REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

KTO? Ja się pytam kto zmienił trasę E-4????

# Elwira

06.09.2005 10:04

To skandal i zupełnie niepotrzebna zmiana która powoduje wydłużenie dojazdu na białołękę o kilkanaście minut
Szał mnie ogarnia niekontrolowany jak jadę słowackiego, ta dziurawa ścieżyna była zamknięta przez tyle czasu i ja się wcale nie stęskniłam, wręcz przeciwnie, cieszyłam się, że trasa E-4 jest taka króciutka i szybka, wnioskuję o całkowite zamknięcie ulicy słowackiego i tym samym przywrócenie autobusów E-4 i 511 na stare trasy :), po za tym mieszkańcy słowackiego też się pewnie nie cieszą z jej otwarcia, no to narka

 Rudolf

06.09.2005 21:03

No niestety. Wszystko co piękne i dobre szybko się kończy. Zawsze znajdzie się ktoś co wszystko zepsuje.

 cezar

07.09.2005 12:39

Witam
hmmm,dziwne Jak ostatni raz nią jechalem to byla gladka jak stoliczek,nowiutenka nawierzchnia po remoncie,czy piszesz o tej samej ulicy co ja? Słowackiego > miedzy Marymontem a Pl. Wilsona?
Pozdro Rowerowo!

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

07.09.2005 22:02

Siostro! Jestes zdenerwowana ?
A wiec glosuj na Pania Posel Hanne Mierzejewska. Pozwol Pani Hannie zrealizowac jej marzenia komunikacyjne zwiazane z naszym osiedlem...
Zmarnuj sobie i nam kolejne cztery lata zycia !

# i.b.

24.09.2005 18:48

Zgadzam się z Elwirą to co za kretyn zmienił trasę E 4 chyba nic głupszego już nie przyszło mu do głowy. Proponuję zastanowić się wspólnie gdzie się zwrócic i gdzie napisać aby została przywrócona stara trasa E4

# gosc

24.09.2005 20:33

Co tu się zastanawiać?
ztm@ztm.waw.pl
Bardzo skuteczny adres, reagują np. na przypadki palących w czasie jazdy kierowców autobusów, jest to wykroczenie karane naganą w wpisem do akt kierowcy, komentuja propozycje zgłaszanych zmian w kursowaniu autobusów.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe