REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# jojo123

03.03.2020 17:42

A mogę prosić o linka do ZTM skąd te newsy ??? macie

# Michal

03.03.2020 18:47

171 po prostu wróciła na swoją starą trasę z przed 3 lat

# Sara

04.03.2020 08:40

Większość ludzi porzuci autobus dla metra? Przepraszam, gdzie jest ciąg logiczny? Przecież nie ma jeszcze teleportów z chomiczowki czy nowego Bemowa na stację metra. To jak ci ludzie mają się dostać do tego wspaniałego metra? Zmniejszanie częstości kursowania linii które jeżdżą z obrzeża w stronę metra to jakiś nieśmieszny żart. Bo trasa się będzie pokrywać z linią metra..., no jak nas zmuszają żeby się w nie przesiąść, to wypadałoby żeby się pokrywały w jakichś punktach, cnie? Ręce opadają na pomysly ZTM, nic tylko się w samochód przesiąść.

REKLAMA

# arek

04.03.2020 09:18

Moze ludzie z Woli porzucą ale co mają zrobić ludzie z Chomiczówki? My już nigdzie nie mamy jak dojechać. 171 co 20 minut to krok do likwidacji bo taka częstotliwość mija się z celem. My już nie mamy nawet jak dojechać na Bemowo które jest obok. Ja do pracy jeździłem 171 do Kasprzaka i tu przesiadałem się do 178. A teraz nie dość, że autobus jeździ rzadziej to zabrano mi możliwość przesiadki. Co z tego, ze na Woli jest metro??? Co to ma do rzeczy? W imię metra na Młocinach i metra na Woli likwiduje się komunikację Bielan i Bemowa. Jaki tu sens panie trzaskowski

# qvertz

05.03.2020 07:22

Już teraz Górczewska korkuje się rano na odcinku od Attisu do Prymasa (skręcający w praw w Prymasa). Tylko jeden, środkowy pas do Prymasa, będzie umożliwiał jazdę tą ulicą dalej w kierunku Płockiej. Brak buspasów aż do Młynarskiej spowoduje, że w rano jazda 190 i 171 w kierunku Okopowej będzie, delikatnie mówiąc, niełatwa.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024