REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Kosmetyki z kwasami czy peelingi

# Małgosia

08.11.2021 13:46

Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi, czy możecie mi zdradzić, czego na co dzień używacie? Szukam inspiracji, bo wymieniam raz na jakiś czas marki, z których korzystam. Proszę dajcie jakieś propozycje wszystkie chętnie przeanalizuję.

# marta66

16.11.2021 11:40

Bardzo mi się podoba ten sklep e-naturalne.pl, bo masz tam wszystko niezbędne do przygotowania własnych kosmetyków. Jeżeli skład ich preparatów, z jakiegoś powodu Ci się nie podoba to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby samodzielnie pokombinować. To tylko pokazuje klasę działania i specjalizację.

# Silka77

21.11.2021 23:02

Jak szukasz fajnego peelingu polecam ci ten z Bielendy do całego ciała Oczyszczająco odżywczy peeling do ciała z linii Eco Nature

REKLAMA

# gosiaczkowa

09.01.2023 17:57

Przede wszystkim to każdy z nas zawsze decyduje się samodzielnie na to jakich kosmetykó będzie używał i ja wiem doskonale, że jest to coś niezwykle istotnego. W sumie od siebie chcę wam polecić znakomity zestaw płynów https://innsi.pl/pl/p/Zestaw-plynow-HydraPure-Oczyszczanie-Wodorowe/1814 i ja osobiście jestem z nich bardzo zadowolona.

# małgośka

26.02.2023 18:55

W dużej mierze to tak naprawdę od nas przede wszystkim zależy jakie de facto kosmetyki będą dla nas tymi właśnie najlepszymi. Ja również chcę wam polecić bardzo dobry wpis https://mamanawypasie.pl/2023/01/kosmetyki-dla-mamy-w-ciazy.html gdyż na dobrą sprawę korzystanie z dobrych kosmetyków przez kobiety w ciąży jest czymś ważnym.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA