REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Kotek

20.02.2020 13:41

O ile sadyzm jest naganny i potępiam sprawce, o tyle wysoko prawdopodobne jest że winę ponosi właściciele zwierząt (o ile to domowe zwierzę). Właściciele często ignorują fakt ZAKAZU wypuszczania zwierząt domowych (w tym kotów) poza dom i pozostawianie ich bez opieki. Jakoś nie widuje się na ulicach bezpańskich psów. A koty często. Niszczą i drapią ludziom samochody, gryzą przewody w autach, kitrają się w silniku teraz w zimę jak jest ciepły, straszą wyskakując z za rogów domów. Więc niech policja/straż najpierw weźmie się za wlepianie grzywn właścicielom, bezpańskie niech wyłapują do uśpienia, a potem zobaczą czy zachodzą tego typu zjawiska sadyzmu. A nie grajać ludziom na nerwach i potem płakać że owe nerwy puściły, a policja będzie się bawić w bohatera. Należy usunać przyczynę a nie pudrować skutki. Karać sadyzm, karać właścicieli (jeśli ponoszą winę).

# listek

20.02.2020 15:00

Tak durnego komentarza, jak ten (kotek#) dawno już nie czytałem. Te brednie o drapaniu przez koty samochodów, gryzieniu przewodów, straszeniu ludzi... Uff! A prawda jest oczywista. Niemal wszyscy psychopaci zaczynają od dręczenia zwierząt. To trening. Potem czas na ludzi! Na dzieci i kobiety, na słabych i bezbronnych. I to jest istota sprawy, a nie jakieś durnoty o karaniu właścicieli kotów (ja nie jestem) i pudrowaniu czegoś.

# Rein

20.02.2020 15:15

Przykre to i wolę wierzyć, że to elementy ruchome pod maską samochodu przyczyniły się do okaleczenia kota. Zazwyczaj alternator jest napędzany odsłoniętym paskiem klinowym. Taki pasek plus futro, równa się skalpowanie mechaniczne. Koty uwielbiają ciepło i zakamarki, zatem parkingowe nieszczęście to niestety nic rzadkiego.

REKLAMA

# flow

20.02.2020 18:11

#Kotek napisał(a) 20.02.2020 13:41
O ile sadyzm jest naganny i potępiam sprawce, o tyle wysoko prawdopodobne jest że winę ponosi właściciele zwierząt (o ile to domowe zwierzę). Właściciele często ignorują fakt ZAKAZU wypuszczania zwierząt domowych (w tym kotów) poza dom i pozostawianie ich bez opieki. Jakoś nie widuje się na ulicach bezpańskich psów. A koty często. Niszczą i drapią ludziom samochody, gryzą przewody w autach, kitrają się w silniku teraz w zimę jak jest ciepły, straszą wyskakując z za rogów domów. Więc niech policja/straż najpierw weźmie się za wlepianie grzywn właścicielom, bezpańskie niech wyłapują do uśpienia, a potem zobaczą czy zachodzą tego typu zjawiska sadyzmu. A nie grajać ludziom na nerwach i potem płakać że owe nerwy puściły, a policja będzie się bawić w bohatera. Należy usunać przyczynę a nie pudrować skutki. Karać sadyzm, karać właścicieli (jeśli ponoszą winę).
Tragicznie bezmyślny komentarz. W artykule wyraźnie mowa o kotach wolno żyjących, czyt. dzikich. W miastach żyją też jeże, wiewiórki, krety, nie wspominając o dziesiątkach gatunków ptaków. Każde takie zwierzę może wyrządzić komuś jakąś szkodę. Chcesz je eksterminować, żeby "usunąć przyczynę"? W końcu są "bezpańskie". I myślisz, że komuś, komu "nerwy puściły" i spalił kota daleko do tego, żeby następnym razem zabrać się za dziecko?

# Hamurabi

20.02.2020 18:45

Wiekszej bredni o kotach, ktore strasza i wyskakuja z za rogow domow to dawno nie czytalem. Musimy byc wyczuleni na to co dzieje sie wokol nas i informowac o tym innych, ze jakis psychopata zyje obok. Bo to niestety nasz sasiad.

# lideksynubeka

20.02.2020 19:37

Ostatnio jedna z śedzin skazała sprawcę śmiertelnego potrącenia na przejściu dla pieszych na śmieszną karę chyba 1,5 roku w zawiasach argumentując,że"ukaranie sprawcy nie przywróci życia ofierze"
POstępaki twierdzą,że mały człowiek w brzuchu matki nie jest człowiekiem,tylko zlepkiem komórek,więc można go zabić
Za zabicie kota/psa niedługo będą orzekane wyższe kary niż za zabicie człowieka.

REKLAMA

# wrc

20.02.2020 20:17

Złapać obedrzeć i podpalić niech zobaczą barany jaki to ból

# Mr Cat

20.02.2020 20:57

#lideksynubeka napisał(a) 20.02.2020 19:37
Ostatnio jedna z śedzin skazała sprawcę śmiertelnego potrącenia na przejściu dla pieszych na śmieszną karę chyba 1,5 roku w zawiasach argumentując,że"ukaranie sprawcy nie przywróci życia ofierze"
POstępaki twierdzą,że mały człowiek w brzuchu matki nie jest człowiekiem,tylko zlepkiem komórek,więc można go zabić
Za zabicie kota/psa niedługo będą orzekane wyższe kary niż za zabicie człowieka.

Jak ten komentarz powiazac z trescia? Po Bemowie biega jakas bestia i okalecza zwierzeta! To ze kary za krzywde ludzi sa nie takie jakie uwazasz za wlasciwe (to fakt), to znaczy ze nie trzeba scigac tego kogos za znecanie sie nad zwierzetami? Prosze najpierw sie zastanowic, a potem pisac, bo logika tej wypowiedzi kulawa.

