REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

KOCHANI RADNI

# PIOTREK

20.11.2006 22:11

JEŚLI KTOS Z WAS ZADEKLARUJE SIĘ ODDAĆ(PRZEKAZAĆ )NA CELE SŁUSZNE (DOM DZIECIORA, CZY DOM STARUSZKÓW) WSZYSTKIE PIENIĄDZE Z RENTY RAJCOWSKIEJ, WTEDY NAPRAWDĘ UWIERZĘ W WASZE ZAPEWNIENIA PRZEDWYBORCZE , STAWIAM KONIA, ŻE NIKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I ZNOWU MAM RACJĘ.

# zbyniu

20.11.2006 22:21

A ty byś oddał niedoszły pisowski radny?
A komórki też nie używasz pogromco masztów?
Obłudnik i hipokryta.

# Bolek

21.11.2006 07:27

Do Piotra.
A co ty obiecywałeś kandydując wielokrotnie z różnych partii.
Jesteś obłudny, zachłanny i nieszczery w wypowiedziach.
Hipokryta.

REKLAMA

# max

21.11.2006 07:51

GŁUPOTA PIOTRA-i mu podobnych.Czy Tobie się w tej dyni coś nie poprzestawialo ?.Każdy z Was nie ma pretensji do siebie że skroił radnego na miarę swojego łba (kobitę w zaawansowanej ciązy -kto się zajmie dzieckiem gdy będzie na komisji lub ma karmić ?,kto bedzie gral w kosciele jak inny musi spiewać,mlody -ale bez doświadczeń żadnych,itd,itp)a tylko kasa,kasa i kasa.Jak mu wyrwać teraz skoro mu sie udalo.Czy Ty myślisz że on nie ma wydatków wynikających z funkcji.
Niech chodzi w dresie ,niech wszystko odda Tobie ,niech do wszystkiego doplaca ,niech całe dnie lata za interesami innych i na koniec niech się publicznie da opluć.
Czy choć raz z tej pały nie wykluje się myśl że jednak tam się coś robi dla innych,że trzeba te dzialania wesprzeć,zauważyć tych co robią i to dużo,że to nie sami kombinatorzy.
Przepraszam że mnie ponioslo.

# Miś

21.11.2006 08:13

Gospodarności bardzo zależało aby weszli nowi radni jak organista, zieloni i myślący o swoim podwórku - pani z os. Derby. Oszukańcze metody. Kto pod kimś dołki kopie, sam w nie wpada.

# Alojzy

21.11.2006 08:14

Może faktycznie w Twym przypadku Ostrowski chociaż raz użył mózgownice? Po co mu drugi Zajc elastyczny w przekonaniach wijący się jak węgorz? Wcześniej Cię wspierałem bo znam od podszewki cwane poczynania Ostrowskiego. Ale po tej wypowiedzi wiem już wszystko: faktycznie jesteś obłudnikiem z koro i ty jesteś elastyczny w przekonaniach. Startować na radnego z wielu partyjek...Brak słów , od razu przypomina mi się poseł Jagieliński .Ten fagas z wąsami który w każdej kadencji kupczył z wieloma partiami tylko po to by mnożyć swe włości. I z Tobą było by podobnie , wnioskuję po zażartości w tych hasełkach które rzucasz . radny to służba , radny to obowiązek itp. Fakt , tyle że w Twym przypadku starasz się już za mocno to podkreślać jak byś robił sobie kampanię za kolejne 4 lata. Mój wykładowca z psychologii mówi o takich że im mocniej próbują ogłaszać i wszem i wobec że pragną zasłonić swój własny obraz by inni w niego uwierzyli. To ma się do posła Bestrego który jest ruchaczem małych dziewczynek a oscylował przy mocnych karach dla pedofilów!
Teraz widzę twoją całą osobę. Jesteś nie tylko hipokrytą i obłudnikiem ale i cynikiem oraz qurewsko zazdrosnym i zawistnym elementem tej dzielnicy.
Być może 90% wybranych to cwaniaki i łasi na kasę faryzeusze ale ty nie jesteś lepszy. W twym przypadku Cieszę się ze Ostry wydymał Cię i to bez poślizgu.

REKLAMA

# Bolek

21.11.2006 08:20

Smok pogrzebał swoich doświadczonych radnych. Ewa, Stefan, Ania. Pycha gubi. Reklamował najwięcej siebie. Robi tak od lat.

