REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

lecznica dla zwierząt przy Książkowej 9

 Alf

03.09.2003 15:20

Czy ktoś miał z nimi jakieś doświadczenia?
Chodzi o opiekę nad małym pieskiem (szczepienia itp.), czy są dobrzy?

 Alf

05.09.2003 13:04

Nikt ich nie zna?

# piesek

05.09.2003 13:31

To są chyba weterynarze z Bródna (bardzo stara i znana klinika na Poborzańskiej).

REKLAMA

 Alf

07.09.2003 00:14

Jeśli tak, to dobrze, własnie odebraliśmy naszego długo oczekiwanego pieska (westie) i chcielibyśmy zapewnić mu najlepszą opiekę

# Ed

08.09.2003 12:32

Polecam calodobowa przychodnie przy Śreniawitow (boczna od Świderskiej). Mlodzi lekarze, bardzo opiekunczy i uprzejmi, a przy tym kompetentni. Opiekuja sie naszym psem i kotem od roku i nie narzekamy.

# Kotkaa

08.09.2003 16:32

Jeśli to ta całodobowa prawie naprzeciwko Championa to tez ją gorąco polecam. Do psów nie wiem, ale do kotów super są dr Borkowska i dr Jankowski. Podczas choroby naszej kotki Figi robili naprawdę wszystko, co było możliwe, a kiedy musieliśmy podjąć smutną decyzję, bardzo pomogli swoim zachowaniem.
Zam też przypadki, kiedy wykonywali niektóre zabiegi bezpłatnie (nawet sterylizację), jeśli wiedzieli, że opiekun zwierzaka jest w trudnej sytuacji materialnej.

REKLAMA

# mrok

16.09.2003 09:09

Ja nie miałem okazji korzystać z kliniki na Książkowej, bo mam tylko rybki :). Ale jednego z lekarzy znam od chyba 10 lat, opiekował się moim jamnikiem, gdy jeszcze mieszkałem na Bródnie. Absolutnie godny polecenia.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024