REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Zybi

31.08.2017 22:23

Trzeba spytać pomysłodawczyni czy czasami nie ma wyłączności na prace zlecone z gminy.....
Daję sobie małego obciąć, że ma. Oczywiście to może być również rodzina niekoniecznie ona sama ....
Ja mam propozycję, pozwolić te barierki rozebrać złomiarzom. Gwarantuję, że zrobią to za free
i 165 tys. zł zostaje na inne defraudacje.
Ja poproszę 10 tysi za pomysł...

# eee

31.08.2017 22:33

Tyle tysięcy????? Niech wezmą kilku pobliskich bejów i dadzą im odwalić robotę. Beje zrobią to za friko a za barierki będą mieć kasę ze złomu. Pozdro :D

# Parabola

01.09.2017 15:49

Barierki oczywiście tak, jak najbardziej, względy bezpieczeństwa. To, że jeszcze nikt, co jest nieprawdą, nie spadł ze ścieżki i nie zrobił sobie krzywdy nie oznacza, że tak się nie może zdarzyć. Tyle tylko, że obecne barierki są zupełnie bezmyślnie usytuowane, powinny znajdować się około metra od skrajni jezdni rowerowej, wtedy byłoby bezpiecznie, a komu kojarzy się to ze spacerniakiem więziennym? No cóż, każdy ma jakieś wspomnienia.

REKLAMA

# guru

01.09.2017 15:55

Ąlbo baba siedziała w pierdlu i ma zaburzenia afektywne .

# Rowerzysta01

03.09.2017 10:46

Łapy won od barierek! Na Miedzeszyńskim o 21 spotkałem stado dzików. Prawdę mówiąc wolałbym żeby nie wbiegały mi pod koła roweru. Na Zawadowskim barierek nie ma i już kiedyś podziwiałem stado saren które przebiegały przez wał przed kobietą która jechała przede mną na rowerze. Liski i bobry pomijam.
Nie mówimy o wale w mieście, gdzie nic się nie dzieje, mówimy o wale w terenie gdzie jest mnóstwo dzikich zwierząt. Wał jest wysoki i nieuwaga/ pojawienie się dzika mogą się skończyć bardzo tragicznym wypadkiem
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024