 Włodkowski B.

21.11.2006 08:40

Chyba lepsi zieloni, nawet bawiący się organistowanie (nb po prawie i hist., mający dośw. w III sektorze) w dodatku w ciąży - niż oszuści bez honoru. Pozdrawiam.
Co do diety pisałem już we wrześniu.

# piotrek

21.11.2006 09:12

pewnie, że bym oddał..... odzywają się radni na mój wpis, którzy zachłanni są na pieniądze, kiedyś radni otrzymywali tylko diety na przejazd, na początki istnienia gminy białołeka, dochodziły wypłaty do 5000 pln, w miescie do 10000 pln.
alojzy ty lamusie, a ty którym radnym jesteś?
oj lubicie tę kssę za nieróbstwo, lubicie, właśnie dlatego bedę poruszał ten temat nagminnie.
a ty zbyniu lamusie masz kibel w domu?
masz, to niech ci wybudują kolektor ściekowy pod samym nosem, co powiesz lamusie?

REKLAMA

# Dod

21.11.2006 09:19

Zapytajcie Fronczaka - na 100% odda !!!!!!!

# piotrek

21.11.2006 09:27

właśnie w trakcie parzenia rannej herbatki wpadłem na pomysł.
poniewaz za kilkanaście dni będę miał sporo wolnego czasu, więc przygotuję fajny art. do prasy w pow. temacie.
za karę, za brzydkie sformułowania, za bufonadę i za nieprawdziwe oszczerstwa.

# Alojzy

21.11.2006 10:36

Wal się penerze! Rada dla Ciebie zle podcierający się ( przez to masz zły humor bo cię szczypie w dupsko ) , niedoszły radny. Lepiej zrobisz jak wsiądziesz na motor i się rozjebiesz na najbliższym drzewie . Wcześniej jednak napisz na wielkiej kartce ODDAM NAŻĄDY WEWNETRZNE DO TRANSPLANTACJI! Z dopiskiem , prócz mózgownicy bo ta to same głano!
Wiesz że obniżyłeś jakość tego forum swymi obelgami i bluzgami frustracie? Jestem zwykłym forumowiczem a nie jakimś radnym. Zacznij w końcu merytoryczną gadkę albo spieprzaj dziadu!!! Albo lepiej nie , pisz więcej , wyklinaj i napisz przy imieniu swe nazwisko by było wiadomo kogo olać za cztery lata! Na pewno wtedy winni będą wszyscy mieszkańcy osiedla.

REKLAMA

# AntyAlojzy

21.11.2006 11:55

Alojzy wszystko fajnie, tylko swoim stylem przeczysz także swojej treści...

# marysia

21.11.2006 13:38

alojzy, alojzy.. piszesz że piotrek swymi obelgami obniżył jakość tego forum, a ty to co robisz?? zniżasz sie do jego poziomu..

# Alojzy

21.11.2006 13:57

Przykro mi ale poniosło.Czasem trzeba coś dosadnie wyperswadować.

REKLAMA

# Antyalojzy

21.11.2006 16:56

Alojzy straszny fiut z ciebie i tyle.

# piotrek

21.11.2006 17:16

alojzy ty frajerze głodny, idź do szkoły pdst., bo nawet poziom twojej ortografii jest na poziomie kononowicza.
zajrzyj w słownik jak nie wiesz czy przez "ż" czy przez "rz".
takich "NAŻONDUF", które byłyby z ciebie ,nawet pedofil ze słynnych słowików nie chciałby posiadać.
ja myślę marysiu, że poziom ortografii alojzego drastycznie obniża poziom forumowiczów.
pytanie, jak analfabeta może wypowiadać się w kwestiach dużo wiekszej rangi niż ortografia, po prostu nie może, niech wyjdzie ze swojego domu i zajrzy pod swój prawdziwy dom , czyli budkę z pivem, tam analfabetów pod dostatkiem.

