REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Teodor

04.05.2015 22:35

A ja, abstrahując od rozkładu 17, pytam o to kto wpuścił ten złom na most północny? Tyle było szumu o szlifowanie torów, żeby wpuścić tramwaje na Tarchomin, a tym czasem ładuje się tabor rodem ze średniowiecza. Z tego co mi wiadomo to przepisy unijne jaki i środki finansowe, które zostały przeznaczone na realizację budowy mostu jak i torowiska miałby być nowoczesną inwestycją. Czy to co zafundował nam ZTM kwalifikuje się do cofnięcia dotacji przez Unię?

# sck

04.05.2015 22:39

#Teodor napisał(a) 04.05.2015 22:35
A ja, abstrahując od rozkładu 17, pytam o to kto wpuścił ten złom na most północny? Tyle było szumu o szlifowanie torów, żeby wpuścić tramwaje na Tarchomin, a tym czasem ładuje się tabor rodem ze średniowiecza. Z tego co mi wiadomo to przepisy unijne jaki i środki finansowe, które zostały przeznaczone na realizację budowy mostu jak i torowiska miałby być nowoczesną inwestycją. Czy to co zafundował nam ZTM kwalifikuje się do cofnięcia dotacji przez Unię?

chyba jest na odwrót w umowach z UE. Nowe tramwaje nie mogą jeździć po starych torach

# jass

04.05.2015 22:51

"Na odcinku Służewiec - Rondo Radosława linia kursuje co 4 minuty, dalej na północ dojeżdża co drugi tramwaj."
Nieprawda...

REKLAMA

# Balbina

04.05.2015 23:39

Dlaczego porównując dojazd do dworca centralnego nikt nie pokusił się i sprawdzenie czasu dojazdu linii 518?

# lutek

05.05.2015 00:16

Dominik Gadomski napisał na temat prawie wszystko dlatego dalsza dyskusja jest zbędna.
Pozostaje tylko autorowi odpowiedzieć na moje pytanie:
Co to są ramowe godziny (którego to określenia użył w pierwszej części swoje pisaniny) a co to są nieramowe godziny ?

# Walenty

05.05.2015 09:31

Teraz czekamy na przedłużenie linii tramwajowej na Nowodwory. Prezydent Wojciechowicz deklarował ok miesiąc temu , ze pojedziemy w grudniu lub styczniu - tylko teraz zastanawiam się - nie mówił - którego roku. -

REKLAMA

# Balbina

05.05.2015 10:56

No właśnie PRAWIE wszystko więc domagamy się odpowiednio na powyższe pytania

# gOSIA81

05.05.2015 11:30

Dlaczegooo?? 518 NIGDY NIE PRZYJEZDZA O CZASIE.....ZAL....

# hola

05.05.2015 11:55

Drogi autorze po co sie 2 razy przesiadac jadac z tarchomina do arkadi jak mozna pojechac na rondo stazynskiego i tam lapac tramwaj i w 20 min jestesmy przy arkadii

REKLAMA

# drugastrona

05.05.2015 13:02

Co można poprawić? Skasować ze 2 przystanki na Marymonckiej, wprowadzić priorytety na całej trasie, wyłączyć światła PRZED wjazdem na przystanek Stare Świdry.

 Dominik Gadomski

05.05.2015 13:34

@jass
Ależ mam pecha z tą "siedemnastką"! Wzmocnienie linii na odcinku Służewiec - Rondo Radosława ostatecznie nie weszło w życie, chociaż do tej pory projekt wisi na stronie ZTM. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

# apasz

05.05.2015 23:17

I tak do Mordoru najszybciej jest 152 do Płud i S3 albo KML. Szkoda, że nie pomyślano, by Dąbrówce, Winnicy i Nowodworom ułatwić dojazd na stację. Z Poetów mam 5 po 511, 9 po jest 152 przy Klasyków, 18 po SKM. Na Służewcu jestem 58. 53 minuty. Gdybym bezpośrednio mógł dojechać, byłbym szybciej. Gdy nie ma korków najszybciej jadę Transludem do centrum i S2 albo R8 ze Śródmiescia.

REKLAMA

 tarantula01

05.05.2015 23:25

Trwa projektowanie wdrażania priorytetu dla tramwaju wzdłuż Marymonckiej.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

05.05.2015 23:25

Trwa projektowanie wdrażania priorytetu dla tramwaju wzdłuż Marymonckiej.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# era

05.05.2015 23:52

Dlaczego puszczone na Tarchomin 17 to rozklekotane, głośne i szpetne wagony?
Z tego co pamiętam, "tramwaj na Tarchomin" miał byc nowoczesny i cichy!
Mieszkam blisko torowiska i do wczoraj odgłos tramwaju mi nie przeszkadzał, ale teraz, jak wypuszczono ten złom, jest zwyczajnie głośno!

REKLAMA

# dermalamor

06.05.2015 23:50

Dojazd linią 518 na Dw. Centralny to 44 minuty (z przystanku Tarchomin). Do Centralnego "17" wygrywa w połączeniach, bo bezpośrednio dojeżdżamy w podobnym czasie co z przesiadkami. Dalej na południe jest już gorzej, ale... linie kursujące przez całe miasto (poza metrem) raczej rzadko są wykorzystywane na całej swojej długości.

# lutek

07.05.2015 00:11

Dominik Gadomski napisał 05.05.2015 13:34
@jass
Ależ mam pecha z tą "siedemnastką"!
i z odpowiedzią na zadane pytanie, które powtarzam autocytatem:
#lutek napisał(a) 05.05.2015 00:16
Dominik Gadomski napisał na temat prawie wszystko dlatego dalsza dyskusja jest zbędna.
Pozostaje tylko autorowi odpowiedzieć na moje pytanie:
Co to są ramowe godziny (którego to określenia użył w pierwszej części swoje pisaniny) a co to są nieramowe godziny ?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe