REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

MŁODZI ZE STAŃCZYKIEM!!!

# student

23.09.2005 13:33

Jestem studentem I roku socjologii na UW, młodym mieszkańcem Białołęki.
Popieram Pawła Stańczyka!!!
Czas odprawić weteranów na emeryturę i postawić na nowe pokolenie, które skupi sie na rozwiązywaniu realnych problemów Polaków, a nie będzie roztrząsało ciagle przeszłość.

# szewczyk

23.09.2005 13:35

Stańczyk na posła. Jak obserwuję kampanię w Białołęce, to jest chyba najbardziej białołęcki kandydat ze wszystkich. To w naszej dzielnicy skupił się na pozyskiwaniu elektoratu. Kilka dni temu dostałem od niego ulotkę z kawą (świetny pomysł) pod Leaderem a moja żona w niedzielę różę. Sąsiad mi mówił, że wczoraj był u niego w bloku. Nie znam innego kandydata tak zaangażowanego w kampanię i w kontakt z Białołęczanami.

# bialoleczanin

23.09.2005 14:42

Bo to radny jest

REKLAMA

# anty-stańczyk

23.09.2005 17:21

Ja też znam Stańczyka-to lis w przebraniu.Nie omieszkam się go porównać do eks -posła Florka. To arogant ale podszyty.Tak zwana szara eminencja

# prawy człek

23.09.2005 17:24

nie proponuję głosowania na Hanne M. czy Kaznowskiego ale Paweł Stańczyk to cwaniak! Pamiętam euro wybory.Teraz idzie do sejmu.Ten kandydat to amicjonalista.Człowiek ktury idzie do sukcesu po trupach

# Wyborca

23.09.2005 18:17

Ten czlowiek to karierowicz, podobnie jak Mierzejewska, lapia sie gdzie moga... Jako ich osiagniecia wymienia sie to ze stworzyli najwieksze kolo PIS, wydali gazete... a co zrobili dla mieszkancow?? Nic!! Ja zagłosuje na kandydata z Białołęki, na Jerzego Rytla, lista nr 7 poz. 22.

REKLAMA

# czajka

23.09.2005 18:30

czy ten Wyborca, co sie objawił w czasach samorzadowki- milosnik czerwonego... a co z bakami.

# Nowy

23.09.2005 22:41

Jakoś nikt nie wspomina, że przecież mamy jeszcze A. Przybylskiego na posła - z doświadczeniem sprawdzony i nie z SLD.

# Zwolennik

23.09.2005 22:45

Myślę, że zamiast antagonizować Stańczyk kontra Mierzejewska należy zagłosować na kogoś z tych dwojga. Nie widzę problemu, aby oboje zostali posłami.

REKLAMA

# Wyborca II

23.09.2005 23:05

Proszę Państwa zbliża się cisza wyborcza nawet na forum

# No mercy..Law&Justice

24.09.2005 07:25

A ja widzę problem. Bo nie jest wszystko jedno.
Ale oczywiście jest to kwestia typu "ilość" czy "jakość". Zdarza się, że czynnik ilościowy bierze górę (szczególnie w d***kracji). Ja jednak nie kupuję najtańszych win, ponieważ preferuję jakość.
Ale oczywiście, są tacy, którzy dokonują wyboru ze względu na kolorową, najlepiej błyszczącą nalepkę (A potem sie im odbija, w najlepszym razie...).
Ktoś z dwojga - to naturalny antagonizm. Albo albo, #zwolennik.

# atut

24.09.2005 08:25

Faktycznie to Rytel jest z nich wszystkich najlepszy.Stańczyk to i lis jak wspomniano a w dodatku entuzjasta rozbudowy Czajki -PiS.Zielona Białołęka mu tego nie zapomni.Mierzejewska to samo.

REKLAMA

# hirohito

24.09.2005 09:48

Stańczyk-koleś bezbarwny,choroambitny cwany ale zarazem tchurzliwy. tak po krutce. Jedyne za co mu chylę czoło tom fakt że potrafi zjednać sobie grupki pseudo-konserwatystów(jedni ślepoposłuszni inni pokroju Stańczyka liczący na profity)
Szkoda tylko głosu na takiego pasożyta bo w przyszłości wylęgnie się z takiej"poczwarki" przyszły biorca kopert pod stołem

# Zwolennik

24.09.2005 09:51

Tak swoją drogą to jest myślenie małostkowe a także mydlenie oczu. Oczywiście niech jak dotychczas ścieki płyną nie oczyszczone do Wisły a obecna Czajka niech śmierdzi jak smierdziała aby tylko jej nie zmodernizować i rozbudować.
Po drugie starych mieszkańców Choszczówki i Dąbrówki Szlacheckiej jest garstka, a cała reszta napływowa, która najwiecej głosuje, swietnie wiedziała gdzie kupuje działki pod budowę domu czy kupuje mieszkania. Wówczas Czajka nikomu nie przeszkadzała, a moze działka była tańsza? Prawda?

# Zwolennik

24.09.2005 09:53

To była odpowiedź dla atuta

REKLAMA

# KAROLA

24.09.2005 09:54

a kim że jest ten Rytel?
proszę o dane ugrupowanie i wartości jakimi się kieruje....
Głos jest cenny -bo na Staqńczyka NAPEWNO go nie oddam.
Z mym facetem idziemy 1 raz do urn i przydało by się coś dowiedzieć o kandydatach. W każdym bądz razie ten EUROENTUZJASTA A ZARAZEM KONSERWATYSTA(tu jedno z drugim się kłuci jak piekło z niebem) Stańczyk całkowicie odpada.

# nowa w PIS

24.09.2005 10:10

Chcecie faktów jaki to WSPANIAŁY jest ów Stańczyk,proszę bardzo.
Jakiś miesiąc temu przyszłam do biura PIS się zapisać do klubu.Było pełno ludzi w biurze na świderskiej:współpracowników , kandydatów do klubu i zwykłych petentów. Wszystkie miejsca byóły zajęte ale jedno podwujnie -kogo a PAWŁA STAŃCZYKA. Siedział on a drugie krzesło zajmowało jego palto i teczuszka.Do biur przyszedł petent po zawale i o lasce.Stał, a pan radny nawet nie wzioł swych pantalonów z krzesła tylko udając ,niezwracał na owego gościa ,uwagi.W reszcie młody człowiek, asystent H.M ustąpił mu miejsca i posadził na krześle.
OTO CAŁY RADNY.I CO TERAZ POWIECIE. TO NAWET URZĘDNIK POSTKOMUNY USTĄPI SIEDZENIE ALE NIE PAN RADNY MOŻNOWŁADCA

# student

24.09.2005 10:16

student ty masz dopiero 19 lat .TYnaiwniaku, człowiek może przywdziewać rużne maski.DLA JEDNYCH Będzie zgrywał przyzwoitego i sumiennego DLA DRUGICH nie musi ,bo albo go znają jakim jest naprawde i żadne przebranka tego nie zmienią albo jest"WŚRóD" SWOICH.A TY LEPEJ ZAJMIJ SIĘ NAUKĄ I POGADAMY JAK BĘDZIESZ MIAŁ min.ze 21 wiosen

REKLAMA

# Zwolennik

24.09.2005 12:27

Do Karoli - Rytel to oczywiście SLD nie jest młody ale chce oczywiscie zadbać o twoje jutro (hasło z ulotki)

# radca

24.09.2005 14:37

apropos czajki-ani tych starych garstka, a mlodzi nie mieli w umowie notarialnej spalarni. Jak ma byc splarnia to wszystkim wlascicielom parceli ODSZKODOWANIA w gotowce, za utracona wartosc nieruchomosci. TO JEST PANSTWO PRAWA

# bok 1

24.09.2005 14:40

Kim jest Rytel.Facetem któremu sie chce działać i który cos potrafi.Jest przedsiębiorcą ,społecznikiem ,sponsorem drużyn piłkarskich mlodzieżowych i normalnym czlowiekiem.Bylem na spotkaniu z nim ipodobała mi się jego nie teatralna skromnośc .Że z SLD-dla mnie nie ma to znaczenia.Normalni i nieuczciwi są wszędzie.
Przyklad Jasna Góra, Rydzyk -fajne chlopaki.

# starszy student

24.09.2005 14:46

Studencie I roku UW.Rok akademicki zaczyna sie w pażdzierniku.Skup się nad przyszłymi studiami.Jeszcze nie rozpoczełeś a się mondralujesz.Pamiętaj że w socjologii to przede wszystkim czekanie i łączenie przyczyn z faktami a póżniej opiniowanie.

# docent

24.09.2005 15:11

Nie chłopcze, socjologia to takze sztuka stawiania smialych hipotez, a potem ich weryfikacja. Polecam pisma S. Ossowskiego czy rozwazania na temat paradygmatu Kuhna.

# Zwolennik

24.09.2005 16:03

Do radcy - w chwili obecnej spalarni nie ma a oczyszczalnia śmierdzi, trudno wiec mówić o zwrocie kosztów za spadek wartości nieruchomości na tę chwilę. Jeśli dojdzie do uruchomienia spalarni i pogorszy to faktycznie warunki zycia w okolicy będzie czas na odszkowania. Wg dotychczasowych informacji nie ma danych aby tak się stało, ponadto w państwie prawa jest możliwość kontroli aby było to przedsięwzięcie ekologiczne

# radca

24.09.2005 16:30

Nie, sam fakt powstania spalarni powoduje juz efekt psychologiczny- latwo mierzalny na rynku nieruchomosci. Mozna obiektywnie zmierzyć zlecajac audyt jakiej renomowanej firmie. Te wyliczania powinny stac sie podstawa wyplaty odszkodowan. NAJPIERW ODSZKODOWANIA POTEM SPALARNIA. Oczywiscie jesli chcesie skorzystac ze srodkow UE.

# anty -doc

24.09.2005 19:02

spadaj docent ,mądrujesz się tylko.
A kimże jesteś że zostawiasz sobie ostatnie słowo?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024