REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

LUDKI

# piotrek

04.12.2006 23:53

Nie docinajta mi na forum, bom taki jaki jest.
Nie zmienię się, bom taki jaki jest.
Wywrzyja na adminie, coby zablokował moje IP i tyle.
Nie wymagajta ode mnie czegóś, co nie jest adekwatne do mojego sposobu bycia, wysławiania się, odczuć, tudzież aktorstwa nienaturalnego.
Nie znoszę kłamstwa i techno, chyba przez samo ch.
A jeśli pasuje Wam aktorstwo naturalne, to idźta do konfesjonału, wyspowiadajta się, potem zradźta swoje żony bądź małżonków, zazdrośćta nejbersom nowego awtomobila, oszukujta swych ziomalów, jednocześnie uśmiechając się.......co? odkrywam prawdę?, boli?
Wysławiata się na imieninach u wujka Zygmunta och, ę, proszę, a w myślach, to stara qrwa jaką ma super kieckę i zarabia 3000 więcej ode mnie.
Ludki, przemyślta i niech 1 rzuci kamieniem.....bydło z tych, którzy tak czynią, a piszą piotrek jest niekurturalny i chom, bo publicznie wyraża się tak i tak, a co myśli to już nie słychować, oj krytykanci, krytykanci, dobrze, że nie słychać myśli i zamierzeń ograniczonych prawem, bo wielu z WAS dowiedziawszy się o prawdziwych zapędach i myślach większości ludków popełniłoby coś za co podobno Bóg karze, ale nawet panu bożkowi von od moich decyzji, bo to on dał mie wolny wybór.
do utram, chyba, że admin WAS wybawi.

# ja2

05.12.2006 14:52

lecz się bo wstyd przynosisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# piotrek

05.12.2006 20:59

pytanko do ja2..w którym zdaniu kłamię?
są pewne rzeczy na tym świecie, których nie dostrzeżesz, bo wyobraźnia twa i sposób logicznego myślenia jest na pewnym poziomie i nigdy tej bariery nie przeskoczy, zatem nie radziłbym ci nie leczyć się może tylko sobie przytakiwać,przytakiwać, ......

REKLAMA

# ja2

06.12.2006 15:10

ale wymyślasz!!!!!!!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe