REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

lodowisko

# iwo-tomas

02.02.2003 21:19

zauważyłam w sobotę, że na parkingu przy szkole na Strumykowej krecą się strażacy i wylewają lodowisko , tak było równiez w dniu dzisiejszym . Po połuniu postanowiłam przejść się z dziećmi i sprawdzić jak to wygląda i czy będzie można w poniedziałem się poślizgać. Moje zdziwienie było ogromne kiedy zobaczyłam iż woda spływa do studzienki ściekowej. Zastanawiam się czy wszyscy w tej gminie tak pracują. Wystarczyło aby najpierw zabezpieczyć teren , nie trzeba być zbyt inteligentnym aby przewidzieć co się stanie kiedy wyleją wodę.
Mimo wszysto mam nadzieję że coś zostanie i dzieci będą mogły się poślizgać

# Wolfgang

03.02.2003 14:48

Normalka w tej dzielnicy - fuszerka i brak myślenia.......
Do tego dochodzi nieracjonalne dysponowanie obiektami B.O.S. ........
A ja też z chęcią bym się poślizgał.......
Chyba będę zmuszony wybrać się poza Białołękę aby skorzystać z lodowiska. Jkby nie można było choć raz czegoś od początku do końca zrobić!!!!!!!!!!

# slaw

04.02.2003 21:56

Nie traćcie nadzieji w dobre chęci ludzi. Zwykły wypadek przy pracy. To sie kazdemu moze zdarzyc. A lodowisko naturalne było jest przy SP 154. , przy ul Lesnej Polanki . Miłej zabawy.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy