REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Książkowa

# zuzia

22.09.2005 10:01

dlaczego nie blokują wszystkich, źle zparkowanych samochodów? trans-hol omija BMW i ... blokuje matiza, albo samochód na obcej rejestracji.

# Tadeusz

22.09.2005 11:07

Co do rejestracji rozumiem. Przyjezdnych trzeba tępić( niektórych) bo nie wiedzą jak się należy zachować w mieście. Rejestracje WA trzeba omijać.

# makron

22.09.2005 11:35

oczywiście że to sprawka przyjezdnych te zawalone chodniki przy książkowej, zawsze mówiłem żeby na nowodworach mogli się osiedlać tylko rdzenni warszawiacy tacy jak ja; czy PiS ma to w swoim programie? Bo samoobrona na pewno ma!

REKLAMA

# pogromca kretynów

24.09.2005 20:42

Sprawa jest bardzo prosta bmw , mercedes bardziej wypasione posiada felgi i opony 17 calowe i blokadka nie wchodzi .
A tak swoją drogą to jest ku....stwo z tymi blokadami , od tych spraw jest policja i straz a nie jakiś debil , który dorwał się do władzy we wspólnocie mieszk. i terroryzuje mieszkańców . Niedługo w boksach z ogrzewaniem zrobią dołek i będą zamykać niesfornych mieszkańców . Z góry dodam że sam mam garaz pod blokiem i nie korzystam z wątpliwej przyjemności parkowania pod blokiem . Moja opinia jest taka - wszyscy którzy pokazują swoją wielkośc w malutkiej wspólnocie mieszkaniowej zastanówcie się nad sobą kim jesteście , jacy jesteście mali i głupi .

# Iga

12.10.2005 15:00

Najłatwiej wprowadzać zakazy.
Czasami obserwując działania zarządów wspólnot na Książkowej mam wrażenie, że myślenie boli.
Odkąd pojawił się problem z parkowaniem na tym osiedlu nie zauważyłam żadnych propozycji ułatwienia życia mieszkańcom.
Pojawiają się jednak "fantastyczne" pomysły udogodnień.
Ostatnio przeczytałam, że zbierane będą głosy w sprawie płotka od ulicy Światowida. Ciekawe w jakim celu?
Może żeby nie deptać wypalonego i zachwaszczonego trawnika?
No cóż jeśli nie mamy co robić z pieniędzmi to może jednak lepiej pomyśleć o tym jak można zorganizować miejsca parkingowe na osiedlu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA