REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# swojak

09.02.2022 09:41

Projektor będzie wyświetlał bieżące informacje kulturalne przez ok. godzinę, może dwie. Przez resztę czasu zapewne będą lecieć reklamy Orange, Rossmann'a, Pepco, środka na hemoroidy, albo leku gdy swędzi i piecze, do tego KFC, czy inny fast food. Tylko u nas są geniusze, którzy nie usiedzą w spokoju, dopóki czegoś nie schrzanią. To taka nasza narodowa cecha. Ciągle musimy coś ulepszać, zmieniać, nawet jak wszystko działa i jest ok. A potem się dziwimy, że okolica jest upstrzona koszmarnymi bannerami i pseudo reklamami. Co za kretyn wpadł na ten pomysł - podajcie jego dane, poznajmy tego geniusza, niech się pokaże. Nie ma jak realizacja kretyńskich pomysłów z naszych pieniędzy.

# Erwin

09.02.2022 17:10

100% zgody. Lepiej bym tego nie ujął. Czasem wielką sztuką jest zostawić coś po prostu w spokoju. Logujmy się na stronie UM, pod każdym takim pomysłem jest miejsce na anonimowe uwagi. Nie zostawiajmy takich partackich wyziewów bez reakcji.

# Autor projektu

11.02.2022 21:29

Dziennikarz podpisujący się inicjałami (dg), żeby nadać bezkompromisowości swym komentarzom daje tytuł "Kulturoteka zniknie pod reklamami" Żeby to uzasadnić wprowadza czytelników w błąd pisząc, że
będzie zasłonięta ściana. Tymczasem w projekcie jest napisane , że projektor miałby wyświetlać ruchome obrazy na istniejącym pustym białym fragmencie ściany budynku zlokalizowanym powyżej otwieranej na
parking sceny. Niech więc nie pochyla się zatroskany, że urzędnicy odrzucą projekt ze względu na dużą ingerencję w nowy budynek.
a co do komentarzy:
Nie ma to jak brawurowe komentarze opatrzone soczystymi epitetami pisane przez zatroskanych o publiczne pieniądze obywateli.
Na otwartej scenie i wokół kulturoteki -choć stoi ona w tym miejscu dopiero 1.5 roku- odbyło się już wiele koncertów, widowisk występów, spotkań sąsiedzkich i t.d. a dla urozmaicenia przekazu były już
wypożyczane projektory. Dlaczego by nie mieć tych urządzeń na stałe żeby wzmocnić interakcje z odbiorcami i przechodniami? Na telebimie można wyświetlać obrazy, grafiki, teksty . Albo organizować pokazy typu kino plenerowe, wyświetlać klipy promujące repertuar , zapowiedzi o nadchodzących wydarzeniach. To jest samo centrum osiedla Falenica: targowisko, sklepy, przystanki autobusowe. Nie wszyscy chodzą po ulicach wpatrzeni w ekrany smartfonów.
Dlaczego #swojak zakłada z góry ,że będą lecieć reklamy?.
Czy #swojak był w tym miejscu? .
To ja jestem ten kretyn i nie ukrywam się pod ksywką. Projekt podpisałem imieniem i nazwiskiem.
#erwin . Pan też nie ma odwagi komentować projektów na stronie UM pod własnym nazwiskiem? Bo?

REKLAMA

# swojak

13.02.2022 16:47

Tylko po co? Cały czas zalewani jesteśmy różnymi, niepotrzebnymi informacjami. I jeszcze na spacerze mają mnie atakować jakieś informacje? Nie chcę. Czy nie można przejść z punktu A do B bez reklam? Po co? Co to da? Po jakimś czasie okaże się, że miesięczny koszt utrzymania instalacji jest zbyt duży i potrzeba więcej pieniędzy. Co wtedy? Puśćmy reklamy, to wtedy zarobimy. Nonsens.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA