REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Lapówka za przyjęcie dziecka

# zapa

27.04.2004 15:40

do przedszkola na Strumykową, słyszałam - Czy to prawda?
dajcie znać, czy ktoś wie coś na ten temat?

# przedszkolak

27.04.2004 18:47

I teraz dopiero się obudziłeś !
Gdzie ty żyjesz ?
jak nie będziesz miał dowodów, to będą to pomówienia.

# ooo

29.04.2004 16:52

podobno do przedszkola przyjmowane są dzieci z ubogich rodzin, a przeważnie matki samotnie wychowujące dzieci.
Wystarczy zobaczyć jakie fury podjeżdzają po dzieci do tego przedszkola.....no chyba nie tych ubogich matek????

REKLAMA

# j23 znowu nadaje

29.04.2004 17:00

...a może by tak jakiś sprytny redaktor z Echa zrobił ślectwo redaktorskie ad. przyjęć do państwowego przedszkola przy Strumykowej.
ps. i na koniec taka mała plotka: podobno pewien lekarz, u którego leczy się ktoś z rodziny dyrektorki przedszkola, absolutnie nie miał problemu z przyjęciem swoich dzieci do tego przedzkola - i wcale a wcale nie jest ubogi!!!

 ooo

29.04.2004 17:32

Uzywam niezbyt wymyslnego pseudonimu, a jednak komus sie spodobal. Musze sie zarejestrowac.

# xyz

29.04.2004 22:41

Podobno zapa, j23.... chcieli dać lecz nie chcieli wziąść. Opluwacie chyba jedno z najlepszych przedszkoli na Białołęce. A tak na marginesie wiem skąd inąd, że w tym roku preferencje miały smotne matki - także te żyjące w konkubinaci. Maci głąby wytłumaczenie dla tych fur.

REKLAMA

# normalny rodzic

04.05.2004 11:23

wszystko stoi na głowie!!! samotne matki, konkubeci - dlaczego więc dziecko z normalnej rodziny nie ma szans na państwowe przedszkole, jeśli do k... co miesiąc płace podatki, na kogo? między innymi na takie przedszkolę ! po co ? żeby jakaś spryciula z konkubencikiem miała większe szanse ode mnie.
poczekajmy jeszcze kilka lat, a w pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci pedałów, lesbijek, "samotnych matek", a dzieci z normalnych rodzin z automatu będą odrzucane do prywatnych przedszkoli!. Wszystko to popieprzone.

# Vladymir

04.05.2004 23:41

Normalny rodzic, popieram, masz 100 % racji. Mój Michał po raz kolejny nie dostał się do tego przedszkola. W odwołaniu od tej decyzji napisałem, że płacę podatki, z których zbudowano to przedszkole i nie rozumiem, dlaczego moje dziecko nie może z niego korzystać, skoro to ja je finansuję z mojej pracy. Filozofii premiowania konkubinatów, degeneratów i tym podobnych nie rozumiem: czy pracujący ojciec rodziny ma być gorzej traktowany, jak bezrobotny alkoholik lub samotna matka w konkubinacie ? A niby dlaczego ? Bo płacę na tych darmozjadów podatki ? Nie życzę sobie, aby z moich podatków były utrzymywane takie osoby oraz ich dzieci. A jeśli ktoś mimo wszystko wierzy w tzw. sprawiedliwośc społeczną, która nakazuje dopomagać słabszych i gorzej sytuowanych, to zapraszam na wycieczkę pod parking tego przedszkola w godzinach 16 - 17, kiedy odbierane są dzieci: wózki klasy volvo 740, meganki, sportowe peżociki, terenowe tojotki, a mamusie: klasyczne samotne matki bezrobotne i biedne: skórzane zielone spodenki, taka sama marynareczka, balejaże i solaria, no, prawdziwe dno biedy i bezrobocia. Wiodzę to codziennie, bo mieszkam obok tego przybytku edukacji.

# Lewatywy_Pana_Grahama

05.05.2004 08:04

..."zapraszam na wycieczkę pod parking tego przedszkola w godzinach 16 - 17, kiedy odbierane są dzieci: wózki klasy volvo 740, meganki, sportowe peżociki, terenowe tojotki, a mamusie: klasyczne samotne matki bezrobotne i biedne: skórzane zielone spodenki, taka sama marynareczka, balejaże i solaria"...ale Was Kolego Vlad "skeca", co ? Te bryki, te laski, te zielone skorzane spodenki ! Lewatywy maja dla Was dobra rade. Nie chodzcie tam w porze podwieczorku. Dla higieny psychicznej, "ostancie w domu"...:)))

REKLAMA

# eo

06.05.2004 12:03

Dla osoby która nie ma dzieci w wieku przedszkolnym lub wogóle nie ma dzieci ten problem wydaje się śmieszny ale dla "normalnych" rodzin nie . Moje dzieci też nie dostały się do tego przedszkola i również słyszałam że to "coś" kosztuje. Na szczęście moje dzieci chodzą już do szkoły i tam nie ma tego problemu że któreś nie zostanie przyjęte. Pozdrawiam wszystkich rodziców.

# Vladymir

08.05.2004 23:18

Chętnie z tej rady skorzystam, bo nie pociągaja mnie panie z tej grupy społecznej, ani tym bardziej ich zaradni konkubenci. Komentuję jeno fakt, jakie 'najbiedniejsze z najbiedniejszych" dzieci mają szansę dostać się do tego przybytku wiedzy i edukacji. A czy się zielona skóra komuś podoba, czy nie, to już jest poza tematem.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA