REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

POŻYCZKA PRYWATNA ODDŁUŻENIOWA

# Krzysztof

09.01.2017 08:37

Nasza firma opracowała procedurę dla osób zadłużonych lub osób co nie mogą otrzymać kredytu bankowego.
Oferujemy pożyczkę dla osób prywatnych, firm z celem na inwestycję lub dla osób zadłużonych.
Pożyczka jest zabezpieczona hipoteką, nie przewłaszczamy, nie wymeldowujemy.
Pieniądze z pożyczki możesz przeznaczyć na spłatę wypowiedzianej umowy kredytowej, spłatę komornika lub na inny cel jak np. inwestycja.
Za Twoją zgodą możemy przyłączyć Ciebie do procedury oddłużeniowej (więcej informacji telefonicznie).
Pożyczka prywatna pod hipotekę bez weryfikacji BIK oraz innych baz zadłużonych
Nie weryfikujemy zdolności kredytowej
Zabezpieczamy się na hipotece (IV dz. KW tak jak robi to bank)
OFERTA DOSTĘPNA DLA KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej firmowej strony:
www.hipoteczne24.pl
Adres firmy:
HIPOTECZNE24.PL
ul. Nastrojowa 13 lok. 16
Warszawa, 02-441
tel. kom. 884 921 935
e-mail: biuro@hipoteczne24.pl

# Arekk

20.04.2017 14:19

Wpadłem na bezrobocie, bez oszczędności. Sytuacja dość tragiczna, tak się złożyło. Potrzebowałem szybko pieniędzy. Udało mi się po wielu trudach uzyskać niezłą pożyczkę od fresh-finance.pl. Nie policzyli mi mocno, biorąc pod uwagę perspektywy rynku pożyczkowego dla bezrobotnych. W umowie nie było klauzul niedozwolonych, co dokładnie przeanalizowałem przed nawiązaniem współpracy.

# Pamela Rosa Flores

05.11.2018 16:14

Potrzebujesz pilnych pieniedzy? Mozemy pomóc!
Czy masz klopoty z obecna sytuacja lub masz klopoty?
W ten sposób damy ci mozliwosc wprowadzania nowych rozwiazan.
Jako bogata kobieta czuje sie zobowiazana pomagac ludziom, którzy staraja sie dac im szanse. Kazdy zasluguje na druga szanse, a gdy rzad upadnie, beda musieli pochodzic od innych.
Zadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojdziemy do ustalenia dojrzalosci za obopólna zgoda.
Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic wiecej.
Nie czekaj dluzej, aby komentowac ten wpis. Podaj kwote, która chcesz pozyczyc, a my skontaktujemy sie z Toba z wszystkimi opcjami. skontaktuj sie z nami dzisiaj pod adresem (pamelarosaflores11@gmail.com)

REKLAMA

# A. Mar

02.01.2023 12:07

Jak macie problem z długami to nie ma co popadać w kolejne pożyczki, mnie w oddłużaniu pomógł adwokat Marchekwa https://www.adwokatmarchewka.pl/upadlosc-konsumencka-wroclaw/, warto się do niego zgłosić.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA