REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Klub dyskusyjny języka angielskiego

 TeddyBear

30.05.2022 10:09

Uczę się angielskiego, ale mój nauczyciel skupia się na gramatyce. Niestety umiem dobrze pisać, ale bardzo źle mówię po angielsku. Korepetytor poradził mi, żebym poszukał angielskiego klubu konwersacyjnego, ale nie wiem, gdzie to zrobić.

 AdamWeb

31.05.2022 08:04

Niewiele jest dobrych klubów dyskusyjnych. Trzeba bardzo długo szukać i czytać recenzje, zanim znajdzie się coś naprawdę wartościowego. Aby nie tracić czasu i od razu nauczyć się poprawnej wymowy i mówionego języka obcego od profesjonalistów, polecam https://easyschool.com.pl Easy School . Nie należy jednak zapominać, że najważniejsza jest regularność zajęć.

 WeigelP

31.05.2022 20:09

Cóż, myślę, że Twój nauczyciel ma po części rację, ucząc Cię gramatyki. Myślę jednak, że powinieneś przynajmniej porozmawiać z korepetytorem. Jeśli jednak chcesz uzyskać dobre wyniki, powinieneś porozmawiać z native speakerem.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024