# Kaja

21.02.2020 01:22

Do,, Kotek,, Uśpić wszystkie wolno żyjące koty? A co potem? Ptaki, bo walą z powietrza na wszystko i wszystkich, wiewiórki, bo możesz biedaku dostać łupiną orzecha, psy bo szczekają? Życzę takim ignorantom, jak Ty stada szczurów w każdym miejscu, w którym mogą się zagnieździć i żeby Ci przez muszlę klozetową wylazł, jak to nieraz się zdarzało. A najlepiej żeby Cię użarł jak na niej będziesz siedzieć. Bo dorosłe szczury może i kotów się nie boją, ale nigdy nie będą się rozmnażać i zakładać gniazd tam gdzie koty bytują w obawie o swoje młode. Bardziej durnego komentarza jak Twój, dawno nie czytałam!

REKLAMA

# Lora

21.02.2020 07:13

Smiec ktory to robi to jakis zwyrol trzeba go zlapac I dac nauczke takie k...y nie moga chodzic p.o. ulicach

# Aser

21.02.2020 07:58

To są ewidentne początki SM czyli seryjnego mordercy. Zawsze zaczynają od chorych fantazji, następnie zabierają się za małe zwierzątka, a kiedy i to nie wystarcza do stymulacji (choroby) przerzucają się na dzieci i kobiety. Drżyj Bemowo, Drżyj Warszawo on nadchodzi.....

# Acf. 1

21.02.2020 08:17

#kotek prawda jest taka że zwierzęta były, są i będą a to my jako ludzie niszczymy ten świat. Koty mają swoją naturę jaką mają, a prawda jest taka że jeśli masz takie podejście do sprawy to znaczy że nie masz serca... Widząc twój wpis ciekawe jak ty byś się czuł jakby ciebie uspali przez to jaki jesteś.. Te samochody które niszczą koty zostały stworzone przez człowieka i pewnie jak wiesz mają wiele różnych substancji niszczących nasze naturalne środowisko... Mam nadzieję że kiedyś dorośniesz i zrozumiesz ze twoje podejście do takich spraw jest naganne.

REKLAMA

# Karola

21.02.2020 09:55

Oko za oko, tyle w temacie. Nic nie tłumaczy tak potwornego zachowania!

# Violka

21.02.2020 10:42

Kotek jesteś skończonym debilem sam się uspij to zrobisz przysługę społeczeństwu i mam nadzieję że jeszcze nie zdążyłeś się rozmnożyć....

# Ita

21.02.2020 15:14

To straszne co się przydarzyło tym biednym kotom i mam nadzieje, ze to jednak wypadek a nie celowe działanie jakiegoś chorego sadysty. Ale nie ma czegoś takiego jak dziki czy tez wolnożyjacy kot: to koty zdziczałe, porzucone przez człowieka.

REKLAMA

# Kuba8

21.02.2020 17:07

Jak można zrobić takie rzeczy złapać bandytę do paki tam nauczą go szacunku do zwierząt i nie zawiasy a potem za jaja i na latarnię

# Olka

21.02.2020 18:46

Do kotka
Sam się uśpij najlepiej, bo widać że za zwierzętami nie przepadasz. Tacy jak ty są bardziej szkodnikami niż koty. Tacy jak ty zatruwają ludziom życie. Człowiek który nie kocha zwierząt jest dla mnie nikim, zerem!

# lideksynubeka

21.02.2020 20:17

Sie mi jeszcze przypomniało;onegdaj jacyś proliferzy wykupili na Bemowie bilboard przedstawiający skutki aborcji. "Tu Bemowo" protestowało, że drastyczny. A dziś samo powyżej ładuje drastyczne zdjęcia okaleczonych kotów. Czyli dochodzimy do punktu, gdy życie zwierząt staje się ważniejsze od życia ludzkiego.

REKLAMA

# Narval

21.02.2020 21:00

To mogą być szataniści.

# dracov6664

22.02.2020 10:32

Ja bym pilnował samotnie biegające psy bo nie wierze że to mógł normalny człowiek zrobił.Chyba że cyganie,oni żrą wszystko.

# Rysiek

22.02.2020 11:03

Po 1. "Policjanci podjęli czynności w związku z doniesieniami medialnymi o sprawie." - rozumiem że w Polsce żeby Policja wzięła się do roboty trzeba sprawę nagłośnić medialnie inaczej mają obywatela w nosie, żałosny kraj.
Po 2. Jestem w 100% za tym aby na świecie była zasada Oko za Oko czyli podpaliłeś umyślnie człowieka/zwierzę sam też będziesz podpalony. W mojej ocenie każdego powinno się karmić tym czym sam karmi innych może wtedy ludzie zastanowiliby się dwa razy zanim coś głupiego zrobią. Nie było by kretynów w polityce, telewizji ani ogólnie na ulicach. Każdy bałby się że jak coś komuś zrobi to dostanie to samo w podzięce, życie byłoby lepsze.

REKLAMA

# lilka

05.03.2020 20:23

współczuję życia na tym świecie zwierzętom one maja przesrane badania na zwierzetach okrutne , chinole torturuja zanim zjedza bo twierdza ze lepsze mieso widzialam filmik jak zywego pieska polewali gotujaca sie woda piesek wil sie z bolu a jego skora schodzila platami byl bez siersci czyli musieli kilka razy po nim lac gotujaca wode inny filmik zywego pieska palnikiem opalali jak te zwierzeta musza cierpiec ja nie moglam zasnac plakalam jak dziecko, qurwa ze swiat na takie cos pozwala
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA