REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Bemowo

REKLAMA

# Poszkodowana

11.06.2022 23:05

Nadal pracują tam frustraci zwłaszcza jest jedna policjantka z powiększonymi ustami i zbyt dużą ilością botoxu ktora wyzywa ludzi podczas zglaszania przestepstwa. Jakby za kare tam pracowala. Zawsze prace mozna zmienic. Troszke trzeba zmienic podejscie do ludzi.

# jkk

12.06.2022 08:36

Byłem tam przed rokiem. Odniosłem wrażenie, że jedynym zadaniem służby dyżurnej jest zniechęcenie petenta do zgłaszania swoich spraw. Więcej nie pójdę, bo po co?

# Ebebebeb

12.06.2022 11:57

Rok temu zgłaszałem stłuczkę na Raginisa. Sprawca zbiegł. Mało przyjemny policjant. Poirytowany tym, że zajmuję mu czas. Oczywiście sprawa umorzona po kilku mcach. Dla Policji widać normalne, że się ucieka po uszkodzeniu komuś auta.

REKLAMA

# Yelonky

18.06.2022 16:39

nic nie robią tylko wożą zady furmankami za nasze podatki zero patroli pieszych, kilka lat temu poszedłem zgłosić kradzież tablic rejestracyjnych to gwiazda z kolesiem zaczęli mnie przesłuchiwac jakbym okradł chałupę komuś :-) ...
Brak kontroli przełożonych i jest co jest ...

# Kjhf

21.06.2022 11:21

Nie polecam. Jest gorzej niż było. Empatyczni policjanci i policjantki już tam nie pracuja

# Bemowianka

28.06.2022 15:14

oddanie znalezionej torby zajęło mi bagatela 2 godziny.nie polecam

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

REKLAMA

REKLAMA