# kalkulator

21.11.2006 23:23

piotrek
jak pomnożysz średnio 2000 PLN przez 21 i przez 48 to zobaczysz ile kasy wzięli nasi wybrańcy w kadencji 2002-2006.
Będzie tego ze 2 bańki.
Co można było za to zrobić przez 4 lata?
Co zbudować; kogo,co dofinansować?
Żłobka za to nie zbudujesz, ani stadionu, ani biblioteki a tym bardziej mostu.
Ale możesz np. doposażyć BOK w rekwizyty dla aktorów, zatrudnić dodatkowych instruktorów w ośrodku kultury (stawka 30 zł za godzinę) lub dofinansować instruktorów i trenerów w klubach sportowych. Możesz za to kupić sprzęt rehabilitacyjny dla Krasnala lub np. busa do tansportu osób niepełnosprawnych.
Bardzo dużo pożytecznych rzeczy można zrobić za takie pieniądze.
Jest tylko jeden warunek.
TRZEBA TO ZROBIĆ !!!!
Ciekaw jestem czy w tej kadencji znajdą się jacyś nasi wybrańcy, co z własnej i nie przymuszonej woli przekażą choćby symboliczną złotówkę na jakiś dobroczynny i charytatywny cel ze swojej diety ???

REKLAMA

# piotrek

22.11.2006 01:04

tak jak wpadłem na pomysł przy herbatce, trzeba przybliżyć sumy i możliwości za te sumy, ale to za kilka, kilkanaście dni, na razie mam od h. roboty.......niestety niepłatnej w większości.

# naka

22.11.2006 13:25

h.????????? niepłatnej ????????????? piotrek, tak się zeszmaciłeś ????????

# piotrek

22.11.2006 15:10

h. to do "cholery" z błędem ort.(ikonka uśmiechniętej żółtej buzi), a ty o czym myślałaś naka(kobietą jesteś?) , to ci wybaczam, jak o tym myślałaś, a że robota niepłatna to coś złego?
nie rozumię tego twojego pytania.

REKLAMA

# naka

22.11.2006 15:21

bo tylko ciągle o pieniądzach, czy oddadzą, czy nie oddadzą, czy wezmą, czy nie wezmą, mam tego dość, a ty podkreślasz, że niestety niepłatna, to nic złego, że niepłatna, tylko po co o tym na forum, chyba bardziej zdenerwowało mnie to h. i dalej poszło bez zastanowienia, chyba rzeczywiście nie powinnam tej niepłatnej zaczepiać. A na przyszłość: NIE ROZUMIEM. sorry, ale to razi.

# piotrek

22.11.2006 15:33

bravo, bravo naka, wreszcie ktoś na poziomie kto widzi i zna się. masz być może rację, wiele razy pisałem z błędami trudnymi czasami do wyłowienia, ale...
teraz powiedz mi, która forma jest poprawna: mnie czy mię.

# naka

22.11.2006 21:37

piotrek, nie żartuj, teraz ja nie rozumiem pytania, cóż to za słowo mię, jak możesz pytać, a może ty jesteś kpiarz, a ja cię tak poważnie potraktowałam...... pozdrawiam

REKLAMA

# piotrek

23.11.2006 10:35

Juliusz Słowacki
Dziwi mię uczta - gdzie światła gorą...
Dziwi mię uczta - gdzie światła gorą ,
Dziwi mię uczta , gdzie wino piją ,
Dziwią mię serca - co serc nie biorą ,
Dziwią mię żywi - że jeszcze żyją ,
Gdy tyle nieszczęść i zbrodni tyle
Polskę trzymają w głuchej mogile.
Czemuż nie mogę jak trup z węzgłowia
Powstać... a głową ruszać potężną ,
Jako trup powstać i piciem zdrowia
Z grobu poruszać Polskę orężną?

# piotrek

23.11.2006 10:42

jak nie wierzysz, to znajdziesz ten wiersz w jego zbiorach...myślę, że już wiesz, że to nie kpina.
dlaczego naka nie pisze się np: lubiem? zamiasta lubię.

# naka

23.11.2006 12:56

piotrek, ty te swoje pytania to najlepiej zadaj Pani , która cię uczy języka polskiego, myślę, że w liceum, a może w gimnazjum, bo coś mi się wydaje, że szukasz zaczepki, ale mnie to nie interesuje, forum temu nie służy, więc skończmy z tym, ja doskonale znam twórczość Słowackiego, ale powołanie się przez ciebie na ten wiersz jest conajmniej dziwne....... twoja wypowiedź dotyczyła teraźniejszości, ciekawa jestem, jak zareagowałoby twoje otoczenie , gdybyś powiedział, ........gdzie żarówki gorą...... trzymaj się ciepło,buziaki, papa.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy