REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# jojo123

03.03.2020 17:42

A mogę prosić o linka do ZTM skąd te newsy ??? macie

# Michal

03.03.2020 18:47

171 po prostu wróciła na swoją starą trasę z przed 3 lat

# Sara

04.03.2020 08:40

Większość ludzi porzuci autobus dla metra? Przepraszam, gdzie jest ciąg logiczny? Przecież nie ma jeszcze teleportów z chomiczowki czy nowego Bemowa na stację metra. To jak ci ludzie mają się dostać do tego wspaniałego metra? Zmniejszanie częstości kursowania linii które jeżdżą z obrzeża w stronę metra to jakiś nieśmieszny żart. Bo trasa się będzie pokrywać z linią metra..., no jak nas zmuszają żeby się w nie przesiąść, to wypadałoby żeby się pokrywały w jakichś punktach, cnie? Ręce opadają na pomysly ZTM, nic tylko się w samochód przesiąść.

REKLAMA

# arek

04.03.2020 09:18

Moze ludzie z Woli porzucą ale co mają zrobić ludzie z Chomiczówki? My już nigdzie nie mamy jak dojechać. 171 co 20 minut to krok do likwidacji bo taka częstotliwość mija się z celem. My już nie mamy nawet jak dojechać na Bemowo które jest obok. Ja do pracy jeździłem 171 do Kasprzaka i tu przesiadałem się do 178. A teraz nie dość, że autobus jeździ rzadziej to zabrano mi możliwość przesiadki. Co z tego, ze na Woli jest metro??? Co to ma do rzeczy? W imię metra na Młocinach i metra na Woli likwiduje się komunikację Bielan i Bemowa. Jaki tu sens panie trzaskowski

# qvertz

05.03.2020 07:22

Już teraz Górczewska korkuje się rano na odcinku od Attisu do Prymasa (skręcający w praw w Prymasa). Tylko jeden, środkowy pas do Prymasa, będzie umożliwiał jazdę tą ulicą dalej w kierunku Płockiej. Brak buspasów aż do Młynarskiej spowoduje, że w rano jazda 190 i 171 w kierunku Okopowej będzie, delikatnie mówiąc, niełatwa.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA