REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# 123

14.04.2021 16:31

Ja Pana prezydenta też zachęcę, ale do myślenia. Przy następnych wyborach on i jego partia mojego głosu nie otrzymają.

# Marian

14.04.2021 16:49

Pewnie to Trzask. On lubi goowno do wody puścić.

# Mishka

14.04.2021 17:52

Na Nowodworach to samo - przez 2 tygodnie brunatna zimna ciecz z każdego kranu. Zgłosiłam do administracji, domagam się rekompensaty. I tak zmuszona byłam nabywać wodę butelkowaną i dodatkowo ją podgrzewać.

REKLAMA

# Jelonkowy

14.04.2021 19:37

Nie dość, że woda nie nadaje się nawet do mycia, to jeszcze będzie trzeba za nią zapłacić wyższy rachunek za śmieci. Śmieszne są też te plakaty reklamujące podwyżkę i tłumaczące mieszkańcom dlaczego będą płacić więcej... zero wzięcia odpowiedzialności za miasto. Taki prezydent miasto to prawdziwy skarb.

# ekolog

14.04.2021 19:45

Jaki prezydent miasta taka woda , może teraz tłoczą w kran to co wylewają do Wisły ( tanio i smacznie jeszcze Ci powiedzą ! ) Rafał niech sklei rurociąg i czajkę taśmą !

# Rzecznick

14.04.2021 19:56

Chciałbym zobaczyć jak rzecznik MPWiK Marek Smółka pije tę breję, głaszcze się po brzuchu i mówi że zmiana barwy nie oznacza, że nie jest ona zdatna do spożycia.

REKLAMA

# AgaZbielan

01.07.2021 11:27

Potwierdzam, to samo na Starych Bielanach- tuż obok ratusza. Zgłaszałam do administracji, sanepidu i wodociągów. Jedynie sanepid odpisał-ze nakazali administracji zająć się sprawą. Sasiedzi nawet nie zgłaszają bo "wie pani, No jakoś nie miałem czasu lub eee No tak czasem bywa".... Z artykułu tez nie dowiedziałam się gdzie to zgłosić żeby problem został rozwiązany. Bo chyba każdy komu leci zimna herbata z kranu wie ze to nie żaden zastój w rurach-zdarza się często i o różnych pitach dnia,tygodnia,roku
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break