REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# wyborca

22.11.2013 12:18

Dla czego na zdjęciu nie ma radnego Marcina Korowaja i Pawła Tyburca, jeżeli są wymienieni w organizatorach?!

# bialoleka jest ok

22.11.2013 12:25

#wyborca napisał(a) 22.11.2013 12:18
Dla czego na zdjęciu nie ma radnego Marcina Korowaja i Pawła Tyburca, jeżeli są wymienieni w organizatorach?!

Może są niefotogeniczni? A może się komuś narazili? A może nie chciało im sie iść do fotografa? To dobry temat dla dziennikarza śledczego. Bardzo pasjonujący! A mnie interesuje jeszcze coś: Dlaczego nie ma radnej Agnieszki Borowskiej ani na zdjęciu, ani wśród organizatorów? Nie będę mógł zasnąć, jeśli nie dowiem się czemu.

# Sławek

22.11.2013 15:28

Borowska jest za leniwa by się w coś angażować!

REKLAMA

# Szarlotka

22.11.2013 15:40

Tyburc na pewno jest nie fotogeniczny ale Korowaj to kawał młodego ciacha... :D Przyczyna musi być inna. :D

# pytanie

22.11.2013 19:38

Ciekawe ile produktów przekażą sami inicjatorzy tej akcji czyli nasi radni???

 antyurzędnik

23.11.2013 11:16

Już kiedyś proponowałem, aby radni poświęcili jedną dietę na rzecz biednych obywateli Białołęki. Dałoby to więcej pożytku niż taka akcja. Jak do tej pory żaden z radnych takiej deklaracji nie złożył....i to tyle w temacie akcji.
Mikołaj daje prezenty, a nie zbiera.

REKLAMA

# mieszkaniec Bialoleki

24.11.2013 22:48

Super akcja, jak zawsze popieram tego typu inicjatywy. Widziałam dziś nasze radne w sklepie Biedronka. Myślę, ze nie każdy chce poświęcić czas i energię na tego typu akcje. Brawo :)

 antyurzędnik

25.11.2013 10:09

Jeśli już to "Mieszkanka Białołęki", a ściślej "radna Białołęki"
Pozdrawiam

# TRiddle

25.11.2013 10:48

Ja od dawna zbieram w Warszawie mieszkania dla biednych. Kłopot w tym, że nie znalazł się jeszcze żaden darczyńca. Czy moja akcja jest godna pochwały i podziwu?

REKLAMA

# Helka

25.11.2013 14:09

Widzę, że nie wielu tu malkontentów, którzy lubią tylko ponarzekać, a do pracy charytatywnej się nie garną. Wiadomo tak prościej.
Ja jestem za takimi akcjami i popieram, nikt nikogo nie zmusza do wrzucania darów, to dobrowolna akcja, kto ma ochotę ten się angażuje.

# TRiddle

25.11.2013 14:22

#Helka napisał(a) 25.11.2013 14:09
... a do pracy charytatywnej się nie garną. .....

Radni szastają publicznymi pieniędzmi i dostają za to sowite wynagrodzenia. Szkoda, że przy głosowaniach nie myślą o biednych.
Tego typu akcje mają na celu jednie zbieranie głosów, a nie pomoc charytatywną. Charytatywnie pracują ci co nam nie zyskują.

# REN

25.11.2013 14:26

#TRiddle napisał(a) 25.11.2013 14:22

Radni szastają publicznymi pieniędzmi i dostają za to sowite wynagrodzenia. Szkoda, że przy głosowaniach nie myślą o biednych.
Tego typu akcje mają na celu jednie zbieranie głosów, a nie pomoc charytatywną. Charytatywnie pracują ci co nam nie zyskują.

Charytatywna jest w tym wypadku pomoc mieszkańców, czyli ich ofiarność. A radni też nie muszą w ramach sprawowania mandatu tego robić, a jednak robią, więc dlaczego mam ich za to potępiać, nawet jeśli oni z tyłu głowy mają osiągnięcie efektu marketingowego przed wyborami.

REKLAMA

# TRiddle

25.11.2013 14:55

#REN napisał(a) 25.11.2013 14:26

Charytatywna jest w tym wypadku pomoc mieszkańców, czyli ich ofiarność. A radni też nie muszą w ramach sprawowania mandatu tego robić, a jednak robią, więc dlaczego mam ich za to potępiać, nawet jeśli oni z tyłu głowy mają osiągnięcie efektu marketingowego przed wyborami.

Ależ ja nie potępiam radnych za tą akcję. Sugeruję jedynie, że ci sami radni głosują za zmianą nazwy mostu lub budową jakichś wież wydając dziesiątki tysięcy złotych, a mieszkańców proszą o pomoc dla biednych.
Ja bym się wstydził.

# Magdalena

26.11.2013 13:58

Brawo, popieram akcje. Tak trzymać,.

# elf

28.11.2013 11:31

A ja uważam, że jeśli już radni chcą się naprawdę pokazać ze strony charytatywnej to jak już wyżej napisano powinni systematycznie wspierać biednych.
Oczywiście akcje też są dobre ale to za mało.

REKLAMA

# Anna

03.12.2013 14:28

Akcja pomocy jest najbardziej mile widziana, szczególnie dla osób, które naprawdę tego potrzebuja to ważne. Pozdrawiam radnych i dziękuje im za poświęcony czas i zaangażowanie :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break