REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bemowo

REKLAMA

# Poszkodowana

11.06.2022 23:05

Nadal pracują tam frustraci zwłaszcza jest jedna policjantka z powiększonymi ustami i zbyt dużą ilością botoxu ktora wyzywa ludzi podczas zglaszania przestepstwa. Jakby za kare tam pracowala. Zawsze prace mozna zmienic. Troszke trzeba zmienic podejscie do ludzi.

# jkk

12.06.2022 08:36

Byłem tam przed rokiem. Odniosłem wrażenie, że jedynym zadaniem służby dyżurnej jest zniechęcenie petenta do zgłaszania swoich spraw. Więcej nie pójdę, bo po co?

# Ebebebeb

12.06.2022 11:57

Rok temu zgłaszałem stłuczkę na Raginisa. Sprawca zbiegł. Mało przyjemny policjant. Poirytowany tym, że zajmuję mu czas. Oczywiście sprawa umorzona po kilku mcach. Dla Policji widać normalne, że się ucieka po uszkodzeniu komuś auta.

REKLAMA

# Yelonky

18.06.2022 16:39

nic nie robią tylko wożą zady furmankami za nasze podatki zero patroli pieszych, kilka lat temu poszedłem zgłosić kradzież tablic rejestracyjnych to gwiazda z kolesiem zaczęli mnie przesłuchiwac jakbym okradł chałupę komuś :-) ...
Brak kontroli przełożonych i jest co jest ...

# Kjhf

21.06.2022 11:21

Nie polecam. Jest gorzej niż było. Empatyczni policjanci i policjantki już tam nie pracuja

# Bemowianka

28.06.2022 15:14

oddanie znalezionej torby zajęło mi bagatela 2 godziny.nie polecam

REKLAMA

# Marta bemowianka

05.07.2022 21:05

Zostałam wezwana tam w sprawie włamania na mojej działce podleśnej za Warką. Mimo umówienia telefonicznego na konkretną godzinę, kilkukrotnie musiałam dość długo czekać w tej
"pożal się Boże" sali (3x3) recepcyjnej, z odrapanym stolikiem i skrzypiącymi twardymi siedziskami, umierając z pragnienia przy zepsutym automacie. Podejrzliwe spojrzenia funkcjonariuszy , rzucane zza lady, powodowały wysypkę. Oficer prowadząca nawet miła, ale sprzęt i wygląd klatki schodowej i pokoju jak za czasów głębokiej komuny.

# Jan

22.07.2022 12:09

Głównym zadaniem policjantów, jest znięchęcanie do złożenia zawiadomienia.
Komisariat to taki nasz lokalny skarb, relikt minionej epoki. Sądzę że powinin zostać objęty ochrona Minsterstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

# Jan

22.07.2022 12:16

Dodam jeszcze że czuje się bardzo bezpiecznie od kiedy po ciasnych uliczkach Bemowa krąży potężny policyjny Land Crusier. Warto było wydać pół miliona i każa złotówkę na 15-20 litrów/100km, nawet jeśli tylko dowożą nim zawiadomiania - widok bezcenny !

REKLAMA

# pokrzywdzony

28.07.2022 12:35

Równiez moje zgłoszenie zostalo odłożone na pożniej, gdyz Pani Policjanta M.R. jutro ma dzień wolny, a że juz tydzien mija od zlozneia zawiadomienia , nikt nadal nie zabezpieczył monitorimgu. Chyn aPan Komendant powinien przyjrzeć sie w jaki sposob podwładni wykonuja obowiazki..

# NaRaginisaGwałcą

02.01.2023 18:03

Zatrzymali I zgwałcili tam moje dziecko. Mimo, że wiadomo kto to zrobił gdzie I kiedy gwalciciele są chronieni. Nawet komenda główna wie jakie mają tam zabawy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA