REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kot

# Malina

15.10.2004 20:24

Nie zgubiliście kota? W ubiegłą sobotę błąkał się u mnie w bloku (Książkowa) młody, szary kot. Zabrałam go do domu, nakarmiłam, rozwiesiłam ogłoszenia o znajdzie, ale niestety właściciel się nie odezwał :-( Kot jest młody, zadbany, ma obrożę przeciwpchelną, straszny pieszczoch. Mam problem, bo mam alergię i jestem cały czas na prochach , z drugiej strony, nie wyrzucę przecież biedaka z domu. Może ktoś szuka tego kocurka, albo mógłby go przygarnąć.

# gosc

15.10.2004 23:16

wyrzuć drania, kot to nie pies - poradzi sobie

# Marginalia_Filozoficzne

16.10.2004 10:00

Wiesz co gosciu ... ty to jakas "swinia normalnie" jestes, wiesz ?. Bez serca bydle ! Przeczytalysmy Antosiowi o kotku, bo sie wlasnie obudzil chlopaczyna, a On w ryk zaraz, bo kazales wyrzucic zwierzatko! Jak my teraz Antka uspokoimy ? Co ?Myslisz, ze on jest taki, jak Slawek z Gdanska i sie w przedpokoju jezorem oraz zwitkiem banknotow zadowoli ? O nie ! Antos jest ambitny i takie penetracje to dla niego za malo !
A miau byc k...wa taki mily dzien dzisiej , no.
Mielismy z Antonim isc na wystawe do ratusza, zobaczyc zdjecia z niedokonczonej ( przelozonej na jutro ) egzekucji czlonkow Polskiej Partii Robotniczej, a tu co ? Placz i zgrzytanie zebow. Jak mozna wyjsc z chlopakiem na dwor, jak on ma takie podkrazone, czerwone od placzu oczeta ? A moze Antos ma alergie, co ? Malina ?

REKLAMA

# Ola

11.10.2011 14:09

Na Osiedlu Lewandow przy ul. Głębockiej zaginął nasz wspaniały kot Filemon. Jest bury, pręgowany z białym podbrzuszem.
Czekamy na jakiekolwiek informacje o kotku. Dla znalazcy nagroda
tel. 501591618

# Ola

11.10.2011 14:11

Na Osiedlu Lewandow przy ul. Głębockiej zaginął nasz wspaniały kot Filemon. Jest bury, pręgowany z białym podbrzuszem.
Czekamy na jakiekolwiek informacje o kotku. Dla znalazcy nagroda
tel. 501591618
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break