REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

nowy-stary problem

# kierowca

22.09.2005 08:51

czy nie uważacie, ze zarządy wspólnot powinny zapytać swoich wyborców, czyli nas, czy powiny być zakładane blokady. Bo mam wrażenie, że to jest samodzielny pomysł i pewnie jeszcze nie jeżdżą samochodami. A tak na marginesie jestem przeciwnikiem takiego parkowania, ale czy nie da się tego problemu rozwiązać inaczej. Wynajęcie miejsca parkingowego w garażu to 122zł a w czynszu jeszt opłata około 30 zł. Koszt miejsca to kilka tysięcy. Nie prościej obniżyć opłatę za wynajęcie do np. rozsądnych 50 zł i myślę, że wielu kierowców zapełniłoby ten beznadziejnie pusty garaż. Wiem, że wiszą ogłoszenia o wynajęcie, tylko nie wystarczy ich dla zbyt wielu kierowcow. A przy okazji i garaż wreszcie zacząłby zarabiać na siebie.

# bobo

22.09.2005 11:15

Drogi Panie Kierowco to że wspólnoty podjeły taką decyzję to w trosce o nasze bezpieczeństwo i wygodę (bezp p.poż.) bo są to zgodnie z przepisami drogi pożarowe, których zastawiać nie wolno. Trzeba poczytać kodeks drogowy.

# kierowca

22.09.2005 12:13

Drogi Panie Bobo! A samorządy podjęły taką decyzję oczywiście zgodnie z prawem, bo przecież w Polsce można wszystko i każdego zablokować. No przecież.

REKLAMA

# rysiek

24.09.2005 20:48

bobo kretynie chyba jesteś z zarzadu wspólnoty
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe