REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Linia 508

# cheles

28.10.2004 08:48

Czy ktoś wie co zamierza zrobić ZTM aby autobusy lini 508 raz że jeździły częściej i mnie zatłoczone w porannym szczycie

# wiciu

28.10.2004 10:12

Pewnie NIC

# kotkaa

28.10.2004 21:07

Napisać coś tak koło 100 pism do ZTM, najlepiej na nazwisko jakiejś szychy. Do wiadomości odpowiedniej szychy z urzędu miasta st. Wawy, zeby wiedziała, o co chodzi, kiedy osobistość z ZTM napisze, że nie może, bo miasto...
W wersji papierowej koniecznie, bo papierowe przechodzą przez biuro podawcze albo coś i mają daty i pieczęcie i są księgowane.
Oczywiście, efektu to nie zagwarantuje, ale przynajmniej robimy COŚ, a nie marudzimy na forum, którego w/w szychy nie czytają, a nawet jeśli czytają, to nie mają obowiązku się odnosić.

REKLAMA

# wiciu

29.10.2004 08:11

Ale problem nie dotyczy tylko 508, ale również i innych linii. Faworyzując 508 inni poczują się pokrzywdzeni. Polecam wątek na forum ZTM (i nie tylko ten):
http://forum.ztm.waw.pl/viewtopic.php?t=7029
Dopóki nie zmieni się układ komunikacyjny w rejonie Tarchomina, to wiele się w temacie zapchanych autobusów nie poprawi, bo już teraz w czasie szczytu porannego pętla na Nowodworach pęka w szwach. Bezposrednio z problemem tym związane są korki na Modlińskiej, ponieważ bardzo dużo busów zostaje w nim uwięzionych a ich liczba, jak każdy wie, jest ograniczona. Był obiecywany buspas, odbyło się nawet licznie pojazdów i co... i nic! Uważam, że ZTM, mając najlepsze nawet chęci, niewiele tutaj poradzi.
Walczmy o pas dla autobusów na Modlińskiej!

# legoland

29.10.2004 08:32

ee dla mnie lepiej jak sa tłoki w autobusach bo jeżdzę spokojnie nie mając bileta i o kanara nie muszę sie bać,że wyciagnie mnie z ałtobusu i będzie chciał w łapę.Ja powiem ż4e nie mam kasy ni dokumentów i on odpowie,że zadzwoni na policje ale nigdy nie dzwoni i puszcza mnie, a nawet jakby zadzwonił to ja jestem szybkobiegacz heheh niech te tłoki pozostaną bo mam oszczędności a i inni zarobią tez w tych tłokach nie koniecznie jeżdząc bez biletów.

# pmk

29.10.2004 09:44

@legoland
ee lepiej tez zapewne dla kieszonkowców, a żeby zrobić lepiej złodziejom samochodów zbijmy żarówki w latarniach przy wszystkich parkingach.
Jeżdząc bez biletu OKRADASZ wszystkich mieszkańców Warszawy. Przez takich jak ty, Miasto, w drobnym ale jednak stopniu, nie ma pieniędzy na komunikację miejską. Jak jesteś takim biegaczem, to dlaczego nie biegasz codziennie z Tarchomina do pracy i z powrotem? Mózg by Ci sie przewietrzył.

REKLAMA

# pmk

29.10.2004 09:48

@legoland
w uzupełnieniu, po zapoznaniu się z Twoim bełkotem z innego wątku.
Jeśli ktoś dopiero od trzech miesięcy mieszka w MIEŚCIE, to rzeczywiście może nie rozumieć pewnych zasad.

# Rysio.Ochucki

29.10.2004 10:09

A co tu się dziwić... Skoro taki legoland z jakiejś zapyziałej wiochy przyjechał (poczytajcie sobie jego inne posty)...

# tambylec

30.10.2004 18:56

Panie i Panowie!!!
Przecież prawdziwi Warszawiacy to Ci z Powstania i ich potomkowie.
Reszta ... jest milczeniem.

REKLAMA

# wyjatkowy historyk

30.10.2004 19:05

ja nie uwazam sie za warszawiaka lecz za bialoleczanina- bialolekapowinna dazyc bardziej do samowystarczalnosci a nie byc tylko sypialnia inaczej wygla da to jak o 8 rano na modlinskiej - mnie mieszkaniowki wiecej produkcji
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy