REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

KTOŚ ZNA FIRMĘ S-CAR ? SKUP AUT W WARSZAWIE

Karol1982

04.07.2017 11:41

Witam,
Ktoś zna firmę http://s-car.pl/ ?
Pozdrawiam

# Jarek81

07.07.2017 07:45

No ja znam tą firmę, akurat miałem przyjemność sprzedać im moje auto jeśli oto pytasz. Facet na poziomie w rozmowie i uczciwy. Dzwoniłem do innych ale jakieś takie krętactwo mi się wydawało. Nie mówię, że wszyscy tacy. Masz do sprzedania auto to śmiało. Ja gadałem bodajże z p. Robertem, chyba właściciel ale nie dam głowy.

# Bartek.K

07.07.2017 12:02

Zanim sprzedałem to faktycznie poczytałem opinie i S-CAR też polecam. Zaczęło się najpierw od pomocy drogowej a w końcu zdecydowałem się sprzedać auto i fajnie, bo dostałem kase i nie płaciłem nawet za hol :D
Tak więc ja jestem zadowolony

REKLAMA

# Kacper

09.07.2017 13:21

Ja w tej firmie dwa aż auta sprzedałem, bo wychodziło najkorzystniej, chociaż właściciel chyba p. Robert bodajże z tego co rozmawialiśmy nie ma tylko sprzedaży aut, więc forum dotyczy aut czy czego konkretnie ?

# MIki33

12.07.2017 12:39

Ten pan Robert z s-car spoko gościu. Polecam jeśli chodzi o skup aut, a czymś tam jeszcze chyba sie zajmują widziałem na stronie.

Mirek81

12.07.2017 23:31

Dziś właśnie powędrowało moje auto w Warszawie do Pana Roberta. Prosił mnie jeśli będę zadowolony o komentarz i w sumie to jestem zadowolony, bo oprócz formalności fajnie się gadało, naprawdę polecam!

# Smyk79

13.07.2017 06:31

Dobrze, że tu trafiłem wcześnej, bo nie lubie być robiony w bambuko. Dziś do nich właśnie chce dzwonić z wyceną, bo zauważyłem, że lepsze fury też skupują i są "normalni" dam Wam znać potem.

# Krzysztof

19.07.2017 09:12

Wczoraj miałem niestety pecha z moim samochodem. Nie spodziewałem się, że tak korzystnie cenowo to wyjdzie. Mało tego, właściciel nawet zaproponował mi zostawienie swojego auta w nocy u siebie, bo warsztaty były już pozamykane, a że nie mam daleko było mi to strasznie na rękę. Jednak są życzliwi ludzie na tym świecie :D Polecam firmę s-car bardzo.

# Zbyszek

20.07.2017 07:22

Pan Robert też mnie poprosił o komentarz jeśli będę zadowolny. A że jestem to mogę polecić skup aut s-car.pl w Warszawie. Tu macie linka, bo może jest więcej firm o tej nazwie. skup aut warszawa

# KasiaWAr

24.07.2017 09:52

W sobotę sprzedałam z mężem nasz samochód, który był naszym pierwszym samochodem z salonu, więc mocno o niego dbaliśmy. Cieszymy się, że Pan Robert uczciwie podszedł do wyceny i dostaliśmy więcej gotówki niż inni nam oferowali, bo trochę jednak nie ukrywam dzwoniliśmy. Podjechaliśmy osobiście do firmy S-CAR i widać ,że nie jest to firma krzak. Miły Pan - szczerze to POLECAMY! tu link jakby ktoś chciał namiar Skup aut Lubelskie

# Krzysztof.

27.07.2017 05:54

Znam firmę ale nie pod skupem autem, ale pomocy drogowej i też Pan prosił, jeśli będę zadowolony o komentarz, i widzę, że jest nas więcej :)
Przyjemny i dobry facet z tego Pana. Pomógł mi wydostać się z rowu. Co najlepsze, że nie chciał nic za to, bo akurat przejeżdżał koło mnie i się zatrzymał. Mówił, że się śpieszy ale mi pomoże. BARDZO Polecam.

# TomekSarczyński

15.09.2017 10:13

To masz jeszcze anycars, skupują oni samochody uzywane po dobrych cenach w stolicy, z tego co mi wiadomo to też ułatwiaja wszytskie formalności.

# remek

06.11.2017 15:29

Tej firmy nie znam, ale dobre ceny za skupowane auta na giełdowej.
Błyskawicznie wyceniają auto.

# syfiasssta reklama

06.11.2017 15:48

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .

# Maro

03.08.2018 07:03

Skupowanie aut bez wychodzenia z domu Skup aut WarszawaSkup aut Warszawa

# sssyf reklamaa

03.08.2018 13:36

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ?? , ,,

# agentka

14.09.2018 12:35

ja polecam https://kupieauta.pl/

# agentka

14.09.2018 12:36

najlepszym miejscem na skup samochodów w warszawie to https://kupieauta.pl/

# Krzyshtof

02.10.2018 16:51

Witam wszystkich. Ja swój samochód sprzedałem w Autodarcar, to też warszawski skup aut. Cały proces przebiegł podobnie do tego co opisaliście wyżej i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Z przytoczonych firm nie korzystałem więc się nie wypowiem, ale po komentach widać, że jest sporo profesjonalnych firm w Polsce - to dobry znak dla naszej gospodarki.

# Paw

09.11.2018 21:04

A ja polecam firmę SKUPAUTWARSZAWA.PL Sprzedałem im wczoraj samochód za dobre pieniądze i jeszcze oddali mi za polise OC

# abroży

16.12.2018 13:12

Lepsze jest jgmoto

# abro%u017Cy

16.12.2018 13:13

maria.nowak

19.12.2018 15:45

Ja polecam ten skup samochodów w Warszawie: https://autoskupf1.pl/. Szybka transakcja i zadowalająca cena.

JacekKindyk

09.01.2019 18:53

Porównajcie sobie ceny z https://auto-kasacja.com.pl/, skoro chcemy sprzedać samochód do skupu to byłoby bardzo miło uzyskac jak najlepszą cenę za nasz pojazd. Z tego co się orientuję, są tam jedne z najwyższych cen w Polsce.

# Sitek

10.04.2019 02:37

Skup Samochodów za Gotówkę CIESIÓŁKA Poznań
Www.skup-autpoznan.pl

# jarek_BMW_19

14.05.2019 09:23

Ja sprzedaje co jakis czas auta tutaj: https://kupiewszystkieauta.pl/
Przyjeżdżają lawetą, zabierają, hajs jest. Czego chcieć więcej :)

# Janek87

09.07.2019 15:40

Polecam stronę Skup aut Warszawa skupują wszystkie auta ja sprzedałem im stare zardzewiałe mondeo ledwo udało im się je zapakować na lawetę było tak zardzewiałe że nie mieli za co je przypiąć do wciągarki :) poszło na kasacje dostałem zaświadczenie o kasacji auta przynajmniej wiem że ten złom nie będzie jeździł już po ulicach Polecam

# Marcel069

09.07.2019 16:06

Warto również zapoznać się z firmą skupautwaw.pl - Skup aut Warszawa. Szybko i skutecznie!

# ted

04.08.2019 18:36

polecam skupautwarszawa.pl

# Marc

17.11.2019 10:21

S-Car Robert Choinski - większość komentarzy pozytywnych pisane są przez tego człowieka i jego znajomych - wiem oc czym piszę, kilka razy spotkałem sie z tym faktem - nie przelogował się :-)

# Marek Kobakowski

01.10.2020 14:08

Godna polecenia firma, która ma na prawdę rewelacyjne w porównaniu z innymi ceny to Skup Aut Radom Mają swój oddział w stolicy, po auto przyjeżdzają własną lawetą - zero problemów ;)

# Godleś

14.07.2021 13:21

Polecam wszystkim: komis samochodowy Godlewski

# milenaros

23.06.2022 08:20

Całe szczęście w dzisiejszych czasach mamy dostęp do wielu ofert skupu aut jak na przykład https://autotrader24.pl i bardzo sie cieszę, bo w tym roku planuje sprzedać samochód i najprawdopodobniej skorzystam z usług tego skupu samochodów. Dobre ceny oferują, a także sporo osób poleca:)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

REKLAMA

REKLAMA