady Warszawy o nic starać się nie muszą, bo tam decyduje wybór proporcjonalny - nie ważne, na kogo oddajesz głos, ważne na jaką listę, a mandat dostanie i tak ten, kto jest nr 1, 2, 3 ale nie 7, czy 12....Wspaniały naród, tylko...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe